Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyhatnék gyorsan sokat? Segítsetek! 2hónap 20kiló? fórum

Hogyan fogyhatnék gyorsan sokat? Segítsetek! 2hónap 20kiló? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
70. Gummy
2009. dec. 3. 16:33
vagy itt a hoxán a keresőbe írd be hogy level diéta. Elég sok fórum van, ami erről szól
69. Gummy
2009. dec. 3. 16:31
68. Angika89 (válaszként erre: 66. - Szasz23X)
2009. dec. 3. 16:23
én is akaroooooooooooooook! :D:D
67. Angika89 (válaszként erre: 64. - Kis Göncöl)
2009. dec. 3. 16:23
szia! sajnos nem ismerem
2009. dec. 3. 08:04

Sziasztok!

Nekem olyan másfél hónap alatt lerongyolt rólam 15 kiló, tudom, hogy sok, de a nagyja "magától" ment. közölte a testem, hogy neki ez sok :D

Még ugyanennyit szeretnék, de azt már próbálom lassabban. A bőröm egyáltalán nem sínylette meg, szóval ok, hogy állítólag gyors fogyás nem jó, de ezt is szervezete válogatja. Én nagyon könnyen fogyok (ha végre kidobom a hormonbogyeszokat)ergo aki szintén ilyen, a 2 hónap 20 nem olyan nagyon gáz.

65. hajno1
2009. dec. 3. 08:03

Ja, és a sikerhez kell egy jó mérleg, lehetőleg digitlis, 10 dekás pontosságú, és mindig reggel állj rá ugyanabban az időben, wc után, reggeli előtt, ruha nélkül. Akkor jól fogod látni az eredményeket, és a siker szárnyakat ad, ha pedig előző nap bűnöztél valamit az evéssel, azt is látod.


A só nagy ellenség, rengeteg vizet tart meg, és terheli a veséket meg a szívet is, radikálisan csökkenteni kell a mennyiségét, akkor a tiszta víz jobban át tudja mosni a szöveteket.

64. Kis Göncöl (válaszként erre: 63. - Angika89)
2009. dec. 3. 07:37
Szia! Ismered a Level diétát? Nekem nagyon bejött. :)
63. Angika89 (válaszként erre: 62. - Hajno1)
2009. dec. 2. 17:06
köszönöm szépen, ígyekszem :) de a 10ből nem engedek :D
62. hajno1 (válaszként erre: 61. - Angika89)
2009. dec. 2. 16:14

10 kg két hónap alatt teljesen reális, simán meg lehet csinálni.

Napi ötszöri étkezés, a mennyiség legyen a fele annak, mint amit eddig ettél. Szénhidrátot csak délelőtt fogyassz, de azon belül is tiltólistás a cukor és minden fehér lisztből készült dolog, tészta, kenyér. Köretnek rizs és krumpli helyett egyél sok zöldséget párolva, de még jobb nyersen. Nézz körül a piacon, és ami színes, zöld, piros, sárga lila, mind jöhet. Mindentbele salátát egyél mindenhez, jó sokat, egy hatalmas tálnyit, tele lesz a gyomrod. Délután már kizárólag fehérjét szabad enni, főtt, vagy grillezett zsírszegény húsokat, halat, csirkét bőre nélkül, salátával. A gyümölcsök helye a reggelinél vagy a tízórainál van, este már nem szabad. Minden szénhidrát, a gyümölcscukor is elraktározódik, ha este eszed, viszont a fehérje és a nyers saláták emésztése sok energiát használ fel, ezért ezek akár 10-kor is fogyaszthatók.


Minden nap kell valamilyen fehérje, hogy az izomtömeg ne fogyjon, és jót tesz a mozgás is. Szerintem a legjobb a torna, minden nap másik izomcsoportot kell alaposan megdolgoztatni.


Sok tiszta folyadékot kell inni, minden nap legalább 2,5 -3 liter buborékmentes vizet, vagy herbateát, természetesen cukor nélkül, ez majd kimossa a zsírbontás után a szervezetben rekedt salakanyagokat, mérgeket, enélkül nem is működik igazán jól a fogyás.


Nem szabad koplalni, mert attól eleinte gyorsan fogy az ember, de hamar bekapcsol a szervezet pánik-gombja, és átáll takarékos üzemmódra, megáll a fogyás, és amint elveszted a kedved a sikertelenség miatt, a háromszorosát szeded vissza.


Ennyi fogyás a bőrön is meg fog látszani, jót tesz a szaunázás, vagy a váltózuhany, forró, amennyire bírod, majd a leghidegebb, ami a csapból jön, vége mindig a hideg legyen.


Sok sikert!

61. Angika89 (válaszként erre: 60. - 7c79ff1565)
2009. dec. 1. 20:45
na jó legyen 10, de nem tudok módosítani a topik címén :D
2009. dec. 1. 20:23
-20kg az nem lesz könnyű. Én már annak is örülnék, ha két hét alatt lemenne 2 kg. Erre vannak tippeitek?
59. marcica (válaszként erre: 53. - Gummy)
2009. dec. 1. 20:08
jó neked, hogy így reagáltál rá. Én kidobtam 13e. ft-ot (2doboz) az ablakon . A 2x28 szemmel 1 azaz EGY kg ment le. de mondta a doki is, és a patikus is, hogy szervezet és egyén függő az eredmény.
58. hajno1
2009. dec. 1. 11:45

Angika, szerintem gondold át alaposan, mi baj az énképeddel! Ez az elhatározás kétségbeesett lépésnek tűnik. Nem orvosi indoka van, mert én nem hinném, hogy ehhez a fajta műtéthez gebének kell lenni. Ha ilyen gyorsan akarsz fogyni, az annyira megterheli a szervezetet, hogy a műtét kockázata sokkal nagyobb lesz. Jó motiváció, ha amúgy is fogyni akarsz, de a szélsőségeket kerülni kell.


Én a helyedben az orvost kérdezném meg, nem a laikusokat. Régebben úgy mondták, a papír mindent elbír, ma az internet korában az információ sokkal gyorsabban és korlátok nélkül terjed, a kontrollálatlan, felelőtlen, rossz információ is.


A tablettákat nem neked találták ki! Igazából szerintem senkinek, mert aki akaratgyenge, és tabletta nélkül nem tud fogyni, annak két lehetősége van, vagy edzi magát önfegyelem terén, vagy jobb, ha tudomásul veszi, hogy ez van, mert úgyis azonnal visszaszedi, ha leáll a tablettával.


Csak azt tudom javasolni, beszéld meg az orvosoddal, aki műteni fog, és közösen tűzzetek ki egy elérhető célt! Ad abszurdum, a műtét időpontját is el lehet tolni, nincsen semmi kőbevésve, hidd el, nem megy kárba a kórházi ebéd, ha két hónappal később fekszel a kés alá, majd megeszi helyetted egy másik páciens.


Ilyen tempójú fogyással mindenképpen rosszul járnál, mert nem csak zsírszövetet, hanem igen jelentős mennyiségű, talán még a zsírnál is több izomszövetet is veszítenél, löttyedt lennél 20 évesen. Tényleg erre vágysz? Csak jelzem, hogy aztán, amikor majd a hirtelen leadott kilókat visszaszeded ugyanolyan gyorsan, az bizony mind háj lesz, nem izom!


Nem biztos, hogy az a barátod, aki kritika nélkül kiszolgálja a hóbortjaidat, és hidd el, nem az az ellenséged, aki nemet mond neked. Csak arra kérlek, hogy a gyerekes "én akarom" helyett gondolkodj felnőtt módon: "mi lesz jó nekem hosszútávon is"!

57. c42aaaac41 (válaszként erre: 53. - Gummy)
2009. nov. 28. 15:53
majd ,ha abbahagytad a gyógyszer szedését és újra eszel rendesen,majd írj,hogy mennyit szedtél vissza:(
56. Angika89 (válaszként erre: 55. - 3697406b65)
2009. nov. 27. 11:35
köszönöm szépen, aranyos vagy ;) és ügyes is, hogy fogytál
2009. nov. 27. 11:18
Hát ahogy elnéztem a képed, neked a 10 kg is bőven elég lenne. Egy nő lehet szép és csinos anélkül is, h zörögnének a csontjai. Szerintem utólag megbánnád a hirtelen fogyást, hiába tűnik most jó ötletnek. Ezek a gyógyszeres fogyások szerintem károsak, és lehet h nem most fogod érezni, hanem 5-10 év múlva. A szervezetnek van egy normális működési menete, amit kár megbolygatni. De ha te mindenképpen le akarod adni ilyen rövid idő alatt a 20 kg-ot, akkor szurkolok neked, és remélem nem lesz semmi problémád belőle. Én egyébként július óta fogytam 10 kg-ot, úgy, h közben 2 hónap szünetet tartottam.
2009. nov. 26. 19:47
köszönöm szépen a tippeket! lehet, hogy elkezdek naplót írni vagy ilyesmi aztán +látjuk hogy haladok
53. Gummy
2009. nov. 26. 18:41

Szerintem próbáld ki te is a Reductilt. Nekem a 4. hét végére (mert 28 db gyógyszer van egy dobozban) lement 8 kg. A mérlegelőmbe írtam egy ideig, (csak mindig elfelejtem) majd megint be fogom írni a kilóimat.


Annyira hihetetlen, de ahogy reggel bevettem az első Reductilt, nem kívánom a kaját. Azóta sem, csak figyelni kell, hogy azért egyél valamit.


Napról-napra mennek le a dekák, pedig nem tornázok. (bár elég sokszor megfogadtam, hogy edzek egy kicsit) Csak annyi, hogy eszek egy kis reggelit, egy minimális ebédet. És kész. Nem vagyok éhes.

52. ChrystalM (válaszként erre: 50. - Angika89)
2009. nov. 26. 15:07

értem :-)

akkor próbálj meg zsírégetőket használni, miközben odafigyelsz az étkezésre. a 800 kcal az nagyon kevés szerintem, de az 1000 kcal/100 CH már elegendő. már ha van türelmed és kitartásod a számolgatáshoz, mert azért ez elég macerás lehet. ha van energiád, menj el futni esténként mindemellé.

2009. nov. 26. 15:05
hány kg vagy és hány cm?
50. Angika89 (válaszként erre: 49. - ChrystalM)
2009. nov. 26. 15:02

mondtam, hogy nem neked szól ;)

tudom, hogy egészségtelen, le is írtam, de nagyon szeretnék

49. ChrystalM (válaszként erre: 44. - Angika89)
2009. nov. 26. 15:00

olvastad az adatlapodat, ezért nem is bántásból írtam egy sort sem. csupán próbálok segíteni, mert ilyen rövid idő alatt ez túl sok!


de akkor fogyj le nyugodtan különböző önsanyargató és egészségkárosító módszerekkel, vissza fog jönni. és így értelmetlenné válik majd a sok szenvedés, amivel egyrészt lefogytál, másrészt átéltél a műtét által.

48. Angika89 (válaszként erre: 47. - C95c921ae7)
2009. nov. 26. 14:57
na jó legyen 15
2009. nov. 26. 14:56
Te..én megnéztem a képeidet. Nem látszol túlsúlyosnak. De még ha van is(ami a képeken nem látszik) 20 kg bizti nincs.
46. Angika89 (válaszként erre: 45. - Kiscsillag01)
2009. nov. 26. 14:56
köszi, kedves vagy
45. kiscsillag01 (válaszként erre: 33. - Angika89)
2009. nov. 26. 14:56
Nem tudom pontosan mi a neve a gyógyszernek, de szerintem vény nélkül nem lehet kapni. De többfélét tud ajánlani az orvos. Sok szerencsét kívánok!
44. Angika89 (válaszként erre: 43. - ChrystalM)
2009. nov. 26. 14:55

nem konkrétan neked szól:

1. nem hobbiból fogom a mellem +csináltatni és nem az a cél, hogy minél nagyobb dudáim legyenek

2. aki rosszindulatból, bántásból ír az..

43. ChrystalM (válaszként erre: 38. - Angika89)
2009. nov. 26. 14:54
csak egy kérdés: mit fogsz csinálni a terhességed alatt? vagy nem leszel? egész életedben diétázni fogsz? szerintem nincs olyan módszer, amivel úgy tudnál lefogyni ennyi idő alatt, hogy nem is jön vissza. egyezzetek meg az orvossal egy középútban. te nem fogysz le ilyen sokat, ő pedig nagyobb mellett "készít"
42. Angika89 (válaszként erre: 39. - Pumukli75)
2009. nov. 26. 14:51
őszintén: nem tudom
2009. nov. 26. 14:51
Attól is függ honnan indulsz. Ha nagyon sok a túlsúly, akkor az első időkben gyorsabban lehet fogyni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook