Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A műhót szerintetek kívülre is lehet fújni az ablakon? fórum

A műhót szerintetek kívülre is lehet fújni az ablakon? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 5. 13:41

sziasztok!

kint van és nem jött le már napok óta, eső is volt, igaz nem nagy.


a bentieket, mind letörölte kismancsával kisbabám:(

2009. nov. 28. 20:53

köszi!


Hát nem szi meg dirkete, tán, csak lekaparj a kezvéel azt meg meg kell kostólni mindenképp, nem hiszem hoyg addig enné, míg le nem szedi:)))))))mind.

csak gondoltam kívülről a tutti, gyerekbizots.

2009. nov. 28. 20:03
A jó megoldás: a két üveg közé eső oldalra kell fújni. Én anno így tettem, nem párásodott, nem ázott. S nem tudom, milyen fajta volt, de vizes ruhával simán le tudtam szedni. :)
10. Szasz23X (válaszként erre: 9. - Fd8e423e9e)
2009. nov. 28. 19:36

mi anno azért cikiztük, mert húsvéti díszként volt pár festett-szalagozott tojás az egyik lakásdíszen, valahogy rajta maradt egy, és pakoltuk fel november végén a karácsonyi dekort, én röhögve előhúztam, és közöltem anyuval, hogy azért nem semmi :D vegyen két lakást, és váltogassa a dekor szerint :D

szegény anyukám annyira nevetett :D

9. fd8e423e9e (válaszként erre: 8. - Szasz23X)
2009. nov. 28. 19:34

:DDDD tudod mi a legcikibb? akkor miskolc egyik legforgalmasabb utcájára néztek az ablakaim, így mindenki bámulhatta a buszokból (percenkét egy-kettő elment ott), hogy még márciusban is a fenyőfák és a csengettyűk hogy virítanak az ablakomban:)))


húúú alig bírom a röhögést abbahagyni:)))

8. Szasz23X (válaszként erre: 7. - Fd8e423e9e)
2009. nov. 28. 19:32

:D:D:D:D


bocs, csak emlékszem, hogy anno anyukámat azzal cinkeltük mindig, hogy karácsonykor leszedi a húsvétit, húsvétkor meg a karácsonyit (mármint lakásdekort) és most ez eszembe jutott... :)

2009. nov. 28. 19:30
nyugodtan, én is kívülről fújtam rá, de készülj fel, hogy baromi nehezen jön le, vérciki volt húsvétkor a karácsonyi motívumokat kapargatni :) de a hidegben meg teljesen fagyott rá a víz.
2009. nov. 28. 19:30
a legjobb szerintem, ha tényleg fogsz vmi poharat, amit nem sajnálsz, lefújod az egyik felét, hogy azt is lásd, a műhó széle hogy viselkedik, és kirakod az ablakba kívülre. ha ott marad, akkor fújhatod bátran szerintem ...
2009. nov. 28. 19:28
Ha olyan az ablak, hogy nem ázik, akkor sztem simán.
4. Szasz23X (válaszként erre: 2. - Rlibertas)
2009. nov. 28. 19:27
csak nem eszi le a műhavat az ablakról :D nem semmi rosszcsont lehet :)
2009. nov. 28. 19:26

hmm...nem is rossz a kérdés. elvileg szerintem ha megszárad akkor nem ázik le... fogj vmi üvegtárgyat, fújj rá,és rakd ki 2 napra :D

kiderül :P

2009. nov. 28. 19:26
Belül féltem a gyerektől? nem rt az neki ha netán benyalná?
2009. nov. 28. 19:25
A múhót szerintetek kívülre is lehet fújni az ablakon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook