Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már vki ún. gyógyszermentes biolabor kezelésen? fórum

Járt már vki ún. gyógyszermentes biolabor kezelésen? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 17. 17:11

Igen, épp most voltam.


Elképedés, mit tud a modern biotechnika.


20 területről 20-szor 10 faktort elemzett ki, az antibiotikum-allergiától a petefészek-gyulladásra való hajlamig... Meglátja a gép minden kis dolgodat... A torokgyulladásod állapotától a rákod előrehaladtáig, vagy visszazsugorodtáig... 3 percig tartottam a tenyerem-talpam-homlokom elektródán és fémlapon, és mindent észrevett a nyavalyás gép... Az enyhe vashiányomat is, pedig semmiről nem szóltam előre...

Az eszem megáll...


Azt magyarázták, hogy a sejtek más szerkezettel le nem mérhetően kicsiny biofizikai jeleket bocsátanak ki. Ezek a jelek mindent tartalmaznak, a sejt típusát és állapotát.

Később a kezelés ezeket sugározza vissza, javított formában. Ismerősömnek sugár nélkül ezzel a módszerrel a gyógyíthatatlannak kikiáltott tüdőrákos elváltozásait tüntette el, 95%-os hatékonysággal... Barátnőm anyukájának a kemókezelés összes mellékhatását kiküszöbölte, se gyengeség, se hajhullás.

Durva. :-) És jó!

5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Vov)
2009. dec. 1. 14:29
akkor passz. Ha mégis a másik, akkor menekülj.
4. vov
2009. dec. 1. 14:27
csak érdekelne, hogy van-e vkinek tapasztalat?
3. vov (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2009. dec. 1. 14:27
nem, ez vmi bioinformatikai-homeopátiás módszer
2009. dec. 1. 14:21
hm... ha jól gondolom, és jól rémlik, ez nem valami scientológiai baromság????
1. vov
2009. dec. 1. 14:09
Járt már vki ún. gyógyszermentes biolabor kezelésen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook