Pilates (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
dec. 27. 22:03
mit tudtok a pilates reformer ről? érdemes ingyen órán részt venni? [link]
2011. máj. 11. 20:07
Ki tud valami jó pilates videót fent a neten?
2010. aug. 2. 13:46
még mindig 115.
2010. júl. 31. 15:03
115.
2010. júl. 29. 21:12

Sziasztok! Gondoltam felhozom egy kicsit ezt a fórumot, mert már én is tornázom.

Egy hónapja kezdtem és nagyon szeretem. Soha nem gondoltam volna, hogy otthon ennyire lesz majd kedvem egyedül tornázni, mivel a tornát nem is szerettem. De ez más.

Van olyan gyakorlat, ami számomra nagyon nehéz, teljesen kivitelezhetetlen, ezt szeretném megkérdezni, hogy akik régóta Pilateseznek, azoknak sikerült-e előbb-utóbb mindent jól megcsinálni?

2010. máj. 26. 11:28
jav: izomláz
2010. máj. 26. 11:27
Pilates híján Tatarek Rezsőre kezdtem el tornázni..... egy tíz perces láb és fenéktornájától három napig alig bírtam menni az izomlás miatt...... szuper!!!!!
2010. máj. 21. 09:54
Tényleg? Sosem nézem azt az adót... akkor lehet kellene.... :P
2010. máj. 13. 20:30

Sziasztok!


Szokott valaki közületek Lifenetworkot nézni? Hétvégén reggelente csinál pilates tornát egy szőke csajszi, ami nagyon tetszik, de sehol nem találom a nyomát, pedig a caribi pilates a csapból is folyik. Ismeri esetleg valamelyikőtök??

2009. júl. 25. 13:55
Nemrég kezdtem el egy fitt-ball pilatest, nekem nagyon tetszik, a hasizmot kiválóan megdolgoztatja.
107. accb6cf2da (válaszként erre: 106. - 138bf7d641)
2009. júl. 20. 13:04

Szia!


Csinálod még? Eredmény így kicsit több, mint 1 hónap után?

2009. jún. 11. 19:34

Sziasztok!

Nekem az eredeti pilates kezdő, és az élénkítő dvd van meg, hétfő óta csinálom napi fél órát. Az "edzőm" Rael Isacowitz pilates mester, akivel maximálisan meg vagyok elégedve. Minden mozdulatot részletesen elmond, hogyan kell helyesen végezni, és a légzésre is minden percben figyelmeztet. Munka után kimondottan pihentető ez a torna, és nem bántam meg, hogy megvettem. Régóta kerestem a nekem való tornagyakorlatot, Rubint Rékától Simkó Andreáig mindent kipróbáltam, de vagy nem tudtam csinálni, mert nem bírták az ízületeim, vagy unalmas volt, és hamar elvesztettem az érdeklődésemet. De ez a dvd nagyon ott van, mindenkinek ajánlom. És az élénkítőt még nem próbáltam, mert előbb a kezdőt szeretném tökéletesre fejleszteni. Most minden nap csinálom, egyik nap az első sorozatot, másik nap a másodikat csinálom végig. Én 990-ért vettem darabját a Tescoban. Gondolkodtam a Dallos Ágis verzióban, de mégiscsak ez az eredeti, ezért döntöttem Rael Isacowitz mellett. Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot is, mert így tudunk eszmét cserélni, és legalább nem csinálom egyedül. :D

2009. márc. 15. 13:52

Sziasztok!

Ma szeretném elkezdeni a pilatest DVD-ről és lenne egy kérdésem. 10-15 kg súlyfelesleggel is lehet ezeket a gyakorlatokat csinálni? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2009. febr. 11. 21:52
van valakinek tapasztalata debreceni pilates-stúdiókkal,esetleg ismeritek az oktatókat is,kihez érdemes menni?nekem gerincproblémáim vannak és fogyni is szeretnék.segitsetek
103. geridina (válaszként erre: 85. - Cinca)
2009. febr. 10. 16:59
Sziasztok! Kérdésem az lenne ugyanezzel a dvd-vel kapcsolatban, hogy pontosan hogyan kell a sorrendet nézni? Ugyanis az én kezdő dvd-men van egy 35 perces kezdő, utána van egy kezdő-folytatás, ami 30 perces. Ezen kívül vannak külön izmokra 15 percek. Most ezt hogy kell pontosan tornázni?
2009. febr. 8. 10:56

Jaj. Nagyon szeretem!

Lehet emiatt (lehet a másik mozgásforma miatt), de kezdek formálódni ÉS alig várom, hogy végre csinálhassam a gyakorlatokat. NAGYON NAGYON ajánlom mindenkinek. Egy csoda :)

101. Myrthil
2008. dec. 9. 15:47

Sziasztok!

Pécsen tud valaki Pilates csoportot, ahova lehetne csatlakozni? Szeretném én is elkezdeni, van DVD-m is, de úgy érzem, az alapoknál jobb, ha van segítség!

100. genlips
2008. aug. 10. 17:17

Helló!


Eddig még nem próbáltam ezt a tornát, de egészen felkeltette az érdeklődésemet.

De miért olyan fontos a légzés? Mit tud mutatni élőben egy tanító?

99. d'or
2008. júl. 19. 15:39

en is szeretnek pilates gyakorlatokat csinalni,kerdezem van vkinek Pilates DVD-je es at tudna venni DVD-re persze nem ingyen kerem,

varom valaszt priviben, elore is koszi.

2008. jan. 26. 12:00
Ó én csinálnám minden nap,de csak heti két alkalom jön össze.
97. Zelma (válaszként erre: 96. - 22f56b42c8)
2008. jan. 23. 22:19
És arról mi a tapasztalat? Mindennap csinálod, mennyit? Eredmény?
2008. jan. 23. 17:08
madam,:)) ismerem szó szerint , a hasonlatod "mellékhatásait" (izomláz":) nekem is volt ilyen..:Daztán hozzászoktam..jelenleg a leg magic töl van izomlázam.. nem is tudok mondani olyan helyet ahol nincs..
95. Zelma (válaszként erre: 94. - Madam Rekamé)
2008. jan. 23. 14:51
Csinálod még? Mikor kezdett látszódni? Hetente hányszor csinálod? - mármint a tornát:))) -
2008. jan. 23. 13:47
Hozzászólás izomláz témához.Szóval mikor én először voltam csoportba tornázni és még teljesen pilátes-szűz voltam, volt izomlázam nagy, méghozzá olyan helyeken ahol nem is gondoltam, hogy izom van. Hát hogy valamihez hasonlítsam a dolgot olyan mint egy istenes szeretkezés után, mikor már egy hónapja nem voltál férfivel.
93. Zelma
2008. jan. 22. 15:46
Akkor nincs más hátra, elkezdem:) Pénteken akarom elkezdeni, csoportban eleinte, hogy jól csináljak mindent.
92. Cinca (válaszként erre: 91. - Zelma)
2008. jan. 22. 15:43

Néha szünetelek, de csak ha nem érek rá. Pl. elhatároztam, hogy vasárnap pihenek, hát... aztán megbeszéltem magammal, hogy pihenésképp eltornázom a kezdő 26 percest :-).

Az a jó benne, hogy amikor már fáradnál, mindig beiktat egy kis lazítást, a végén meg még elmorfondíroztat azon, hogy ez mennyire jó volt neked, és tényleg az.

91. Zelma
2008. jan. 22. 15:36
Minden áldott nap tornázol? Vagy néha lazítasz a gyeplődön?
90. Cinca (válaszként erre: 89. - Zelma)
2008. jan. 22. 15:22
Szerintem főleg a hasizmomon látszik, de még nem eléggé. (Az egy másik téma, hogy miért) Izomláz csak diszkréten volt, mert elég fokozatosan növeltem az "adagot".
89. Zelma (válaszként erre: 88. - Cinca)
2008. jan. 22. 15:15
Elismerésem. Akkor feltételezem, hogy látható eredménye is van. Izomláz volt/van?
88. Cinca (válaszként erre: 86. - Zelma)
2008. jan. 22. 15:09
Tényleg nem. Eddig nekem sem ment az otthon torna, hamar ráuntam, elegem lett belőle, de ez olyan jó, hogy otthon és egyedül sem uncsi. Én már kb. 2 hónapja szinte nap mint nap tornázom (csak ezt).
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook