Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Epeműtét Kaposváron fórum

Epeműtét Kaposváron (beszélgetős fórum)

2010. jan. 23. 22:27
Igen!!!köszi!!!örök hálám!
2010. jan. 21. 14:51
válaszoltam privibe :)
5. fd1afef558 (válaszként erre: 4. - Gyöngyi79)
2010. jan. 13. 15:23
jaj de jo-....még nem vagyok tul rajt sajnos..eddig a netes várolista szerint jan.28 ra irták ki a mütétet,de pont ma néztem és már febr.3...állandoan változik és ez baromira idegesit....Örülnék,ha leornád hogy müködött nálad....hány napot töltöttél benn?elötte mielőtt befeküdtél kellett valahova menned(aneszteziologushoz...)Meg mindent mesélj kérlek..Örök hálám!!!
2010. jan. 8. 13:14

Szia!

Engem tavasszal műtöttek itt Kaposváron, neked mikorra esedékes? Vagy már túl vagy rajta?

Ha még nem, szívesen leírom, hogy hogyan mentek a dolgok.

Üdv.

2009. dec. 1. 14:04
olvastam egy csomó forumot erről,de engem konkrétan már az érdekel,hogy Kaposváron hogy mennek ezek a dolgok.Azért köszi!
2009. dec. 1. 07:46
Volt már itt egy fórum epeműtét témában - igaz nem Kaposváron, de érdekes lehet:)
2009. dec. 1. 00:25
Nem sokára epeműtétem lesz Kaposváron.Azok véleményét várom akiknek szintén itt volt epeműtétjük mostanában...Ilyesmik érdekelnek,hogy ...Mennyi időt kellett a kórházban tölteni?mi volt a menete?mit mondtak ..ajánlottak utána?stb....(olyanok is irhatnak akik velem együtt még a műtétre várnak)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook