Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Fresh vagy a Crest Whitestrips fórum

Dr. Fresh vagy a Crest Whitestrips (beszélgetős fórum)


6. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2010. dec. 9. 01:09
Szó szerint ugyanezt mondta nekem is a fogorvos, mikor érdeklődtem nála a kezelésről. Ők nem is csinálják, mert nem kapnak rá támogatást, és költséges az anyag. Utána meg csak nekem lesz sok macerám vele, újra és újra járni. Nem javasolja, maximum a szódabikarbónát.
2010. dec. 9. 00:26
Én most járok fogorvoshoz, és azt mondta maga ellen beszél, de eszembe ne jusson fehérítettni a fogaim, mert tönkreteszem. Semmit sem ér,ha vörösbort,kávét,stb iszik valaki, illetve dohányzik. ezek nélkül is kell ismételtetni a fehérítést.
2010. dec. 8. 21:50
Használt már valaki Drfresh otthon fogfehérítőt? Fehérít valamit vagy csak kamu az egész? Bevált valakinke?
3. Szonika20 (válaszként erre: 1. - Recika01)
2010. júl. 4. 10:32
En jelenleg a Crest White stripst hasznalom, es szerintem jo! Erzekenyek a fogaim,de legalabb latszik az eredmeny! Elottem mar hasznalta par ismerosom es mindenki meg volt elegedve!
2010. márc. 9. 09:18
Én Dr. Fresh fogfehérítő szettet használtam és most szenvedek az ínyfájástól. A fogaim nem az a tipikus fehérek. A Dr. Fresh nekem csak hátrányt okozott. :S
2009. dec. 3. 21:28
Dr. Fresh fogfehérítő szettet vagy a Crest white strips- et használta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook