Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Debrecenben fogyni akarókat keresek! fórum

Debrecenben fogyni akarókat keresek! (beszélgetős fórum)


2012. szept. 11. 11:12

Kedves nina78!


Engem érdekelne ez a bérlet, csak szeretném tudni, hogy miről van szó? Én is járok fogyasztásos kezelésre, ami hatásos, hátha Te is azt vetted igénybe!

Köszi előre is a válszod!

11. nina78
2009. dec. 3. 18:38

Sziasztok Lányok!


Van egy debreceni fogyasztó szalonba egy 6 alkalmas bérletem.Én ebből már lejártam 4 alkalmat.Nagyon hatásos volt,5kg/hó.

Sajnos nem használhatom tovább, mert szültem 3 gyermeket és szétszakadt a hasfalam:(.Mióta ezt tudom nem járok.

Ha valaki hasznát venné nagyon szívesen át adnám

jelképes összegért.

Sok sikert mindenkinek!


Bocs amiért ide írtam de tényleg nem tudok vele mit kezdeni.

2009. dec. 3. 12:54

szeszil, én is a manó születése után akartam fogyni, de én csak annyit csináltam, hogy félbarna kenyér helyett teljes kiőrlésű rozscipőt ettem.

Le is ment pár kiló, most 15 hónapos a minimanci, rajtam meg +2 kg van a terhesség előttihez képest. Ez ragaszkodik, de ennyi belefér.

2009. dec. 2. 13:55

Mézes-Zserbó!

Először fejben kell elhatározni, akarni, hogy igen is fogyni akarsz, aztán lehet nekifogni. Elhatározás, akarat és kitartás nagyon kell. Nekem az utolsó csepp a pohárban az volt, mikor nyáron kinn voltunk a strandon, és láttam, hogy ki hogy néz ki, és milyen csúnyák a kövér nők. Na ekkor döntöttem, hogy vége. 75 kg-ról indultam, és most vagyok 66. Célom a 60 kg elérése, mire visszamegyek melózni. Most 1 éves a lányom.

Azért is jó a Norbi Update, mert jóformán minden ehető, csak nem mindegy, hogy mikor. Éhezni, kalóriát számolni én sem szeretek. Szóval "beszéld meg magaddal", és hajrá! Ha kell, e-mailben levelezhetünk, egymás lelkét pátyolgathatjuk.

Te is debreceni vagy?

2009. dec. 2. 11:23

Sziasztok!


sok módszer kipróbálásán vagyok túl de nem segít semmi vagyis nem vagyok elég kitartó.

De rettenetesen nézek ki.

2009. dec. 1. 15:35

Sziasztok!

Debreceni vagyok, és túlsúlyom is van. Viszont én már 4 hónapja elkezdtem először csak tornázni, aztán szeptember 01-től a Norbi Update étrendet betartani. Pontosan azért, mert így nem éhezek, nincsenek "nyúltápok". Tornázok, és fogyok. Jelenleg -9 kg-nál tartok. Üdv: Szilvi

2009. dec. 1. 10:07

Sziasztok!

Ti is most kezdtek fogyizni?

Ki milyen módszert választott?

2009. dec. 1. 09:55

Szia!


Nagyon szeretnék 35 kg fogyni. Már vagy 100000-szor elkezdtem.

2009. nov. 27. 20:45
Még keresek fogyni akarókat! Ha nem debreceni a jelentkező, az sem gond:)
2009. nov. 27. 19:14
Debrecen stimmt, fogyni akarás stimmt,10 kg min. biztos, kitartás nuku, mozgás nuku,nyúleledel kizárva a család miatt,csak úgy benéztem:)
2009. nov. 27. 19:06
Szia én 15 kg-tól szeretnék megszabadulni minimum. És te mennyitől? És mivel próbálkozol??
2009. nov. 27. 19:02

Sziasztok!

Debrecenben fogyni akarókat keresek!

De ha csak a méregtelenités érdekel, akkor is irj!:)

Köszönöm!

Legyen szép napod!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook