Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van valaki, aki Sopronban vagy a környéken szült és Leiden mutációja van? fórum

Van valaki, aki Sopronban vagy a környéken szült és Leiden mutációja van? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 24. 12:10

Szia nyunyoo!

Örülök, hogy ilyen problémamentes a terhességed! Mindig jó ilyet hallani.

Ha van kedved, gyere erre a fórumra:

"Leiden- mutáció és a teherbeesés/terhesség"

Biztosan sok hasznos tanácsot tudnál nekünk (akik még a terhesség elött állnak)adni.

Várunk szeretettel!

2010. febr. 24. 11:34
Szia! Én nem soproni vagyok, de leidenes. Most vagyok a 37. terhességi hétben, és ráadásul csak a 23. héttől kezdtem magam injekciózni 0.4 ml-es Clexane-nal napi 1x, és semmi probléma nem állt fent eddig, és szerintem (remélem) nem is fog. :)
5. Diana80 (válaszként erre: 4. - Hirtelencsiga)
2009. dec. 4. 08:22

Szia,

Megváltozott a nevük, én is csak most láttam. az új név: Állami Egészségügyi Központ. www.aek.gov.hu

Remélem segít!

4. Hirtelencsiga (válaszként erre: 3. - Diana80)
2009. dec. 3. 15:51

Szia! Köszönöm az infot. Lenne még egy kérdésem.

Nem tudod véletlenül a telefonszámukat, vagy az e-mail, vagy a honlap címüket? Sehol nem találom a neten, már a tudakozót is felhívtam, de ök sem tudtak semmit mondani.

Elöre is köszi.

2009. dec. 3. 12:50

Sopronban nem vagyok jartas, de Bp-en az Országos Gyógyintézeti Központban müködő Trombofília Centrumban tudnak neked segiteni. Ők profik ebbe. Hívd fel őket, lehet tudnak neked ajánlani valakit Sopronba.

Sok sikert!

2009. dec. 3. 12:50
Szia! Én Sopronban szültem a lányomat. De nekem nem derült ki, hogy bármi bajom is lenne, tök sima szülésem volt. Barátosnőm férje itt anesztes, mikor ideköltöztek, körbekérdeztek, és Farshid doktort javasolta nekik a többi dolgozó. Azóta is hozzá jár, én is hozzá fogok menni nemsoká. De hogy ki van leginkább otthon a témában, azt nem tudom neked megmondani.
2009. dec. 3. 12:40

Férjem és én most tervezzük az elsö babánkat.Sajnos én leidenes vagyok, ezért tudjuk,hogy nem lesz a legegyszerübb a terhesség és a szülés. Melyik orvost tudnátok nekem ajánlani Sopronban? Jó volna valakivel beszélgetni, aki már túl van azon a nehéz idöszakon, aminek mi most nézünk elébe.

Köszönöm a segítségeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook