Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 augusztusi babák fórum

2010 augusztusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
187. nicho
2010. júl. 5. 20:48

Sziasztok Csajok!


Én a Júliusi babák fórumról látogattam ide csak egy kérdés miatt. Vannak megmaradt homeopátiás bogyóim meg szülés utánra betéteim. Ha valakit érdekel írjatok privit!!

186. Pólika
2010. júl. 5. 19:48

nya mi van lányok? látom összeakadt a bajuszkája egy pár embernek...

van táblázatunk? és most ki szerkeszti? mert hogy a régiben már nem vagyok benne... kivettek, csak úgy :(

mindegy is, mert aktuálisabb lenne átlépnem a júliusi babák topikra, egyre jobban érik a császár.. a törpém nem fordul.

ki hogy van? a bokám muris, megnyomom és úgy marad, mint a gyurma :D nesze neked vizesedés.

185. 25c0404375 (válaszként erre: 184. - Diko1982)
2010. márc. 16. 15:12

Szia!


Az én afp-m alacsonyabb lett a megfelelő értéknél, de nálunk is minden rendben volt uh-on. Mondjuk nekem azt mondták, hogy valószínű hogy hamarabb lett levéve a 16 hétnél a vér.

Gyere át a 2010 augusztusára várt babák topicba, ott sokkal nagyobb mozgás van.

2010. márc. 16. 15:08

Sziasztok!

Most találtam rá erre a topic-ra, hogy 2010. augusztusi babák.

Én aug.8-ra vagyok kiírva:-).

Kérdezni szeretnék valamit: AFP vérvétel eredményem magasabb lett az értéknél : 2.8.

Volt köztetek is valakinek magasabb értéke?

Én halálra aggódtam magam, nagyon kétségbe estem egy-két napig. Aztán az uh-on azt mondta az orvos, hogy mindent rendben talál a babával. De én mégis aggódok...Írjatok légyszi, ha esetleg valamelyikötök volt ilyen helyzetbe...

Köszi, sziasztok: Ildi

2010. márc. 10. 14:55

Sziasztok! Fejlesztő vagy lengőbölcsőről hallottatok már? Az én gyerkőceim kinőtték, eladó! Képeim közt megtekinthető!

Priviben megbeszéljük, ha valakit érdekel!

182. 25c0404375 (válaszként erre: 180. - Bunnybean)
2010. febr. 25. 07:44

Szia!


Gyere át a 2010 augusztusára várt babákhoz, mert az a topic jobban forog. Itt ritkábban mozgunk. Egyébként mikorra vagy kiírva?

2010. febr. 25. 06:18
ja és mielőtt bárki rácsodálkozna mit keresek fennt ilyen korán,képtelen vagyok aludni,iszonyú hányingerem van,egy fél órája hánytam...amikor rosszaul lettem és felkeltem 4 óra fele,párom felkelt.aztán amikor róka rudi kibukott akkor párom átölelt utána és iszonyatosan jól esett hogy mellettem van ezekben a pillanatokban...basszus!ne gondoljatok kis hülyének,csak nagyon várom már a picimet és nagyon izgulok..és olyan vagyok mint egy kis lüke liba:P:)
2010. febr. 25. 06:14
sziasztok csajok:)én új vagyok a fórumon és 20 éves kismama vagyok a 11.hetes terhes vagyok:)
179. 25c0404375 (válaszként erre: 178. - Marianna82)
2010. febr. 10. 21:10
Örülök nagyon..)Gratulálok Nektek.Mi 12 hetesen lány gyanusak voltunk,de ez még nem tuti.azért gyere majd ha tudsz.Jó egészséget Nektek..)
178. Marianna82 (válaszként erre: 177. - 25c0404375)
2010. febr. 10. 14:47

Szia!


Köszönöm kérdésed,kedves vagy!

Minden rendben van velünk,csak ritkán jut időm fórumozni,de azért olvaslak ám titeket a másikon!

Tegnap voltunk a 12hetes uh-on,és csodás élmény volt,már 61mm-es és úgy néz ki kisfiú:)

Remélem Ti is jól vagytok:Puszi

177. 25c0404375 (válaszként erre: 176. - Marianna82)
2010. febr. 9. 11:27
Szia!Minden rendben a babával?
2010. jan. 21. 12:58

Szerintem Mindenki átment a 2010 augusztusára várt babák fórunra,legalábbis ott zajlik az élet!

Gyereát oda Te is!

2010. jan. 18. 21:06
hű de pang ez a topik...Hová lettetek csajok?
174. Zizooo (válaszként erre: 173. - 25c0404375)
2010. jan. 8. 20:33

Szia!

Gyere te is a 2010 augusztasar vart babak topicba, mert az ugy fest joval aktivabb mint ez! Isten hozott amugy!

A reggeli rosszullet meg tobbunket egesz nap "boldogit", szoval ez mar csak ilyen!

2010. jan. 8. 19:25
Sziasztok! Felvételizhetek?:)))) Ez a 9-ik hetem, full hányingerrel. Ami érdekes, inkább este kínoz, a reggeli helyett. lehet a baba éjszakás lesz?:))
172. Momó84 (válaszként erre: 171. - Smonika13)
2010. jan. 8. 08:27

Szia!

Ez megnyutató....

Most, vagy egy korábbi terhességednél volt így? Én azért vagyok ennyire ideges, mert már volt egy vetélésem 7 hetesen. Először elhalt kb. a 6. hét elején, elkezdtek megszűnni a tünetek, aztán kilökődött. :(

Remélem most nem lesz semmi baj. Azért kedden lehet, hogy elmegyek az orvoshoz.

2010. jan. 7. 21:35

Sziasztok!

Én is bejelentkeznék...8 hetes vagyok.Már voltam dokinál is,de majd még pontosít a dátumon azt mondta.

Nincs sok időm most,de Momo,ne aggódj!Nekem is ugyanilyen volt!

Jó éjt mindenkinek!

170. kisbögre (válaszként erre: 169. - Vercsaszy)
2010. jan. 7. 18:59

Gyere át van még egy ilyen 2010 Augusztusi topic, az jobb...

De örülök, hogy megoldódott a problémátok!

2010. jan. 7. 18:46

Annyira punnyadt ez a fórum....:(Vagyis ez a topik.

Na mindegy,azért leírom:Peti visszajött!Úgy értem,vissza is költözött!!!Most nem rég hozta el a dolgait,és felkapuzott:

---Haza szeretnék jönni!!!!!

Úgy örültem!Remélem nem lesz semmi baj már!

Én próbálok bízni...

Amúgy jól vagyok,csak a gyomorszájam ment tönkre,az fáj,mintha gyomorszájon vágtak volna.Majd ha nem múlik,elmegyek dokihoz!

Remélem mindenki más jól van,

Ancsy,Rólatok nagyon régen olvashattunk,minden rendben van veletek?Milus?

168. kisbögre (válaszként erre: 167. - Marcsi1983)
2010. jan. 6. 12:57
Szia marcsi. Amikor a dokid azt mondja...de szerintem azzal párhuzamban már védőnőhöz is mehetsz. Nekem az én okim azt mondta, hogy csak 12. hében menjek védőnőhöz, majd 11.-én rákérdezek, hogy vérvételre mikor menjek...
2010. jan. 6. 12:50
szisztok! Mikor kell eloszor vervetelre menni? En most a 9. Hetben vagyok, es a dokim AZT mondta, mar mehetek.
2010. jan. 6. 12:39

Sziasztok Kismamik!!!


Üdv. az újaknak!

Vercsaszy,remélem megoldódnak a problémáid és a pároddal is meg tudjátok beszélni a továbbiakat.Kívánom hogy rendeződjön az életed és nyugodtan tudjátok várni a kisbabát!


Én ma voltam uh-on és ismét kétségek között leszek egy hétig.Két pestezsákom van,de csak az egyik magzatnak volt szívhangja.Reménykedem benne hogy a másik picit lustibb és lassabban fejlődik,nem másról van szó.Azt mondta az orvos ő sem tud konkrétumot,egy hét múlva mrglátjuk...reménykedem:)

2010. jan. 6. 10:54

Sok szerencsét Neked, remélem, minden rendben lesz!

Azon gondolkodtam, hogy mivel 5 hetes a babuka, így nem augusztusi, hanem szeptemberi baba lesz. Mint az apukája. :-) Mit kezdjek én 2 szűzzel? :-)

164. Vercsaszy (válaszként erre: 161. - Kismanó86)
2010. jan. 6. 10:39

Szia!

Próbálok megnyugodni,de még azért félek.Már-már betegesen néha,hogy ez nem-e valami csapda,meg ilyesmi.A gyomrom kicsit tönkre ment,a gyomorszájam nagyon fáj,de amúgy jól vagyok.

És döntöttem!Bár ez eddig is így volt,akarom a babát,de most azt is eldöntöttem,hogy ha egészségügyileg minden rendben van,megtartom!!!!

Bármi lesz is,megtartom!!!!!:)

Mindenki vigyázzon magára,szép napot mindenkinek!

163. Vercsaszy (válaszként erre: 162. - Momó84)
2010. jan. 6. 10:35

Semmi aggodalmad ne legyen ez ügyben!!!Ez teljesen természetes,hogy néha elmúlik a hányinger,és az is az,ha jelen van!Nekem a két lányomnál nem volt hányingerem,most viszont gyötör rendesen.De néha nekem is elmúlik.Úgyhogy ne aggódj,ez tök normális!

És nem tolakodtál be a fórumba,ez azért van,minél többen vagyunk,annál jobb!!:)

Úgyhogy üdv közöttünk!

Vigyázz magatokra!

162. Momó84
2010. jan. 6. 09:31

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy igy betolakodok a fórumba. Én is augusztusra várom a babát, 8 hetes múltam.

Nagyon aggódom, mert a 6. héttől hányingerem volt főleg két étkezés között, egyszer hánytam is, viszont ahogy betöltöttem a 8. hetet elmúlt. Az a furcsa, hogy pont akkor múlt el, amikor a karácsonyi szünetből visszamentem dolgozni.

Valaki tapasztalt még ilyet közületek?

A cicifeszülés és az éjszakai pisilés megvan, de nagyon aggódom. Jövő héten tudok orvoshoz menni.

Köszi előre is a válaszokat.

2010. jan. 6. 07:29

:-) Juj de jó! Ez tényleg nagyon jó, akkor mostmár minden rendbe jön. Most már nyugodj meg, mert ha sokat idegeskedsz, az nem tesz jót a bébinek!

Tegnap láttam UH-n a petezsákot, annyira jó volt! Azt mondta a doki, kb. 5 hetes lehet. Jó helyen van és kapaszkodik! :-)

2010. jan. 5. 23:00

Képzeljétek-képzeljétek,ma visszajött,és azt mondta,hogy akar engem,minket szeret,és az édesanyja mellé állt,és az apja nem érdekli,majd holnap letisztázza vele is a dolgokat,biztos a dolgában,erős,stb.Nagyon örülök,bár még félve hiszem el ezt az egészet!Mert már nem bízok benne,és bármit kinézek a családjából!De szeret engem,azt tudom.Azt eddig is tudtam.épp ezért nem értettem!Majd írom a fejleményeket,de remélem semmi extra változás nem lesz!

És remélem,hogy helyre jön minden,és visszaáll az életünk a régi kerékvágásba...A boldogságosba...

Még nem nyugodtam meg teljesen...

2010. jan. 5. 19:35
Esély sincs rá, hogy esetleg visszajön hozzád?
158. Vercsaszy (válaszként erre: 157. - Kismanó86)
2010. jan. 5. 11:54
Olyan jó Nektek!Én is annyira boldog voltam még pár napja...Most néha rám tör a sírógörcs,de egész nap fáj.Nagyon fáj a szívem!És még mindig nem tudom,mit csináljak!?Még nem döntöttem...Akarom a picit,és sajnos még mindig,ezek után is nagyon szeretem az apját!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook