Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hónapos a kislányom, és tegnap megjött a menzeszem, szerintetek ez normális? fórum

3 hónapos a kislányom, és tegnap megjött a menzeszem, szerintetek ez normális? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 3. 09:20
Nekem 8 hetes volt a lányom amikor megjött,és azóta is hajszál pontosan "meglátogat".
2009. dec. 3. 09:17
Teljesen normális! Ez mindenkinél más, ugyanúgy mint például az első menstruáció. Kinél előbb, kinél később jön meg. Ne aggódj!
2009. dec. 3. 08:12
Simán, nekem már a lányom hat hetes korában megjött.
2009. dec. 3. 07:07
hát köszönöm nektek a válszokat,egyenlőre még nem mutatta jelét a kicsilányom hogy nem izlik neki a tejem,amugy meg első babám,hát mit mondjak,én sem örülök neki annyira,de hát ez van,nem kellemes érzés,azt már tudom!!
2009. dec. 3. 07:02
Persze. Nekem már a 6 hetes kontorrlon megjött és nagy mosollyal mondta a doki, hogy milyen jók a hormonjaim. Na, én ennek annyira nem örültem. :)
2009. dec. 3. 06:43

Szia!

Csatlakozom az előttem szólóhoz ez tényleg változó. Nekem már az első hónapban megjött és 9 hónapig szopizott a picur. Emiatt ne aggódj, de olyankor lehet, hogy nem tetszik neki annyira a tejci íze. (nálunk sajna így volt).

2009. dec. 3. 06:41
Szia! Nekem az első gyereknél 6 hónap telt el mire megjött, most a másodiknál 4 hónapra jött meg, és még szopik a kicsi most is.
2009. dec. 3. 06:32

Szia!


Szerintem igen! Mindenkinél másképp zajlik az egész! Valakinek egyéltalán nem jön meg, amíg szoptat, valakinek hamer, valakinek később. Nekem 6 hónapos volt a kisfiam, amikor megjött, és még mindig szopizik...Ez nagyon változó!

2009. dec. 3. 06:29
3 hónapos a kislányom, és tegnap megjött a menzeszem, szerintetek ez normális?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook