Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismer-e valaki olyan terméket amely az erek faláról "oldja" a lerakódott zsirt és cukrot? Köszönöm a segítséget! fórum

Ismer-e valaki olyan terméket amely az erek faláról "oldja" a lerakódott zsirt és cukrot? Köszönöm a segítséget! (tudásbázis kérdés)


29. Regin_a (válaszként erre: 28. - 549be03e80)
2014. ápr. 26. 15:35

Mindeni mondja a frankót, aztán az ember/beteg csak kapkodja a fejét

Erre szoktam mondani, ha a sok "természetes anyag" használna , milliomosok nem halnának meg népbetegségekben


Egy ideig én is ettem a fokhagymát mert szeretem is, de a közelben csak satnya darabok vannak, nagy pénért, így abbamaradt

28. 549be03e80 (válaszként erre: 27. - Regin_a)
2014. ápr. 26. 01:32
Ettol vagyok faradt,egyszer ajanljak,szedd,edd,1-2 ev mulva=nem erdemes nem er semmit:( Vagy tojas=ne edd,mert nem egeszseges, most meg a korhaz tanacsolja(szivbetegsegre!) enni kell napi 6 db-t.Szoval az emberfiat/lanyat nagyon bevezetik a surube,de gyanitom,vhol,vki ezen nagyon meggazdagodik....
2014. ápr. 25. 21:52

[link]


[link]


Boszorkányok ellen bizonya jó azért

26. Bözsi néni (válaszként erre: 23. - Mmacus)
2014. ápr. 25. 13:29
Citromot persze bio-t kellene venni, mert ami vegyszerrel kezelt (gombaölő, penészesedés, rothadás ellen), annak a héja többet árt, mint használ.
2011. máj. 13. 14:11

Pumukli beírását, alátámasztoM!:)

A halolaj kapszula /omega3/ Természetesen mellé még a Zocot tbl!

24. Mendy (válaszként erre: 23. - Mmacus)
2011. máj. 13. 14:01
Szia! Megcsináltad a kúrát? Nem írtál tapasztalatot.
23. mmacus
2010. febr. 19. 21:08

Az alábbi receptet ma találtam, ki fogom próbálni.


Értisztító citromkúra


Végy 30 gerezd fokhagymát, 3 nagy vagy 5 kis citromot héjastól. Pucold meg, darabold össze, azután egy turmixgépbe rakva turmixold le. A kapott pürét öntsd fel egy liter tiszta vízzel, öntsd egy fém lábasba, és addig forrald, míg épp hogy felrottyan. Egy kicsit várj, míg hűl, majd szűrd le az egészet, a maradékot is alaposan nyomkodd ki.


Miután elkészültél a folyadékkal, öntsd egy tiszta üvegbe, és rakd a hűtőbe.


Az alábbiak szerint fogyaszd:


21 napon keresztül minden reggel igyál meg 3 cl-t éhgyomorra, majd 8 nap pihenő következik.

21 napig ismét minden reggel igyál meg 3 cl-t éhgyomorra, s ha úgy látod, sok marad ki, akkor sűrítheted az utolsó napokat úgy, hogy estére is megiszol egy 3 cl-t a folyadékból. A lényeg, hogy ezt az adagot egy ember egy kúra alatt elfogyassza.


Ez a kúra tisztítja az érrendszered, s egy év múlva újra megismételheted!

22. sajert (válaszként erre: 19. - Zebracsikó)
2010. febr. 19. 21:07

Ehhez még annyit:


A végére Apuból már csak a fokhagyma szag áradt. A bőréből is ömlött. Hiába fürdött, fújta magát, csak tömény fokhagyma-szag lengte be. Érdemes úgy időzíteni, hogy ne kelljen orvoshoz, társaságba, munkába menni. A végét (3*25 csepp) már nem csinálta, mert ha már rágondolt, öklendezett.


Cukros szövödményre nem tudom, hogy hatásos-e, de az ereit kipucolja, az tuti. Anyu is cukros (már 33 éve), az orvosa azt mondja, hogy 10 alatt kell tartani, mivel 10 fölött roncsol. Anyunak még szerencsére nem jött ki szövödmény. Anyu is csinálta, de ő nem "komolyan".

2010. febr. 19. 21:01

halolaj kapszula(omega 3)

anyukámnak nagyon jót tett

20. sajert (válaszként erre: 19. - Zebracsikó)
2010. febr. 19. 20:59

Apu is ugyanezt a kúrát csinálta végig, mikor érszűkületet állapították meg a lábában, ami iszonyúan fájt neki.

A kúra után SEMMI fájdalma nem volt, és az érszűkülete is megszűnt.

2010. febr. 19. 20:44

fokhagyma.


[link]


. 33 dkg megtisztított fokhagymát fokhagymaprésben szétnyomunk,

. majd 10 napig áztatjuk 3 dl, 96%-os, gyógyszertárban kapható

alkoholban, lezárt üvegben.

. Közben naponta egyszer fellötyköljük, hogy a fokhagyma

hatóanyagainak kioldódását ezzel is serkentsük.

. Ezt követően a pépet tiszta ruhán átszűrjük üvegbe. A nyert

folyadék tömény, ragacsos fokhagymakivonat.

Adagolása: mindig evés előtt kell meginni, kevés tejben, gyümölcslében

vagy vízben elkeverve: Reggel Délben Este


1. nap: 1 csepp 2 csepp 3 csepp

2. nap:4 csepp 5 csepp 6 csepp

3. nap: 7 csepp 8 csepp 9 csepp

4. nap: 10 csepp 11 csepp 12 csepp

5. nap: 13 csepp 14 csepp 15 csepp

6. nap: 15 csepp 14 csepp 13 csepp

7. nap: 12 csepp 11 csepp 10 csepp

8. nap: 9 csepp 8 csepp 7 csepp

9. nap: 6 csepp 5 csepp 4 csepp

10. nap: 3 csepp 2 csepp 1 csepp

11. naptól: napi 3 x 25 csepp, amíg a folyadék el nem fogy.



A kúra idején érdemes a szokásosnál több folyadékot fogyasztani.

Állítólag 7 évig nem kell megismételni a kúrát. Ha valaki kedvet érez hozzá, javaslom, próbálja ki, hiszen veszélytelen, és viszonylag olcsó szerről van szó."

2010. febr. 19. 20:12
a polarizált fény a szem meszesedését talán meg tudja állítani, mivel ott közvetlenebb a hatása, mint mélyebben... A diabéteszeseknek már az első pillanattól érdemes keresni valami megoldást ezekre a gondokra sajnos :-( Nem könnyű az biztos, de bármibe fogtok és hatásos, azt normális keretek közt, de lehet hogy élete végéig csinálni kell. Néha a lassabb romlás vagy stagnálás is nagy eredmény... Nagyon sajnálom apukádat!
17. Dócy (válaszként erre: 16. - 2ecfe1b5f5)
2009. nov. 30. 09:36
Értem. Olvastam a HRI-vitalion tablettáról.Az elvileg épp arra való, h leoldja a meszes lerakódásokat.Bár nem olcsó,és biztos hónapokon keresztül kell azt is szednie.
16. 2ecfe1b5f5 (válaszként erre: 10. - Dócy)
2009. nov. 30. 08:09

Nem igazából. Nem a koleszterin szinttel van a probléma hanem azzal hogy meszesek az erei,. Az érelmeszesedésre az értágítók nem adnak megoldást. Inzulinos diabeteses. Rengeteg mindent kipróbáltunk amik ideig óráig hatnak ,nagyon jók. De aztán olyan mintha megszokná a szervezete. Értisztításra gondoltunk mert már a látása is romlik.

3x3 fohhagyma kapszulát evett kb 1/2 évig. Végül is lehetne rosszabb is az állapota ha nem szedte volna a rengeteg táplálék kiégészítőt.

2009. nov. 29. 10:09
Sziasztok! Ezek a készítmények nem befolyásolják a gyógyszerek hatását? Mert anyukámnak is kéne értisztító a koszorúér problémái miatt, csak félek, nehogy hatástalanítsák a gyógyszert amit szednie kell
14. Dócy
2009. nov. 29. 09:59
És mennyi ideig csinálta apukád a fokhagymakúrát?Mibe kellett beletenni, vagy kapszulába szedte?
13. Dócy
2009. nov. 29. 09:51
Omega 3 halolaj kapszula jó lehet.Nem tapasztalat, csak hallottam róla.
12. a74de3d08a (válaszként erre: 10. - Dócy)
2009. nov. 29. 09:51
Fokhagyma a zöldbabfőzelékbe való. Annak használ. :-)
2009. nov. 29. 09:50

Erek falán lerakódott cukrot????

Erről még nem hallottam.....

A másikhoz omega3, sok zöldséget enni, tornázni, kerülni az állati zsiradékot.

10. Dócy (válaszként erre: 7. - 2ecfe1b5f5)
2009. nov. 29. 09:39
Ne haragudj, h megkérdezem, de a fokhagymakúra nem használt?
2009. nov. 29. 09:28

csalántea kúra ami tisztítólag hat (vértisztító, koleszterint is csökkenti), aztán lehet kapni fagyöngy-fokhagyma-galagonya kapszulát ami szintén tisztító, rendezi a vérnyomást és a cukrot is.


Jah és ha cukra nem jó sürgősen elkezdeni a cukorbetegnek előírt diétát, napi min. 2*30 perc sétával kiegészítve! Nálam bevált csak az étkezésre való odafigyelés: koleszterin, csökkent inzulinrezisztencia rendbejött.

8. cukifalat (válaszként erre: 4. - Nenne67)
2009. nov. 29. 09:25
ha szagos akkor fokhagyma drazsé ;)
7. 2ecfe1b5f5 (válaszként erre: 3. - Teleki_2007)
2009. nov. 29. 09:21
Nagyon aranyosak vagytok! Nekünk most az elsődleges célunk az értisztítás lenne a diabeteses apukámnak. Fokhagyma kúrán már túl vagyunk.
2009. nov. 29. 09:18
Megköszönöm ha elküldöd!!
5. nenne67 (válaszként erre: 3. - Teleki_2007)
2009. nov. 29. 09:15
Most látom,h ezt már "lelőtted" :-)
2009. nov. 29. 09:14
Egy kicsit szagos,de nagyon hatásos:fokhagyma :-))))
2009. nov. 29. 09:11
fokhagyma.....párom főnöke csinált egy kúrát és sokat csökkent a cukra....
2009. nov. 29. 09:11
Terméket én nem ismerek!Ezt hallottam hogy egy hónapig le kell tenni a húsféléket.Csak a többit lehet enni zöldség,tészta ......
2009. nov. 29. 09:07
Ismer-e valaki olyan terméket amely az erek faláról "oldja" a lerakódott zsirt és cukrot? Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook