Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nox együttes fórum

Nox együttes (beszélgetős fórum)


2010. febr. 9. 17:53

Imádom szinte minden számát, főleg a -

forogj világ, százszor ölelj még, ébredj fel stb-

Ha rossz kedvem van csak beírom a keresőbe a nevet

NOX. Szilvi Remélem nem marad kint.

2010. febr. 9. 16:51
nekem a forogj világ a kedvencem,meg a tul a varázshegyen,az ujak nem tetszenek.
2010. jan. 24. 22:12
A régiek jók voltak, nekem az újabbak már nem annyira tetszettek.
2010. jan. 24. 22:08

Sajnálom:-(((

napi szinten hallgatom MOST!c' albumukat,és a régiek is tetszenek.Az IDŐNTUL szíven talált!a megjelenés után teljesen ugy éreztem:nekem szól!

előtte vesztettem el kislányomat örökre-és ez az album!!!

2009. nov. 28. 22:43

[link]


Szétesik a NOX? Péter Szabó Szilvia elhagyja az országot!

Decemberi lemezbemutató koncertjére készül a Nox, miközben lassan fogyatkozik a létszáma. Nagy Tamás ősszel úgy döntött: az apaság fontosabb, mint karrierje, Péter Szabó Szilvia pedig fél évre Ausztráliába költözik.


"Brisbane-ben él a barátnőm, Erika. Itthon tőle tanultam angolul. Most egy négy hónapos kurzusra iratkoztam be. Olyan nyelviskolát választottam, ahova kevés magyar jár. Voltam egy angliai iskolában, ahol összeakadtam egy magyar csoporttal. Nyelviskolában ez nem szerencsés" - mondja az énekesnő, aki most a kenguruk földjére utazik. Döntését megkönnyítette, hogy szakított kedvesével.


"Még fáj a szakítás, és sokáig fájni fog. De a sors elrendezte ezt is: akkor készült a lemez, amikor a szakítás történt. Kiénekelhettem magamból a fájdalmat."

2009. nov. 28. 22:36

Most egyik nap írta Róluk a net, hogy Tamás már kivált belőlük, így feloszlottak, mert a családja fontosabb, és Szilvi egy jó időre Ausztráliába költözik...

A táncosok egy része is eltűnt már...

2009. nov. 27. 23:16
Semmit, csak tetszenek a számaik.
2009. nov. 27. 20:22
Mit gondolsz róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook