Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsikénk, Olivér születése fórum

Kicsikénk, Olivér születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kicsikénk, Olivér születése

17. SarahMina (válaszként erre: 16. - Napsugi60)
2009. dec. 4. 13:39

Szia!


Most jelent meg, nincs egy hete :-))


Köszi!


Sok pusz

2009. dec. 4. 12:41

Gratulálok a cikkedhez!

Most akadtam rá....:-)))

Ügyes Vagy ...:-))) Puszillak Bennetek...:-)))

2009. dec. 3. 08:53
Igen, szerintem normális!
14. Babaking (válaszként erre: 13. - SarahMina)
2009. dec. 3. 06:22
Jó reggelt! Sajna nem tudom a nevét elfelejettem,de azt tudom,hogy akkor még nem szült meg mig bent voltunk! lehet egy kérdésem: szoptatok még rendesen,van elég tejem is,már átalusza az éjszakát,de viszont megjött a menstruációm tegnap,szerinted ez normális? köszi válaszod!
2009. dec. 2. 18:16

Nagyon köszi neked is Nyuszka! :-))


Betty, örülök neked!! :-)) Jajj, hogy is hívták az ikres csajszit? neki nem lettek meg a babái míg bent voltál?

2009. dec. 2. 16:24
Szia! Hát nagyon örülök nektek,remélem jól vagytok mindketten,biztosan emlékszel rám,és kislányomra Boglárkára,légy jó és vigyázz magatokra!!Irj várom válaszod!!!
2009. dec. 2. 15:34

:')

Nagyon szép lett és nagyon izgalmas alig vártam a cikkedben a következő sort!

És nagyon ügyes voltál,Gratulálok nektek!

:*

2009. dec. 2. 13:39

Nagyon aranyosak vagytok!


Köszönjük csajok! :-))

2009. nov. 30. 12:42

Szia Sarah!

Nagyon szépen leírtad a történeteteket!

Ügyes voltál!:)

Gratula a kis Olivérhez!

2009. nov. 30. 08:28

Nagyon jó lett a cikk. Olivér csodaszép kisbaba!


És le a kalappal előtted Sarah! :))))

2009. nov. 29. 21:16

Gratulálok nagyon jól leírtad a történeted:-))

Puszi a kis Olivérnek:-))

2009. nov. 29. 13:26

Szia!


Nagyon szép szüléstörténet, gratulálok még egyszer Olivérhez, nagyon ügyes voltál és egy gyönyörű babát hoztál a világra! :)

2009. nov. 29. 12:18
Szia! Gratulálok a kisfiadhoz!Én is hasonló cipőben jártam, mint te. Nekem is volt egy conisatiom és közölték, hogy lehet császár lesz a vége. Bár én nem féltem a szüléstől. A nagylányommal nekem ment ilyen gyorsan 12 óra vajúdás után lett meg. De nagyon szép emlékként él bennem a mai napig.
2009. nov. 29. 11:08

Gratulàlok a kisfiadhoz!

És a sikeres szülésedhez!Szerencsére nekem is jo orvosok voltak,ami szerintem nagyon fontos.Nekem még a szülési zàrojelentésen is felvan tüntetve hogy szépen lezajlott szülés:)Pedig jajj de fàjt.

Még egyszer gratulàlok!

2009. nov. 29. 10:49

Szia!


Én is gratulálni szeretnék, gyönyörű a kisfiad! A vajúdó labdás ajánlásoddal én is egyetértek, én is labdáztam a vajúdás alatt, és valóban jó volt, sokat segített! Sok boldogságot és jó egészséget Nektek!

2009. nov. 29. 10:46

Szia!

Szívből gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz.

Én is hasonló félelmekkel állok a szüléshez, és nagyon jó volt olvasni a történetedet. Remélem, hogy március után nem sokkal én is hasonló szép emlékként gondolok majd vissza a szülésre.

Minden létező szépet és jót kívánok Nektek!

2009. nov. 29. 10:03
2009.08.28-án érkezett meg hozzánk kisfiunk, Olivér. A szülés számomra örök mumus volt, gyerekkoromtól kezdve féltem tőle. Igen, féltem a fájdalomtól. De 27 évesen úgy éreztem, hogy már nagyon szeretnék kisbabát, így szembenéztem a mumusommal. Párommal döntöttünk, így hamarosan meg is fogant a kicsi élet...

Ugrás a teljes írásra: Kicsikénk, Olivér születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook