Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Algoflex kapszula - szétszedve is beszedhető? fórum

Algoflex kapszula - szétszedve is beszedhető? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 1. 11:50
persze csak hülyeség, mert keserű lesz és a lebomlása is másképpen alakul.Nagyra tátott száj egyszerre több tabletta nagyis közte, bedobni és nagy korty víz. Másodszorra menni fog, ne gondolj arra,hogy nem fog lemenni.
2009. dec. 2. 23:41

Húú, egyértelműek voltak a válaszok:) Beszedtem 3 db-ot, meg is hajtott, és nem is hatott:P

Viszont ma reggel kaptam a háziorvosomtól egy kúpot, ami nagyon speckó, úgyhogy hála égnek az Algoflex-et nem kell többet szedni.

De azért köszi a válaszokat!

2009. dec. 2. 14:03
Nem!
2009. dec. 2. 06:57
Nem.
2009. dec. 2. 06:51
nem
3. dee
2009. dec. 1. 23:15
Nem!
2009. dec. 1. 23:01
A kapszulákat nem szabad szétszedni!Ez azért van így,mert a hatóanyagnak nem a gyomorban kell felszívódnia,hanem el kell jutnia a bélrendszerbe,ott kell hogy kifejtse a hatását és nem a gyomorban!!!
2009. dec. 1. 21:57
Sajnos ezt a fájdalomcsillapítót kellett tegnap szednem (más megoldás nem volt), de gondjaim vannak a tabletta lenyeléssel, a kapszulával meg pláne. Szétszedtem, és a benne levő kis bogyókat vízbe rakva megittam. 3 darabot tegnap óta. Vajon nagyon káros lehet ez így? Tudom, hogy a bevonat azért van, de sajna máshogy nem ment, és végszükség volt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook