Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogzástól durva hasmenés lehet? fórum

Fogzástól durva hasmenés lehet? (beszélgetős fórum)


10. Kittycat2 (válaszként erre: 9. - Serry)
2009. dec. 6. 13:19
Kipróbáltuk a Prokid-et, tényleg nagyon jó volt, reggel adtunk neki, és utána egész nap nem ment a hasa. Köszi a tippet! :)
2009. dec. 2. 21:58
Normalfore nem ér semmit gyereknek használj inkább ebben az influs időben Pro kidet most meg pro kid gasztrot. Tele van jó bacikkal és B vitaminnal.
2009. dec. 2. 21:11
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Én is adom a Normaflore-t, plusz sokat próbálom itatni. Igazából azt furcsállom, hogy kaja után pár perccel rögtön jön a hasmenés. De az előző, három hónappal ezelőtti fogzásnál ugyanígy volt, és ahogy emathay írta jellegzetes savanykás szagú és nyálkás széklet. Akkor ez tuti fog, megnyugodtam, köszi.
2009. dec. 2. 21:05

Sziasztok!

Az én Martinomnak is most bújt ki a két első foga,neki is van hasmenése és láza is volt.Sőt valami kiütésféle is megjelent .

2009. dec. 2. 21:03
Nálunk is hasmenésseljárt a fogzás, jellegzetes savanykás szagú és nyálkás széklettel.
5. 228bb89282 (válaszként erre: 1. - Kittycat2)
2009. dec. 2. 20:50
A fog általában 4-7 nap alatt töri át az ínyt. Ha utána is fennállnak a tünetek, irány a doki. Különben simán mehet a pocakja a fogzástól, nálunk is volt ilyen...
2009. dec. 2. 20:46

Szia!


Lehet a fogzástól,nálunk is ez volt,mellette a feneke is nagyon csúnya lett.Én ilyenkor adtam a lányomnak Normaflort.

2009. dec. 2. 20:44
Igen nálunk is volt hasmenés fogzáskor,és még a feneke is kipirosodott mikor bújt a foga!
2009. dec. 2. 20:43
Elképzelhető, hogy a foga, de ha ez tovább tart 3-4 napnál én visszavinném a dokihoz vagy szólnék a védőnőnek, hogy jöjjön el és nézze meg, hogy szerinte mi lehet.
2009. dec. 2. 20:40
Durva alatt azt értem, hogy eszik valamit a kisfiam, és pár perc múlva büdös, nyálkás hasmenés... Egész nap nem is akar enni. Pár falat, aztán hasmenés. Közben jön vagy 4 foga, jah, és 37,2-37,7 közötti testhőmérséklet. Három hónapja már volt ilyen, akkor a gyerekorvos azt mondta, hogy biztos vírus, de mivel akkor ugyanígy fogzott, gyanús, hogy nem-e csak fogzásos tünet... Volt valakinek a babájánál hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook