Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Adventvárás naptárral! fórum

Adventvárás naptárral! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Adventvárás naptárral!

14. kukla
2010. dec. 15. 04:17
Véletlen találtam rá a cikkedre és fantasztikus ötlet, nagyon tetszik! Sajnálom, hogy már csak kilenc nap van karácsonyig, nem baj majd jövőre!!
13. caffi (válaszként erre: 12. - Vaczila)
2009. dec. 1. 18:26
Jaaaj ez nagyon jópofa....mig ki nem nagyítottam a képet....azt hittem h igazi kandalló:)....Ügyik vagytok!!!
2009. dec. 1. 17:40
Feltettem én is adventi naptár képét amit a kolléganőmmel csináltam.
11. caffi (válaszként erre: 10. - Vaczila)
2009. nov. 27. 17:45

Nahhh a férjem nem mindig gondolja így:)...

Van egy kép ma tettem fel.....hát majdnem tönkre vágtam az előszoba bútort:D.....de így a fekete üveggel jobb mint új korában!!:)

De azért köccike.....most horvát követ akarok rakni a konyhába.....de a férjem megtiltotta h az ünnepek előtt fel forgassamm a konyhát:)

10. vaczila (válaszként erre: 9. - Caffi)
2009. nov. 27. 17:34
Most nézegettem a naplódat. Nagyon jó dolgaid vannak.
9. caffi (válaszként erre: 8. - Vaczila)
2009. nov. 27. 17:25
Ügyes vagy.....várjuk a képet:)
2009. nov. 27. 17:24
Én is megcsináltam a kandallós adventi naptárat kis csizmákkal, de csak hétfőn lesz gépem hogy lefotózzam. Majd teszek föl képet, szerintem nagyon jó lett.
2009. nov. 27. 15:09
Nahhh elkészült az én adventi naptáram is az éjjel:)....tettem ki képet a naplómba akit érdekel!!
2009. nov. 27. 11:20
Én tavaly csináltam mézeskalácsból. Nagyon jól nézett ki, csak egy baj volt, mikor fel akartam akasztani, túl nehéz volt, és reggelre a derekánál kettétört és leszakadt. Fenyő volt és rajta szalaggal 24 kis külön lapocska mézeskalácsból. Az idén ujra megpróbálom, majd teszek fel képet. Házikót is csináltam, az tök jó lett.
2009. nov. 27. 07:58
Nagyon tetszik! Köszi szépen:))
2009. nov. 26. 17:28

Egy másik fórumon találtam emberkéket,a naplójuk tele van igazi remekművekkel:)...nagyon sok ötletet lehet meríteni ezekből is....

De a cikk író figyelt arra is h ne kerüljön sokba ezek elkészítése....és ez fontos:)

2009. nov. 26. 17:22
Sziasztok! Nagyon tetszik a cikk, találó, és ötletes. Köszönöm, hogy megosztottad velünk, mert én is szeretnék Karácsonyra itthon barkácsolt díszeket, és abból felöltöztetni a lakást ünneplőbe:)
2009. nov. 26. 17:20

Jó a cikk.....sok jó ötlettel,ügyes vagy!!

Az én adventim is készül....kicsit lassan mint a Lucaszéke.....de ma befejezem:)

Sajna 8-ig melózom,és csak ez után tudok kreatívkodni:)

2009. nov. 26. 16:03
Hamarosan elkezdődik a karácsonyi készülődés és ezzel együtt a lakás díszítése. A gyerekeket ebből mind csak a karácsonyvárás érdekli.
Az adventi naptár egy különleges kalendárium, amely segíti a karácsonyi várakozást és ráhangol az ünnepre. Nem mellékesen érzékelhetővé teszi a „Mennyit kell még aludni?” kérdésre a választ. A kalendárium ablakai 1-24-ig van számozva. Minden nap egy ablakot lehet kinyitni, így számolni a hátralévő időt.

Ugrás a teljes írásra: Adventvárás naptárral!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook