Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik babámat várom.Nagyon lent szúr a hasam, néha menni sem tudok.A doki szerint ilyenkor már mindent megérzek.Volt már ilyen valakinek? fórum

Harmadik babámat várom.Nagyon lent szúr a hasam, néha menni sem tudok.A doki szerint ilyenkor már mindent megérzek.Volt már ilyen valakinek? (tudásbázis kérdés)


11. 6c5f346e46 (válaszként erre: 4. - Mort)
2009. nov. 30. 16:19
én most szültem 4 hónapja,nekem is szúrt végig és zsibbadtam...nekem azt mondták,hogy a méh tartószalagjai nyúlnak....
10. Törökné Kati (válaszként erre: 4. - Mort)
2009. nov. 30. 15:11
Szia!Én a magneB6-ot és az elevitet szedtem.Nekem is voltak alhasi fájdalmaim.Az orvosom ezt javasolta meg a sok pihenést.Amikor beindult a szülés akkor is ott fájt.Amin egy kicsit csodálkoztak,de nem volt semmi baj.Pihenj sokat!
9. Niki1 (válaszként erre: 7. - Mort)
2009. nov. 30. 14:04
Akkor próbáld ki a bérest hátha jobb lesz.
8. Niki1 (válaszként erre: 6. - Mort)
2009. nov. 30. 14:02
Egyik része jó, hogy nem fedi a méhszájat, de a mellsőfali tapadás nem a legjobb. Nekem is az volt csak nekem 18 hetes korig takarta is a méhszájat. Szerencsére utána feljebb húzódott, de a mellsőfal megmaradt végig. A doki nekem annyit mondtott, hogy nem veszélyes ha nem emelek nehezet vagyis mindenféle cipekedést megtiltott és sokat pihenek. Viszont ha vérzek azonnal a klinika. Szerencsére minden rendben volt, egészséges kisfiam született 1 éve és nem volt szülés előtt kórházban tartózkodásom. Figyelj a cipekedésre és nem lesz semmi baj. Kíméld magad, amennyire csak lehet.
7. Mort (válaszként erre: 5. - Niki1)
2009. nov. 30. 13:58
Ennyire nem részletezte, csak azt mondta Magne B6-ot napi 3-at.
6. Mort (válaszként erre: 3. - Niki1)
2009. nov. 30. 13:56
Szia Niki1! A 13 hetes ultrahangos papíromon azt írják, hogy a" plac.mellsô falon a szokotnál mélyebben a belsô méhszájat nem éri el." Ez körülbelül olyasmit jelenthet, ami nálad volt?
5. Niki1 (válaszként erre: 4. - Mort)
2009. nov. 30. 13:48
Melyik MagneB6-ot szeded? Nekem a dokim csak a bérest javasolta. Annak nagyobb a hatóanyaga. Abból elég volt napi 2*1 tabletta.
4. Mort (válaszként erre: 2. - 6c5f346e46)
2009. nov. 30. 13:46
Szia! 28 hetes vagyok, de már lassan egy hónapja küzdök ezzel.A terhesgondozóban mondták amit írtam, aztán elmentem maszek orvoshoz, ô meg Magne B6-ot szedet velem, de hiába.
2009. nov. 30. 13:44
Szia! Én is a harmadikkal éreztem ugyanazt mint te. De nekem az ülőmunkától volt és attól, hogy lent tapadt meg a méhlepény az elején. Ki is írtak táppénzre, sokat kellett pihennem és nem cipekedhettem.
2009. nov. 30. 13:43

szia.......


hányadik hónapban vagy????

1. Mort
2009. nov. 30. 13:42
Harmadik babámat várom.Nagyon lent szúr a hasam, néha menni sem tudok.A doki szerint ilyenkor már mindent megérzek.Volt már ilyen valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook