Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki jó ortopéd dokit ajánlani a Heim Pál kórházba ) fórum

Tud valaki jó ortopéd dokit ajánlani a Heim Pál kórházba ) (tudásbázis kérdés)


10. sajert
2009. dec. 7. 20:50

Eléggé behatárolt volt az orvosválasztásom, mivel szinte mindenki megkezdte szabiját. Így végül ma Dr Éles főorvosnál voltunk.


Köszönöm a válaszokat

2009. dec. 7. 20:20
Én is Dr.Dreissigert ajánlom, bár mást nem ismerek onnan. Mihozzánk - Nógrád megyébe - havonta egy alkalommal jön. Épp egy hete jártam nála a kislányommal. Mindenki csupa jókat mond róla. Nekem is szimpatikus volt.
2009. dec. 7. 19:10
Én Dr.Szabó Miklóst tudom ajánlani.
7. sajert (válaszként erre: 6. - Mariann7533)
2009. dec. 3. 22:11
Semmi komoly (remélem). A gyerekdokinőnk nagyon "csúnyának" látja a bokáját, és biztos ami biztos elküldött ortopédiára. Szinte teljesen a talpa mellett van a bokája :-((-ezt én már jelezte majd egy éve az ortopédus orvosnak, mikor már járás-ellenőrzésre kellett menni, de még a csizmáját se kellett a gyereknek levenni, úgy mondta hogy minden oké (felnőtt-ortopédus van a kerületben, azért akarom vinni a kórházba).
6. Mariann7533 (válaszként erre: 5. - Sajert)
2009. dec. 3. 21:43
Meg szabad kérdezni,hogy mi a baj?
2009. dec. 3. 21:18
A majd két éves fiammal kell mennem.
4. Mariann7533 (válaszként erre: 3. - Sajert)
2009. dec. 3. 21:07
Nagyon szívesen.Ha szabad kérdeznem neked kell,vagy valamelyik babócádnak?
2009. dec. 3. 20:51
Köszi :-), holnap hívom őket időpont ügyben, és fogalmam se volt, hogy kihez jelentkezzek be.
2009. dec. 3. 20:42
Szia.Ha nekünk nem jött volna rendbe a lábunk,akkor Dr.Dressinger Imrét kellet volna felkeresnünk a Heim Pálban.Biztosan mondhatom,hogy országosan elsimert./Békéscsabaiak vagyunk,itt mindenkit hozzá küldenek ha probléma van/
2009. dec. 3. 20:40
Tud valaki jó ortopéd dokit ajánlani a Heim Pál kórházba )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook