Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miután kibújt a baba első tejfoga, mennyi időnek kell ahhoz eltelnie, hogy elérje a teljes nagyságát? fórum

Miután kibújt a baba első tejfoga, mennyi időnek kell ahhoz eltelnie, hogy elérje a teljes nagyságát? (tudásbázis kérdés)


10. lufi
2008. júl. 6. 08:32
Ez is mint minden más gyerekfüggő. A fiam elég korán kezdte a fogzást és általában egyszerre több jött neki. 3 havonta jöttek a fogak, ezalatt szépen kibújtak.
2008. júl. 5. 21:15
Erre én is kíváncsi lennék.A kisfiamnak május 10-én bújt ki az első,de még mindig csak növőfélben van.
2007. máj. 10. 13:41

Az én fiamnak viszonylag gyorsan ,egymás után kinőttek a fogai-most 16 van(5 hónaposan jelent meg az első,s most 17 hónapos),de még mindegyik elég kicsi.Szerintem még egyik sem érte el a teljes nagyságát,pedig láttam már olyan babát,akinek alig volt pár foga,de azok már eredeti méretűek voltak.

Szerintem valaki mennyiségre,valaki pedig minőségre gyúr:-D

2007. márc. 30. 14:55
Kb. 1 hónap mire eléri a teljes nagyságát. Nálunk ez a tapasztalat.16 fogunk van most. :)
2007. márc. 30. 14:40
Kiváncsi vagyok.Most eléggé nyügös!Szerintem már jön a következö
5. kszilvi (válaszként erre: 4. - 42892ee56f)
2007. márc. 30. 11:31
Egyet értek, szerintem is minden gyereknél más. Van akinél-ahogy meg van írva az alsó 2, felső kettő bújik ki pl. másnál az alsó után a felső szemfog jött...Hogy mikorra lesz kint teljesen, az is változó szerintem.
2007. márc. 29. 21:17
Az én lánykámnak 6 hónaposan jött ki az első foga, és megmondom őszintén fogalmam sincs, hogy mennyi idő alatt érte el a teljes nagyságát. Szerintem mint az is, hogy különböző időpontban jönnek ki az fogacskák a babáknál, úgy az is különbözik, hogy mennyi időbe telik a növekedésük.
2007. márc. 29. 21:14
Nálunk 6 hónapos és 1 napos volt a kicsi, amikor kibújt az első fogacska, rá 6 napra a következő is megjelent. Most úgy félig lehet kint az első. (ma 6 és fél hónapos)
2007. márc. 29. 19:51
Az én kisfiam másfél éves és négy hónaposan jött ki az első fogacskája. Hetekbe telik sőt hónapokba míg eléri a fog teljes nagyságát. Szerintem. Nálunk így volt:)
2007. márc. 29. 18:38
Miután kibújt a baba elsö tejfoga, mennyi idönek kell ahhoz eltelnie, hogy elérje a teljes nagyságát?Ez minden babánál más?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook