Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szívbeteg a gyerekem fórum

Szívbeteg a gyerekem (beszélgetős fórum)


2009. dec. 1. 21:10
Ha a védőnő nem tud okosat mondani, mert a mi védőnőnk az mondjuk ilyen, akkor pedig a gyest folyósító intézetnél kell felvilágosítást kérned. Ott tuti megmondják, hogy mik a feltételek. Sok szerencsét!
2009. nov. 30. 11:26
Szia,én úgy tudom 10 évig kapjuk a gyest.Ma kérdeztem meg a védőnőt majd után néz,azt nemtudom függvény-e hogy gyógyszert szed-e.Mi már elhagyhatjuk.
2009. nov. 29. 15:35

Kérdezd meg a védőnőt. Bár nálunk nincs ilyen gond, így sokat nem is tudok segíteni. De az érdekelne, hogy miért pont 10 éves koráig lennél vele gyesen? A tartósan beteg gyerekkel addig lehet otthon lenni?

Bocs az értetlenkedésemért, de érdekelne.

2009. nov. 29. 15:30
A kisfiam 2008 08 06-án született fejlődési rendellenességel,a két főér volt felcserélődve neki.Megműtötték 7 napos korában,azóta vérnyomáscsökkentőt szed(amit hála lassan abba lehet hagyni)mióta megműtötték minden rendben nálla szépen fejlődik,csak ellenőrzésre járunk.Nos ha valaki meg tudná mondani nekem,hogy vajon 10 éves koráig leszek vele itthon gyesen mivel lassan be kellene jelentenem a bölcsibe ha mennem kell dolgozni.Az orvosoktól szégyenlem megkérdezni.Van valaki aki hasonló cipőben jár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook