Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Norka után elnevezve fórum

Norka után elnevezve (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Norka után elnevezve

2009. dec. 8. 20:47

Sziasztok!


Köszönöm szépen, nagyon meglepve olvasom a hozzászólásokat. Nem is gondoltam, hogy másokat is megérint a történet! Pláne, mert jó volt leírni, leginkább "feldolgozás" volt ez nekem!


A dokim más- és aznapos volt, azért sietett, mert fáradt volt. Sebaj, a lényeg, hogy Nóri itt van, egészséges. A többi meg.......


A lényeg leginkább egyébként, hogy velünk lehet, mert a PCOS nem viccel sajnos!


Szisz!

Apájára hasonlít..... :):):):):)


Isze!

Visszatartani csak ordítva tudtam, nem is igazán ment, inkább csak "jeleztem" a amagam falrengető módján, hogy jön Nóri.


Szeleburdi!

Ez egy más helyzet lehetett, a tiédben teljesen hiszem, hogy helyesen döntött az orvos! Én csak megrémültem, plusz még nem akartam nyomni, még akartam kis időt magamnak. Asszem.... Vagy a fene sem tudja, amjd a következő talán másként sikerül!


Erababa, Milla!

Apácska is besegített emlékezni. És a szülésznőm is...... És nekem ez beégett, a fiam születése is megvan fejben, csak az nagyon nem leírhatóan ronda volt.


Bebe!

Ez így van! A Nórák valamiért remek nők lettek! :-))))

2009. dec. 4. 22:54
ja, és akárhányszor meglátom ezt a baba-fotót, mindig rácsodálkozok milyen szép baba! :)
2009. dec. 4. 00:05
Szerintem ez egy tök pozitív szüléstörténet, gratulálok a kiscsajhoz! Örülök, hogy ilyeneket is olvasni :) Szép élmény marad nektek örökre :)
2009. dec. 2. 14:43

Gratulálok a szép és egyben vicces történetedhez! Az én szüléstörténetem is hasonló, viszont mikor jöttek a tolófájások én egyáltalán nem tudtam visszatartani őket, azok "nyomták magukat", így a babám szinte az én erőfeszítésem nélkül született meg, egyetlen aprócska nyomásra! Én is úgy éreztem, hogy szinte "kirepült" belőlem!

Az orvos hozzáállása engem is felháborított, büntetni kellene az ilyen durva beavatkozást!

Jó egészséget Nektek!

2009. dec. 2. 14:04

Gratulálok a kiscsajhoz! Nálunk is rátelepedett a hasamra a doki és teljes erejéből nyomta, nagyon fájt, de nekünk muszáj volt, mert a baba nagy volt és nyakán volt kétszer a köldökzsinór, ez mindig visszarántotta. doki pedig nem akart császárt és én sem. Így ezt én nem bántam.

Nálatok nemtom mi volt az ok, hiszen lehet, hogy szépen megszülted volna "magad" is Nórát....vmit tudott a doki, vagy csak tényleg sietni akart?

Nah mind1, a lényeg, hogy emlékezz a szép mozzanatokra! :))

2009. dec. 2. 12:41

Gratulálok! Édi lánykád van :) Millához csatlakozva: tök jó, hogy ilyen részletességgel le tudtad írni a szülésedet! Nekem Gergőm kevesebb, mint 4 óra alatt megszületett, nem is volt időm gondolkodni... de ahogy Te is írtad, én is inkább befelé figyeltem és beszéltem Manókámhoz. A kinti dolgok nem nagyon érdekeltek :)

Még egyszer gratula, és jó egészséget a nagylányhoz! :)

2009. dec. 2. 11:16

Gratulálok!


ezeket az erőszakos dokikat eltiltanám!!!!

nem igaz hogy nem vette észre, hogy te mennyire ösztönösen tudod, hogy mi jó nektek!

örülök, h mindent összevetve jól élted meg

2009. dec. 2. 11:13

Gratulálok nektek és jó egészséget kívánok!

én a 3. fiút várom az első szülésem 2,5 óra volt vajúdásokkal együtt a másodiknál tolófájással kezdtem és mind a 2-ő reggel 9:45-kor született percre pontosan a másodikkal épphogy beértem a kórházba nos a 3. is remélem ilyen lesz ugyanis nagyon nem bírom a fájdalmat egy fogfájásba bele tudnék halni.

Mégegyszer gratulálok a pici lányhoz :)és sok boldogságot nektek.

2009. dec. 2. 11:08

Gratulálok Nóri érkezéséhez!!! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek!


Egy Nórával már csak gyönyörűség lehet az élet, az én másfél éves kislányom is Nóra :)

2009. dec. 2. 10:24

Gratulálok, ez igazán szép történet. Mennyire vissza tudsz emlékezni a kis mozzanatokra, ez nagyon jó, biztos, hogy nyugodt voltál:)

Egészséget és boldogságot kívánok!

2009. dec. 2. 10:03
Nóri lányom 2008. 03.23-n született. Fogantatása meglepetés volt, azóta is minden napunkat elvarázsolja. Norka nélkül Nóri nem létezne, magam betegségem (PCOS) miatt nem estem évekig teherbe. A vajúdás csodálatos volt, a vége kicsit elkapkodva.

Ugrás a teljes írásra: Norka után elnevezve

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook