Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vodafone-nál a barátnőmnek kikapcsolták a kimenő hívását, tartozás miatt. Ha nem tud fizetni, mit történhet? fórum

Vodafone-nál a barátnőmnek kikapcsolták a kimenő hívását, tartozás miatt. Ha nem tud fizetni, mit történhet? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 19. 19:06
én egyszer jártam így, de akkor a vodafone volt a hunyó, ugyanis kikapcsolták a telefonomat, a határidö után egy héttel (?????), és kb másnap kaptam meg azt a számlát, ami miatt kikapcsoltak...dolgoztam egész héten, nem tudtam a postára elmenni befizetni, szombaton kaptam az smst, hogy ha most de azonnal nem rendezem, átkerül a behajtási osztályra az ügyem...felhívtam a supportot, ott meg félvállról közölték, hogy be kellett volna fizetnem, és különben is, mivel flottás vagyok (eü. díjcsomag), nem tud mit csinálni...banyek...akkor ordítottam egy sort a supportos p*val, vázoltam a fent leírtakat, nem épp nyomdafestéket türö stílusban, és közöltem, hogy a hangfelvétellel együtt adják át a behajtási osztálynak az ügyet, ha lehet...hétfön felhívtak, hogy elnézését kérnek, meg minden, megkapták a faxot (befizetett csekmásolat), és félreértés, és bocsánat...ennyit a vodafoneról
2010. ápr. 19. 15:06
Egyenlőre semmi Ha kifizette akkor vissza kapcsolják neki. Addig cska hivásokat tudja fogadni
12. c1e9612cd3 (válaszként erre: 9. - Burkuska)
2009. dec. 6. 18:37
kolleganőmnek is vonta a bérosztály... Ja, és hiába egyenlítette ki a végét személyesen egyösszegben, addig, amíg a szolgáltató nem jelzett vissza (persze elfelejtették, így azután is rohangászhatott kolleganőm), tovább vonta a bérszámfejtő a fizuból a részletet.
2009. dec. 6. 13:10
Előbb utóbb a végrehajtási csoporthoz kerül, ráadásul a visszakapcsolásért is rengeteget kell majd fizetnie. De próbáljon meg írni egy levelet az ügyfélkapcsolatra, hivatkozzon nehéz körülményekre és kérjen méltányosságot. Egyszer mindenkinek megadják, csak utána kell vigyázni, mert második esély nincs.
2009. dec. 6. 12:32
HA nem fizeti ki, és eltelik a türelmi idő, akkor bizony a behajtók vonják mindenből, ami beérkezik...Akár a fizuból is.
9. Burkuska (válaszként erre: 6. - C1e9612cd3)
2009. dec. 4. 18:02
DEhogy vonják a fizuból!
2009. dec. 4. 18:01
Letiltják a bejövőt is!
7. agis (válaszként erre: 5. - Szasz23X)
2009. dec. 4. 17:55
Ez a részletfizetés jól hangzik, de a gyakorlatban úgy működik, hogy a tárgyhavi számla felét a megadott határidőig kell befizetni, a második felét meg a tárgyhót követő elsejéig:)))
6. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - 0c1bce0a32)
2009. dec. 4. 15:32
sőt! Ha nem tudja rendezni záros határidőn belül, akkor a fizujából is levonathatják... Főleg, ha vmilyen munkahelyi matrix csomagban van. De ha behajtóhoz kerül a dolog, akkor a behajtó cég is megteheti ezt bírósági engedéllyel.
2009. dec. 4. 09:36
azt hiszem lehet részletfizetést kérni, ha baromi magas a számla...
2009. dec. 4. 09:36
Köszönöm,hogy ilyen hamar válaszoltatok,valahogy majd csak meg oldja,remélem minél hamarabb.
2009. dec. 4. 09:33

Én azt tudom, hogy amedigg nem fizeti be a tartozását, és az azutáni számlákat is amik kijönnek és letelt a határidő, addig nem kapcsolják vissza.

Ha nem tud fizetni, éppenséggel felbonthatják a szerződést is, és ha épp hűségidőn belül van (ha előfizető, de nyílván az, ha letiltották), akkor megfizettetik vele a hűségidő felbontásakor fizetendő díjat is, az változó, ha 1 éven belül kötötte a szerződést, akkor 30-35 ezer, ha 2 év- 1 éven belül, akkor 25 ezer.


A szerzősésbontás után pedig külső segítséget kérnek, és behajtják.

2009. dec. 4. 09:32
Nem voltam még ilyen helyzetben, de azt hiszem olyasmi jogszabályok vannak, hogy 3 hónap után behajtathatják a tartozást. Ja, persze késedelmi díjakkal és a behajtási díjjal együtt... Nem jó játék sajnos :(
2009. dec. 4. 09:29
Barátnőmnek ki kapcsolták a kimenő hívását,tartozás végett.Jelen pillanatban nem tudja rendezni.Meddig tűrnek?Ha nem tud fizetni mi a következménye?Ha valaki volt már ilyen cipőben kérem írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook