Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mióta tart a szexuális életem nem tudok eljutni a csúcsra. Ugyanaz a párom az első perctől kezdve és szeretem is őt. túl éretlennek sem mon fórum

Mióta tart a szexuális életem nem tudok eljutni a csúcsra. Ugyanaz a párom az első perctől kezdve és szeretem is őt. túl éretlennek sem mon (tudásbázis kérdés)


1 2
45. c1e9612cd3 (válaszként erre: 42. - Berbooo)
2009. dec. 9. 21:22

de neki nem te vagy az első! Azt se felejtsd el! Te magad írtad, hogy az exek elismerően szólnak párodról. Minden ember más, máshol, máshogy kell ingerelni. Ennek megtanulására nagyon jó a petting! Na meg a maszturbálás ahhoz, hogy magaddal tisztában legyél! De ezekhez a dolgokhoz idő kell!

Lazíts! Addig, amíg magaddal nem kerülsz összhangba, nem leszel kiegyensúlyozott, addig ne várj csodát!

Nekem se volt jó sokáig, az első szex partneremmel. Idővel azonban kitapasztaltuk, hogy nekem hogy jó. Alapvetően szégyenlős típus voltam (valamennyire még ma is az vagyok), gátlásaim voltak sok területen. Ezeket fel kellett oldani ahhoz, hogy jó legyen a dolog.

Azért, mert mindenütt arról regélnek, hogy a szex mennyire jó, mekkora élmény, nem jelentiu azt, hogy mindig, mindenkinek oltári nagy orgazmusának kell lennie! És azt sem jelenti, hogy mindig orgazmussal zárul mindenkinél a közösülés! Ne sztereotípiák szerint akarj szexuális kapcsolatot létesíteni! A magad igényeinek, elvárásainak felelj meg! És a magaddal szemben támasztott elvárásoknál ne helyezd túl magasra a lécet!

44. c1e9612cd3 (válaszként erre: 42. - Berbooo)
2009. dec. 9. 21:12
igen, baj van a hozzáállásoddal. mert annyira rágörcsöltél már, hogy már ez is nehezíti a dolgot! És ezt nem bántásból mondom! Félre ne értsd!
43. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 42. - Berbooo)
2009. dec. 9. 21:11
Ezzel én is igy vagyok. Nincs tapasztalatunk, nem tudjuk jól van-e igy ahogy van, hogy mi a "normális" vagy hogy mik a hibák. Pedig a hibákat még ugy ahony nem nehéz felismerni mert "tüneteket" okoz legalábbis én szoktam tudni hol rontjuk el. Viszont hiába tudjuk változtatni nem tudunk rajt.
42. Berbooo (válaszként erre: 41. - C1e9612cd3)
2009. dec. 9. 20:47

valami baj van azzal ahogyan hozzá állok??? én igen is minden próbálok megtenni. de mivel Ő az első nem tudhatom hogz mi az amit elrontunk.

ennyi

41. c1e9612cd3 (válaszként erre: 34. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 9. 19:46
Semmi gond nincs a tv-vel, ha az ember ki tudja kapcsolni az agyának azt a részét, ami a tv adását veszi. Mi is szoktunk mellette a párommal, de akinek amúgy is problémás a dolog, annak sztem max. elvonja a figyelmét a szexről. Pláne, ha már úgy áll a dologhoz, mint a fórum indítója.
40. Berbooo (válaszként erre: 37. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 9. 09:39

na azon a reggelen nagyon Úgy éreztem mintha csak csak hát igen ccsak egy ribanc lennék.

de nekem sem ez volt az első

2009. dec. 9. 09:35

nekem is volt gyakran ilyen érzésem.ennél csak az volt rosszabb mior náluk voltunk és egy aktív reggel után közölte hogy most hívták a szülei hogy mennije kell a nagymamájánál. engem meg nem akar vinni mert a nagymamája beteg és nem ismer engem , biztos zavarná ha így látná egy számára idegen ember tehát : menj haza


Sokáig utáltam miatta. de aztán kiderült hogy az édesanyja parancsára történt mindez és nem tehetett ellene semmit, így most az anyukájára neheztelek, mert a magyar ember megbocsájt de nem felejt

2009. dec. 9. 09:35
Próbáltam már leküzdeni, megbeszéltem vele és ezért nem történt több mint 1 hónapig semmi a talikon. Ha csak ezért lenne velem gondoltam igy lelép. De nem lépett le a mai napig velem van. Bár hogy nem a szex érdekli azt már akkor tudtam mikor 1 évet várattam a kapcsolatunk kezdetén. Nem sok pasi bírta volna ki. És meg sem csalt. (legalábbis nem tudok róla) Igaz heti 1 tali mellett soha nem is tudnám meg bárhol van és bármit csinál.
2009. dec. 9. 09:31

Nekem nagy gondot okoz lelkileg elfogadni, hogy "jön együtt vagyunk madj lelép" ugy érzem magam mint egy k***

Én fogom fel furcsán vajon? Neked nem okoz gondot Berbooo?

36. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 35. - Berbooo)
2009. dec. 9. 09:29
detto!!
2009. dec. 9. 09:19
hát néha azért film nézés közben mert csak 7 végén találkozunk akkor meg este álltalában megnézünk elalvás előtt egy filmet. este aakor vagyunk kettesbe mikor bebújunk az ágyba és elkezdünk"mozizni"
34. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 33. - C1e9612cd3)
2009. dec. 9. 07:41
Mi is tv mellett szoktunk, kell valami háttérzaj hogy ne unatkozzunk. Mert mi szüneteket tartunk közben de nem ez a normális persze.
33. c1e9612cd3 (válaszként erre: 22. - Berbooo)
2009. dec. 8. 23:35

minnél jobban erőlteted a dolgot, annál inkább nem fog menni! Már most eljutottál arra a szintre, hogy csak mielőbb legyetek túl a dolgon, mielőbb nézhesd újra a filmet tovább... Így nem is fog menni! Ne görcsölj rajta! Ha másképp nem megy a feldolgozás, ami egyenes út lenne ahhoz, hogy ellazulhass az ágyban is, akkor tényleg irány a pszichológus!

A másik. Ha ennyire nem tudsz ellazulni, akkor miért filmnézés közben próbálkoztok? Az is csak elvonja a figyelmed az egésztől!

Harmadszor pedig: tessék megtanulni játszani! A felnőttek nagyrésze elfelejti ezt a dolgot. Azt hiszik, csak gyerekek teszik, pedig nem! Fontos része kellene hogy legyen a felnőttek világának is! Egy kis huncutkodás a pároddal, csikizés, incselkedés, ugaratás, stb. Mind-mind segítene az ellazulásban, abban, hogy teljes testtel- lélekkel vegyél részt a kapcsolatotokban. Segítene, hogy elsődlegesen ne a szex kudarca jusson eszébe egyikőtöknek se, hanem az, hogy mennyire szeretitek egymást! Segítene elmélyíteni a kapcsolatot, segítene abban, hogy csak úgy, spontán egymásnak essetek, és jó legyen!

Ki lehet próbálni erotikus játékokat is! A szex, nem csak magát a közösülést jelenti! Petting, egy kis simi, együtt fürdés, ahol egymást lemossátok, stb. Mind része lehetne a másik testének megismerésének! És ennyivel közelebb juthatnál az áhitott orgazmushoz!

Lazulj el, és ne görcsölj! Ez pedig mindenek előtt!

32. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 31. - Berbooo)
2009. dec. 8. 20:02
Értem, akkor az más. Nagy szerencse, hogy a párodat nem érdekli. A szerelmes csajok nagyon elszántak sok mindenre képesek.
31. Berbooo (válaszként erre: 29. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 8. 14:06

Ó félreértés ne essék :) ezek a levelek a 3 barátnőtől visszamenő 3 év levelei . szerencsére

:)


de vanaki még most is szereti, de a páromat nem érdekli .

30. Berbooo (válaszként erre: 28. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 8. 14:04
hát mintha az én írtam volna dettó ugyan ez ezért hozzátenni nem is tudok, még a pocak is stimmel
29. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 27. - Berbooo)
2009. dec. 8. 10:22
Örülök, hogy minden rendben! Nekem sosem adná meg a jelszavát :( Pedig én is szívesen belenéznék! Úgy érzed még mindig szeretik őt azok a lányok? Vigyázz hátha vissza akarják csinálni vele azért hízelegnek neki ennyire. Nem tetszik nekem ez a helyzet, szerintem én nekiesnék a pasimnak emiatt. Zárja le a volt kapcsolatait és csak rám figyeljen.
28. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 26. - Berbooo)
2009. dec. 8. 10:18
Ismerős érzés. Nekem is inkább a helyzet lebeng a szemem elött mint az ő teste és bár nem volt jó mégis szerettem volna újra.. szerencsére minden alkalommal kicsit jobb és jobb. Én addig szoktam kívánni amig ruhában van. Nem tudom miért, talán mert van egy kis pocakja. A kudarcok tényleg el tudják venni az ember lelkesedését és kedvét én sem értem hogy miért tudok még belemenni... a remény hogy egyszer jobb lesz
27. Berbooo (válaszként erre: 25. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 8. 10:06

Hát gondolhatnám ezt is.

De a mi kapcsolatunk annyira szoros hogy minden gond nélkül megadta az email postafiókjának a jelszavát. persze mit csináltam én az első 3 napban

szinte minden levelet elolvastam hogy minél inkább kiismerjem, 3 volt barátnőjével levelezett gyakran és sokat áradoztak az én kedvesem tehetségéről a levelekben.

26. Berbooo (válaszként erre: 25. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 8. 10:03
hát nehéz ezt elmagyarázni. inkább a sexet kívánom de csak azért hohy majd most hátha jobb lesz . őt már annyira nem , de nem volt ez mindíg így. szerintem csak a sok kudarc a sexben , az tett iránta érzéktelenné
25. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 22. - Berbooo)
2009. dec. 8. 07:26

Bizonyos fokig megértem, hasonló a helyzet nálunk is 3 éve vagyunk együtt 2 éve -úgy is- és még nekem sem volt soha orgazmusom. Csak ezért én sem hagynám el, de köztünk felmerültek egyéb problémák is. Én még az utolsó fűszálba is kapaszkodom próbáljuk megoldani amig meg nem unjuk de félek, hogy ha nem sikerül rámegy a kapcsolat. Sok példát láttam már rá sajnos.

Azt akartam kérdezni, hogy kívánod Őt? Fel tud izgatni rendesen? Élvezed amugy az aktust, csak orgazmusod nincs vagy alapból egy kicsit sem jó? Nekm utóbbi is volt sokáig, ez egy folyamat.

24. 4094b8e380 (válaszként erre: 23. - Berbooo)
2009. dec. 7. 23:37

na ez az amit sosem tudhatsz

mert persze ezt állítja ő

tegyük fel hogy igazat mond, és tényleg így hiszi

de sok nő megjátssza az orgazmust, ha nincs neki, mert nem akar ezen problémázni

szóval ezt sosem tudhatja biztosan...

23. Berbooo (válaszként erre: 16. - 5fbb0bd9cd)
2009. dec. 7. 08:43

Remélem nálam is olyan heppy end lesz a vége mint nálatok :) bár szeretném ezt egy pasival végig csinálni :)

csak az tart bennem reményt hogy ilyen gond csak velem van , az előző barátnői közül.

22. Berbooo (válaszként erre: 19. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 6. 21:38

Azárt vagyok vele mert szeretem. ésha jobban belegondolok a legelső szexuális élményem átélésekor volt orgazmus és az már vele.

csak az a baj hogy azóta másfél év eltelt és semmi.

azért petig mert nem működik a sex nem akarom elhagyni

2009. dec. 6. 12:06

Én 9 éve vagyok együtt a férjemmel és neki még sajnos nem sikerült eljuttatnia... Ő az az első és remélem utolsó is az életemben.

Ettől függetlenűl jó vele, és nagyon szeretem. Nekem nem is fontos, hogy ő juttasson el, megoldjuk, ha csak besegít :)

20. 07c4794583 (válaszként erre: 16. - 5fbb0bd9cd)
2009. dec. 6. 10:27
teljesen egyetértek. nekem viszonylag sok pasim volt, és én nem csináltam semmit másképp, mégis némelyik ég és föld!
19. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 13. - Berbooo)
2009. dec. 6. 09:11
De ha egyszer igy van! Mégha nehéz is felfogni elképzelhető, hogy ezzel a pasival soha nem fogod élvezni. Akkor is vele maradsz? Nem értem az ilyen nőket!!!
2009. dec. 6. 09:09

hát szerintem meg 20 évesen még lehetsz túl éretlen ezt is tanulni kell és meg kell érni rá ne várd hogy minden fantasztikus legyen ha semmit nem teszel érte

de lehet, hogy a párodban van a hiba akkor ezen csak a szakitás segithet. Nem hiszem, hogy egy ember ennyit tudna változni, aki sz*r az ágyban az az is marad

2009. dec. 6. 09:08
nekem sem sikerült még soha, rossz volt a partner
2009. dec. 6. 09:07

Szia! Valaki írta, hogy ez nem a párod, hanem a te hibád. Nos az én tapasztalataim szerint ez nem igaz. Én 17 évesen kezdtem, de 24 éves koromig, nem volt hüvelyi orgazmusom. Ekkor találkoztam az első olyan férfival (gyermekem apjával), aki igazán értette a módját, hogyan kell a nőhöz nyúlni. Neki az az alapállása, hogy először a nőnek legyen jó, majd utána jön ő (ezt még apukája verte a fejébe, amikor felvilágosította). Ebből kifolyólag nagyon odafigyelt rám és simán, már az első alkalommal maga volt a tökély! Ekkor jöttem rá, hogy micsoda különbség van közte és a korábbi pasijaim között, akik egyszerűen nem tudták, hogy hol és hogyan érintsenek, hogyan mozogjanak etc...

Szóval a pasidat tanítsd ki és ne magadban keresd a hibát!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook