Szeretni (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 6. 11:49
2009. dec. 2. 20:16
Én nem értelmezném ezt sehogy.Ezt érti aki kapja és érzi aki adja!Nem kell elemezni.
2009. dec. 2. 13:46
Én ezt ugy értelmezném ha nekem ezt mondaná valaki hogy egy élet is kevés ahhoz hogy megszeressen,vagyis nem szeret.Nekem ezt jelentené.:((
2009. dec. 2. 13:46
Szerintem ez elég negatív kicsengésű..Én nem örülnék, ha ilyet mondana nekem valaki, mert ezt úgy értelmezném, hogy soha nem fog úgy szeretni, ahogy én azt szeretném..egy élet is kevés ahhoz, hogy belém szeressen..
2009. dec. 2. 13:43
Szia! Szerintem nem jót jelent a dolog szerelmi szempontból.Ha valaki ilyent mond valakinek, akkor az szerintem azt jelenti, hogy nem tudja szeretni úgy ahogy azt kellene...
2009. dec. 2. 12:33
Nem tudom mit jelent annak, aki ezt kimondja. Azt tudom, hogy nem szeretném ezt hallani.
2009. dec. 2. 12:31

Nekem pont, hogy az ellentéte. Én ezt úgy értelmezem, hogy egy élet is kevés lenne ahhoz, hogy szeresselek...magyarul nem tudlak szeretni kevés az idő,hogy beléd szeressek...



De az is lehet, hogy nem tudja kimutatni, hogy mennyire szeret és így mondja el ....magyarul imád, és nem akar elveszíteni...soha.

2009. dec. 2. 12:19

Szia!

Számomra ebből az idézetből az jön le, hogy aki ezt írta nagyon-nagyon szereti a másikat.

2009. dec. 2. 11:53

"hogy szeresselek ahhoz egy élet is kevés"

mit értesz ezalatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook