Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Baj van, majdnem 7 év után rágyújtanék! Segítsetek! fórum

Baj van, majdnem 7 év után rágyújtanék! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 26. 10:51
Amikor nagyon kívántam a cigarettát - pedig soha nem dohányoztam, max. nagyon ritkán elfüstöltem egyet, ha megkínáltak -, azt mondta az orvosom, nehogy rágyújtsak, mert soha többé nem tudom abba hagyni!! El kezdtem rágózni, tic-tacozni stb. Ennek már vagy 15 éve. Jól vagyok, nem szoktam rá a cigarettára. A télen elment vagy 2 szál, de nagyon büdösnek találtatott!
26. david224 (válaszként erre: 1. - Hideghegy)
2009. dec. 4. 19:25
Mi vátotta ki újra?Mi változott?
25. 34551f4e45 (válaszként erre: 1. - Hideghegy)
2009. dec. 2. 19:39
Egyél, rágjál, igyál, csak ne gyújts rá.
2009. dec. 1. 20:49

Ne gyújts rá!!!

Nekem is sikerült leszoknom, 5 hónapja, de annyira stresszes volt az elmúlt 1 hónapom hogy rágyújtottam egy cigire.

Rosszul lettem, majd lelkiekben is megviselt!!!

Nem tudom magamnak megbocsájtani, pedig 2 slukk volt.

Nem érte meg, kérlek te se tedd, inkább itt írd ki magadból (a cigit).

23. hajno1
2009. dec. 1. 12:12

Ó, nem nagy dolog a leszokás, nekem sikerül minden este abbahagyni a dohányzást!


Viccet félretéve, van akinek könnyen megy, van akinek a lehetetlenséggel határos leszokni a cigiről. Én is megkívánom néha, és nem tagadom, nagyjából évente egyszer egy napig dohányzom, de tapasztalatból tudom, hogy bármikor újra le tudom tenni. Viszont látod, vannak olyanok is, akik ismét függők lettek.


Csak te dönthetsz! Nem elég, ha más akarja, mert ez a te életed, és te vagy érte felelős. Te tudod, mennyit ér neked, hogy nem cigizel, és megéri-e az az első szál, hogy esetleg újra visszaszokjál. Mellesleg megjegyzem, az a bizonyos első szál egyáltalán nem esik jól, büdös, kapar, undorító. Aztán viszont valószínűleg jön a többi, sok elfüstölt ezres, sárga fogak, áporodott lehelet, füstszagú haj és ruhák, reggeli harákolás.


Szóval csak te dönthetsz, és a következmény is a tiéd.

22. Re87
2009. dec. 1. 09:56
De most komolyan!Hogy van az,hogy még évek után is annyira tud hiányozni az a szemét cigi??Én mostanában rá-rá pippantok,de csak ha buli van
21. reni79
2009. dec. 1. 07:50
Ne Csináld!!!!Ha eddig kibirtad mostmár nehogy rágyujts!
2009. dec. 1. 07:15
Ne tedd!!!!!!! Nem is értem.....7 év...mindent sutba dobnál? Soha a büdös életben ezt nem fogod tudni megismételni:(
19. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hideghegy)
2009. dec. 1. 07:01
ÚÚÚÚÚristen!!! 7 év után??? Én hülye meg azt hittem, hogy a 14 hónapommal már nyert ügyem van. Picit elkeseredtem :-((((
2009. nov. 30. 22:12
ez csak egy holtpont, amin túl kell jutni! lehet hogy holnap már nem így fogod érezni,hidd el ez csak egy pillanatnyi állapot!én sosem cigiztem de a párom igen ,és ezt ő mesélte
2009. nov. 30. 22:08
*büszke
2009. nov. 30. 22:06
Én "csak" egy hónapja nem cigizek, de böszke vagyok magamra! és ez az érzés motivál, hogy továbbra se gyújtsak rá! A büszkeség jó dolog!:)
15. szimba
2009. nov. 30. 21:54
Apukám 20 évre "szokott le" a cigiről, kb. egy éve újra rágyújtott, és azóta nem tudja újra letenni... Szóval NE TEDD!!!!
2009. nov. 30. 21:18

NE,ne, ne!!

5 éve nem cigizek, soha többet nem is akarok!

Nagyon erős vagy, kell a fenének a bűzrúd, büdi lesz a hajad, a ruhád, meg nem is elegáns dolog cigizni.

2009. nov. 30. 21:18
Legyél nagyon erős, ha eddig kibírtad ne ess vissza! én soha nem cigiztem, nem ismerlek, de így is nagyon büszke vagyok Rád!
2009. nov. 30. 21:16
Szia! Gratulálok, én csak egy éve nem dohányzom, most szoptatok, de el nem tudtam képzelni, hogy valaha sikerül letenni! Rá ne gyújts, mindig lesz biztos ilyen, de ha leküzdöd, nagyon büszke leszel magadra! (Már így is büszke lehetsz:))
11. Katinkaboszi (válaszként erre: 8. - 91c956613e)
2009. nov. 30. 21:08
és mindemellett önkéntes adó is :(
10. ancsyangel (válaszként erre: 1. - Hideghegy)
2009. nov. 30. 21:08

kedves ember ne tedd mert nem jó semmire én is leraktam és sajnos 8 hónap után rágyujtottam ennek ma már lassan 4 éve tehát ne tedd mert ujra szívni fogod aztán meg szidni magad!!!!!!!



LEGYÉL ERÖS CSK PÁR NAP EGYÉL SOK GYÜMIT MIKOR ÉPP ESZEDBE JUT A RÁGYUJTHATNÉK !!!!


TOVÁBBI JÓ KITARTÁS ÉS NE FELEDD NEM NEM NEM ÉS NEM RÁGYUJTANI

2009. nov. 30. 21:07

A múlt héten mondta a rádió, hogy aki leszokik a cigiről, annak nem elég 2-3 hónap, hogy kitisztuljon a tüdeje, hanem sok-sok-sok év.


Tehát RÁ NE MERJ GYÚJTANI !!!! :)))


remélem kellően szigorú voltam :DDDDD


másik babát is szeretnétek, gondolom, akkor meg?

A másik a gyereknek tiszta levegőre van szüksége és finom illatú anyukára is, nem pedig arra, aki hozzáhajol cigiszagú legyen.

A család pedig a káros szenvedélyt némán viseli.

2009. nov. 30. 21:02

Ne tedd!!!

Egészségtelen,káros,drága,büdös!


Mit oldasz meg vele? Gratulálok,hogy letudtad tenni.

2009. nov. 30. 21:02
Rá ne gyujts, még egy slukkot sem mert utána nincs megállás.
2009. nov. 30. 21:01

eszedbe ne jusson!!!

Örülj hogy le tudtál szokni...nekem nem megy:(

2009. nov. 30. 20:58
fuss olyan sokáig, hogy már fájjon a tüdőd.. utána mindent akar az ember, csak cigizni nem...
2009. nov. 30. 20:58

én már több mint 5 éve nem cigizem de néha én is megkívántam, de erős vagyok és megálltam

és sokat rágóztam

2009. nov. 30. 20:57
én is rágyújtanék, bár én csak 10 hónap után... 1 hónapos a fiam, csak miatta szoktam le amikor 2 csíkos lett a tesztem... most meg még szoptatok... de utána mi tart majd vissza? nem tudom...
2009. nov. 30. 20:57

ne gyújts!!!

rágjál rágót!

vagy egyél ropit!!! :))

2009. nov. 30. 20:55

Nem akarom ismét ezt a szenvedélyt!


Mit tegyek???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook