Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom hasán, mellkasán apró, tűszúrás-szerű kiütések vannak! Mi a "szösz" lehet? fórum

Kislányom hasán, mellkasán apró, tűszúrás-szerű kiütések vannak! Mi a "szösz" lehet? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 3. 15:49
ha skarlát lenne, akkor málnavörös lenne a nyelve is...
2009. dec. 3. 15:48
vírusfertőzés simán okoz ilyen kiütéseket! Nem volt beteg mostanában, vagy épp most egy kis nátha?
2009. dec. 3. 13:46
Szia, lehet a melegtől is, mert az én fiamnál mindig csak azon a részen szokott előjönni ahol éppen izzad a ruha alatt(neki is volt deréktájon a pelus alatt, nyakon hátul, elöl egész mellkasig). De hogy megnyugodj szerintem menj el vele dokihoz.
2009. dec. 3. 12:45

Ez tuti hogy allergia. és 26 vagyok egész életemben hol kijöttek hol elmultak az ilyenek. Apró tűszúrásszerű pici fehér a közepe és ha esetleg megpróbálod kinyomni max egy óra és ujra fehér lesz.

Ez biztosan allergia, csak ugye azt kéne kideriteni hogy mitől van.

Nem komoly ne aggódj!!!

2009. dec. 3. 12:38
Nem lepedekes a nyelve?
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2009. dec. 3. 12:37
rosszat írtam nem agyhártya, agyvelő. gondolom azért nem ilyen komoly a baj, mert az lázzal is jár. Privátba akartam írni, de ha már elbénáztam akkor a helyesbítést is ideírom le.
2009. dec. 3. 12:33

szia!

szerintem is mutasd meg orvosnak, lehet allergia is....hiába nem evett új dolgot, lehet hogy most telítődött valamivel...nekünk is volt ilyen a tápszerrel anno...szóval doki!az a biztos! :)

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Panka78)
2009. dec. 3. 12:31

Szia Panka!


Ne ijedj meg, de figyelj rá, mert az agyhártya gyulladásnál is szokott ilyen apró kiütés lenni. Ezt ők bevérzéseknek nevezik. Nézd meg mennyire kötött a tarkója.

Remélhetőleg valami sima kis allergiás, vagy melegkiütés, de az általam leírtnak is van ilyen kiütéses fjtája.

Jobbulást!

2009. dec. 3. 12:29
Tejet ivott?Nekünk attól is kijött.De bekentem fenistillel és elmúlt.
2009. dec. 3. 12:25
En is a skarlatra gondoltam mert nekem is volt de az lazzal jar ugy tudom. De jo lenne minnel elobb orvosnak is megmutatni.
2009. dec. 3. 12:23

Szia!

Ha fehér tűszúrás szerű pöttyök,az lehet skarlát is. Kisfiam másfél évesen esett át rajta és örülök, hogy egyből orvoshoz vittem, mert súlyos szövődményei lehetnek, ha nem kezelik ki. Amikor meggyógyult még egy vizeletvizsgálatra is szükség volt. Én azt javaslom, hogy ne a neten olvasgass utána, hanem vidd orvoshoz!

5. Panka78 (válaszként erre: 2. - Lillacska)
2009. dec. 3. 12:23

NEm lázas, kutya baja... Pelus körül 1x megvakarta, de ennyi. Kérdeztem, de nem viszket Neki. Nem sötét vörös, csak olyan kis pirosas..

Közösségbe sem jár még. (2éves)

2009. dec. 3. 12:22
Nekünk olyan hátul van derék tájon.De a fiamnak a pelus miatt.Nem nagyon tudunk vele mit csinálni. :( De azért én is kíváncsi vagyok mit lehet ellene tenni.
2009. dec. 3. 12:21

Először azt hittem, hogy a melegtől v. az öblítőtől, de akkor máshol is kellene rajta lennie!

Ételt sem evett olyat, amit máskor ne evett volna.

Mondjuk tegnap nagyon kívánt a szőlőt, és jól beevett belőle, de attól lehet ilyen?:))

2009. dec. 3. 12:21

Es sotet vorosek?

Nem lazas?

2009. dec. 3. 12:20
Kislányom hasán, mellkasán apró, tűszúrás-szerű kiütések vannak! Mi a "szösz" lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook