Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hölgyek kik megcsalták, megcsalják férjüket írjanak itt fórum

Hölgyek kik megcsalták, megcsalják férjüket írjanak itt (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. máj. 5. 11:30
akkor én a prűd vonalat képviselem :) ..
2012. okt. 13. 19:13
meg kell tudni bocsájtani a lónak is négy lába van és lám még is megbotlik...
70. talofa (válaszként erre: 68. - Amazon lány)
2012. okt. 8. 11:29
Teljesen egyet értek veled....
69. Nyulacska88 (válaszként erre: 68. - Amazon lány)
2012. okt. 7. 21:45

Igazad van, bárkivel bármikor előfordulhat. Én is megerősítem, egy házasság megváltozhat egy ilyen dolog hatására, legyen akár Férfi, akár Nő az, aki félrelépett.


De szerintem csak azt a kapcsolatot erősítheti meg, amelyben a felek a történtek előtt valóban szerették egymást és a történtek ellenére is szoros a kapcsolat közöttük érzelmileg. Mindezt csak az tudhatja, aki már átélte ezt.


A bizalom törékeny dolog, nagyon nehéz újra megbízni, de megéri, mert átbeszélve a dolgokat egy olyan "mi" kezdődhet, mely e nélkül soha nem következhetett volna be.

2012. szept. 24. 17:24
Én azt hiszem bármelyik tisztességes felességgel megtörténhet az a baleset,hogy szerelmes lesz és nem tud ellenállni a kísértésnek!Attól még nem k..va!Emberek vagyunk!Éppen elég a lelkiismeret furdalás, mikor már oszlik a rózsaszín köd!És egy házasságot sok év után, még meg is erősíthet.Én nem érzem annak magam,attól,hogy ez történt velem!
67. seegal (válaszként erre: 61. - Mákosnudli)
2012. szept. 14. 10:59
Nem jol tudod. A k..vábol lessz a legjobb feleség... Mert 16-18 éves korátol összehozza az élet több ezer pasival és lessz emberismerete és miután választ egy neki megfelelő pasit akkor már neki nem fog más létezni a számára és már tudja ,hogy tegye boldoggá a párját...
66. 303b0747dd (válaszként erre: 65. - 89f0630ffb)
2012. szept. 14. 04:23
Attól függ milyen szajháról beszélünk.Aki csak szórakozásból csinálja,aztán egy időre abba hagyja,az elképzelhető hogy később is visszatér a hülyeségéhez.A k.rva,aki meg pénzért nyomatja,majd eljön a pont amikor leáll mindennel,megtalálja élete párját esetleg,ő nem fog visszatérni a régi életmódjához jó esetben.Ugyanis az utóbbinak szeretethiánya van,talán lelki sérült is,értékelni fogja egy másik ember érzelmeit,törődését,míg az első csak az élvezeteket hajkurássza.
65. 89f0630ffb (válaszként erre: 64. - Antigonia)
2012. szept. 13. 21:20

Nekem is ez a véleményem.

Szajha az előbb utóbb újra az lesz .Hiszen az erkölcsi szintje már lent van ,mindenek alatt.


Csak idő kérdése ,hogy mikor lesz az újra.

64. Antigonia (válaszként erre: 62. - 3239020c04)
2012. szept. 11. 07:04

Ebben egyetértek.

Hűségesnek lenni és maradni nem érzéseken, hanem elvek, és döntésen alapuló magatartásforma, ami teljes jellemünkbe épül be. Mert néha nagy próbatétel elé állítja az embert "hűség"pajtás, de kevesen vannak akik a kísértést le is tudják győzni! Ezért könnyűvérű nőből soha nem lesz jó feleség szerintem sem.

63. Kukacc (válaszként erre: 62. - 3239020c04)
2012. szept. 10. 22:59

Ez hülyeség.

Egy lotyóból is lehet normális, hűséges, családcentrikus feleség.

62. 3239020c04 (válaszként erre: 61. - Mákosnudli)
2012. szept. 10. 22:33

Csakhogy ez marhára nem igaz. A legtöbb közhelyet azért hisszük el, mert úgy könnyebb a lelkünknek, ha megnyugtathatjuk vele nem létező lelkiismeretünket.


Az élet sajnos nem egy lányregény, vagy egy hollywoodi film. Egy lotyóból sosem lesz jó feleség.

61. Mákosnudli (válaszként erre: 56. - Valcum)
2012. szept. 10. 21:24
szerintem nem minden megcsaló feleség k..va. Különben ahogy mondják a legnagyobb k...ból van a legjobb feleség.
2011. ápr. 27. 10:02

Sziasztok igaz én még nem vagyok házas, de meglepően olvasok egy két fórumozót.

Sajnos megtudom érteni azokat a feleségeket akik megcsalják a férjüket, gondolom már nem látnak más kiutat hogy jussanak egy kis boldogsághoz.

Én csak a körülöttem élők tapasztalatairól beszélek két házasságot is tudok ahol szörnyen élnek a feleségek.

Én mondjuk soha nem tudnám megcsalni a páromat, inkább továbblépek ha nem működik, tudom könnyűnek hangzik. De megkell próbálni türelmesnek lenni és megbeszélni az aktuális problémákat.

Nekem mindig az jut eszembe hogy miért szerettem bele, és mindig próbálom kihozni belőle a legjobbat amennyire lehet. Hidjétek el nagyon nehéz de legtöbbször sikerül és úgy táncolnak az események ahogy én szeretném persze mindennek ára van ezért sokat is kell nyelni.

2011. ápr. 27. 06:43
alig van itt valami
58. Noncsi18 (válaszként erre: 56. - Valcum)
2010. febr. 7. 09:58

Oooh egy ártatlan kis angyal :D

Itt valaki nagyon nincs tisztában a fogalmakkal.... nálam a kurva kifejezés teljesen mást jelent...... Azért szerintem nem lesz valaki kurva, mert egyszer félrelépett.

57. andi6020 (válaszként erre: 56. - Valcum)
2010. febr. 7. 07:54
Na-na, de nagyon magas lovon ül itt valaki!! Csak nehogy leess!
56. valcum
2010. febr. 7. 07:39
Szerintem nem jó a megszólítás, az ilyeneket,nem "hölgyeknek" hívják,hanem k..vának.
55. o.andi
2010. jan. 15. 17:06
Jelen!!!
54. Náíma (válaszként erre: 53. - Fiatal nő)
2010. jan. 15. 12:36
Egyet értek veled!
53. Fiatal nő (válaszként erre: 10. - Noncsi18)
2010. jan. 15. 12:23
Akkor nem megcsalni kell és fájdalmat okozni ezzel, hanem szakítani. Ez is fájdalmas, de legalább nem megalázó... :-/
52. alfoldi13 (válaszként erre: 50. - Mayalina)
2009. dec. 13. 20:29
bocs
51. o.andi
2009. dec. 12. 06:35
:-)
50. Mayalina (válaszként erre: 49. - Alfoldi13)
2009. dec. 11. 13:41
Ezt most miért kellett beszólnod????
2009. dec. 11. 11:04
most ünnep jön ezt tegyük félre tiszta lappal készüljünk ezt a forum címet egy hibbant irta ki ide.. nem mostanra való
48. Noncsi18 (válaszként erre: 47. - Mayalina)
2009. dec. 7. 17:35

Semmi baj, én is tisztában vagyok vele, kifogás az mindig van... :S :(

Igen eddig én is mindig találtam olyan albit ahova vihettem. De ha elköltözöm innen akkor haza szeretnék költözni és oda nem vihetem :S


Huu én nem szeretnék ilyen punnyadt lenni :S :S:S


Jó neked hogy te tudtál lépni!! :)

47. Mayalina (válaszként erre: 46. - Noncsi18)
2009. dec. 7. 07:19

Hát ha jól látom, kifogásaid neked is vannak... már bocs.

Egy barátnőmnek is van lakásban tartott kutyusa, mégis mindig talál olyan albit, ahova a kutyus is mehet.

Ha jól láttam, 19 éves vagy...

Nem épp az a korszak, amikor mindent feladva, belenyugvással "kell" élni, lemondani olyan dolgokról, mairől nem is kellene.

Nagyo nhelyes, hogy minden szeretsz, és érdeklődő vagy, de ha folyton te alkalmazkodsz, akkor előbb-utóbb te is otthon ülő punnyadt emberré válsz.

Én is 19 évesen voltam egy ilyen pasival.

Hála az égnek, nekem azóta kinyílt a világ, de ehhez nehéz döntéseket kellett meghozni.

2009. dec. 6. 20:05

Jah lemaradt..... Most anyagi se nagyon lenne rá, mert kb 20000 a fuvar, meg van egy kis elmaradásom azt ki kéne rendezni.....

A másik meg, hogy anyumékhoz hazatudnék költözni, de nem véletlen jöttem el...Most ha visszamegyek, akkor ott mit kezdek magammal?

A másik meg hgoy van egy kutyusom, akit nem tudnék hova tenni! Anya nem engedi meg hogy a lakásba legyen, ki az udvarra meg nem tehetem, mert társas ház, meg amúgy is hideg van!

45. Noncsi18 (válaszként erre: 43. - David224)
2009. dec. 6. 20:03

Ahogy te ezt leírtad, szórol szóra ugyanezt a kérdést tettem fel neki :D

Ő se tudja, de szeret....Érdekes!!


Tudom, hogy nekem kel rendet tenni, de ezt úgy értettem, hogy pl: Itt lakunk Pesten csomó ingyenes program egy kicsit kikapcsolódhatnánk, de soha nem megyünk sehova!!!!!!!!! Semmi nem érdekli! Egész nap itthon ül, semmit nem csinál..... Itt volt a nyár is, akkor se mentünk sehova..... Most hideg van azért nem megyünk... most esik azért nem.kifogás az mindig van!!!

Csak nem tudom én ezt meddig bírom!!

Én imádok nézelődni, járkálni, mindent szeretek! Nem tudna olyan helyre elvinni amire azt mondanám, hogy nincs kedvem!! Még felőlem a múzeum is jöhet!! Akármi!

De most ilyen lusta "itthonülős" akkor mi lesz később??!! Lehet nincs ezzel baj, csak egyszerűen nem én vagyok a hozzávaló!

De én fiatal vagyok és nem a 4 fal között akarom "leélni" az életem!!

Most nem nekem van igazam? :)

2009. dec. 6. 14:11
Miért nincs hova?
43. david224 (válaszként erre: 42. - Noncsi18)
2009. dec. 6. 14:05
A tisztánlátás a legfontosabb.Először is lekell fektetni a kereteket:te mit akarsz,ő mit akar.Ha nem változatunk ezen meg ezen akkor vége.üljetek le beszélni újra!kérdezd meg ,hogy:-Miért nem figyelsz rám ,ha állítólag annyira szeretsz?Ez ütős kérdés.A fejedben neked kell rendet rakni ő nem tud segíteni.Ez a "kapcsolat" csak játszmák sorozata.Tudod te mit kell tenned csak ki kell mondanod!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook