Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Infraszuanázási tanácsok fórum

Infraszuanázási tanácsok (beszélgetős fórum)


17. Zsikee (válaszként erre: 3. - Melinda1970)
2008. jan. 5. 23:40
Én most fogok venni egy hordozhatót. Melyik az a tipus amivel igy ráfaragtál?
16. zezsua
2008. jan. 5. 21:28

Nekem is van kabinom imádom mert magát a meleget is szeretem.Jókat tudok benne olvasni,pihenni.Nem használom minden nap,de elég gyakran.

Segitett a megfázáskor is

2007. okt. 24. 10:36
Sziasztok, végre sikerült beszereznem egy hordozható infraszaunát. Mivel régen hetente 3x jártam infrakabinba, így nagy elvárásaim voltak vele kapcsolatban. De megérte, mert tényleg ugyanolyan jó a hatásfoka, mint a kabinnak, és még relaxálni is tudok benne, a kellemes melegben. A víz pedig folyt rólam. korábban nagyon sokat segített a fogyásban az infrakabin, most is ezzel a céllal próbálom újra, csak így jobb mert sokkal gyorsabban megvan az egész és nem is drága. Mindenkinek ajánlani tudom.
14. adri25
2007. okt. 24. 09:12
én most sima szaunába készülök,milyen tapasztalatok vannak ezzel kapcsolatban?
2007. okt. 24. 09:00

Sziasztok!

Engem is érdekelne, jó volna, ha valaki nyilvánosságra hozná Melinda jó tanácsait.

Eddig én még csak hagyományos szaunában voltam, de már régóta szeretném kipróbálni az infraszaunát méregtelenítés céljából, ezért olvasnék szívesen néhány plusz infot.

Köszi

2007. ápr. 12. 20:22

Sziasztok!

Írtam Melindának,hogy hozza nyilvánosságra....vagy ő vagy én!:))

2007. ápr. 11. 15:44
Én vagyok az ellenpélda, sajnos nekem nem jött be az infraszauna. Méregtelenítés céljából jártam hetente egyszer. Én általában jól bírom a meleget, de ez nekem borzasztóan meleg volt, kész kínszenvedés. Akik utánam jöttem, hallhatóan jól érezték magukat, tehát velem volt a baj. Minden egyes alkalommal majd szétrobbant a fejem, amikor végre kijöttem 20 perc után, a bőrömet is megviselte, és híztam két kilót.
2007. ápr. 5. 19:03

Kérném én is a közzétételt, köszi.

Tapasztalatom alapján az infrában sokkal intenzívebben izzadok, mint a finnben. Ált. az első 5 percben szinte semmi nem történik, majd beindul a dolog :-) fontos a sok folyadék!Nekem nem ajánlották az 50 fok feletti hőmérsékletet, de ez egyéni sztem. Szóval én 50 fokban, 30 percig izzadok, majd hűvös vízzel tusolok. Sokkal látványosabb a hatása is, mint a finn szaunázásnak (fogyás és bőr).

9. Menyó (válaszként erre: 8. - Brigo75)
2007. ápr. 3. 13:35
Én kíváncsi vagyok rá, légyszi tegyétek közzé, köszi.
2007. ápr. 3. 13:33

Sziasztok!

Melinda1970! privibe írtam még egy-két szerintem fontos dolgot.Ha gondolod, másold be ide a fórumba a többieknek,lehet ,hogy van benne új info.

Most szabira megyek 1 hétre szaunával fűszerezve:))

érezzétek jól magatokat:))))

2007. ápr. 3. 13:31

Elvileg az infrában nem érzed a tényleges hőfököt. Mármint nem érzed annyinak a mondjuk 60 fokot, mint egy hagyományos finnszaunában.

Én az infrát jobban szeretem, nem mindig izzadtam meg. Ahová jártam ott kikötötték, hogy fürdőruhában tilos menni. Pamut póló felülre, derékra pedig törcsi. Folyadékot inni kell előtte, utána, de vigyázni a hideggel, mert leforrázod a belsődet.

2007. ápr. 3. 11:05

Én hét végén járok szaunázni. Igaz én alapból is izzadékony vagyok. De nekem az 50C is sok néha :)(De kibírom). Most mi a barátnőmmel a mult héten fakírként szenvedtünk bementünk egy órára! És nagyon jó volt! :) Igaz ennél is közben kijöttünk tusolni egyet mint a finn szaunánál.

Nagyon jó utánna a közérzetem és a kedvem, és szebb a böröm is!

2007. márc. 30. 06:13
Ja az ivással nincs gond napi4-5 l. iszom!
2007. márc. 30. 06:12
Sikerült!!!!!!!!!
2007. márc. 30. 06:12

Szia Brigó!

Most írom le harmadszorra a válaszom,de már aneten a hócipőm kivan ezzel a ..... nettel vagy telefonnal.Ha valaki telefonál pl azonnal szétkapcsol a net.Fogalmam sincs miért csinálja de egy hónapja kínlódunk miatta.Sem a szolgáltató nem tudja megmondani miért , sem a telefonosok.

De már unom!!!Mire végigírom kezdhetem az egészet előről.

Na mindegy megpróbálom.

Örülök,hogy válaszoltál,de szeretnék még kérdezgetni,ha nem gond?

Írtad, hogy 60 C-nak kell lenni a szaunában!A gomb itt is 60 C-ra van állítva,de ténylegesen is 60 C van a szaunában? Mert én nem érzem annyinak.Vagy amiért nagyon fagyos vagyok az én hőérzetemmel van gond?

Tavaly vettem egy ülő infraszaunát,de egy hét után vissza is vittem mert 45-60 C-ot igértek,de a hőmérővel úgy tudtam 38 C-ot mérni,hogy a falához nyomtam a hőmérőt.Mennyire fontos illtve mennyire kell izzadni?Te szoktál?Mert én egyáltalán nem .Talán egy kicsit pirosabb volt a bőröm de ennyi.Lehet-e valamilyen izzadást fokozó szaunakrémet használni vagy nem tanácsos?Kell-e a szaunázás előtt zuhanyozni?Esetleg tudsz valami titkos praktikát a fokozatosabb hatás eléréséért?

Remélem sikerül elküldenem az irományomat!

Várom válaszod,szia!

2. brigo75 (válaszként erre: 1. - Melinda1970)
2007. márc. 29. 20:53

Szia!

Mi üzemeltetünk infraszaunát, plusz használom is!

Nézzük csak:

-a szaunában 60 C kell lennie mikor bemész, ajánlott idő az 30 perc, aki kicsit elvetemültebb az akár 40 percig is ben maradhat- persze ne az elő alkalommal, csak fokozatosan!

Akár minden nap is mehetsz.

Fontos, hogy gyógyteát vagy ásványvizet igyál, elötte is utána is,2-3 liter/nap!

Fontos!-ha bármilyen gyulladás van a szervezetedben nem szabad szaunázni mert belobban a gyulladás ,rosszat teszel vele!!Sima náthán segít.

Rendszeres használattal,folyadék fogyasztással,akár 6-7 alkalom után látványos változások várhatók- simább tisztább bőr ,fogyás.

Méregtelenítésben is jó.

Azt még érdemes tudni, hogy az izzadság 80%víz a többi 20% a zsír a méreg.

2007. márc. 29. 20:27
Ha valaki tudna jó tanácsot adni infraszaunázással kapcsolatban megköszönném.Vagy ha valamilyen tapasztatot már szereztetek mondjátok el!!!!!!!!!Segítsetek,hogy fogjak hozzá,egyáltalán megéri-e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook