Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Weight watchers - titokzatos ételek fórum

Weight watchers - titokzatos ételek (beszélgetős fórum)


2015. jan. 20. 22:42
A lipóti pékség honlapján sztem fönt vannak az adatok, én onnan néztem annak idején.
2015. jan. 16. 21:52
cbxmfbvíxjf
2009. dec. 5. 03:03
szia, én svájcban élek, itt tele van a közért weight watchers kajákkal, és mindegyikre rá van írva a kalória, szénhidrát, fehérje, ásványi anyag, anyámkínja. (igaz, itt a sima ételek többségére is, mert ezek biomániások és ha már E van valamiben, meg se veszik). de szerintem nem ugyanazok a dolgok vannak, én pl a tonhalas szendvicset szoktam venni, de olyan savanyúúborkásra csinálják, hogy szerintem az otthon nem fogyna el...
2009. dec. 4. 14:06

Ha ez lenne a lényege akkor miért lehet enni pizzát, csokit meg ilyeneket? .. azokat sem magam csinálom..

Ha valaki tudna értelmes magyarázattal előrukkolni azt megköszönném.

2. emilia (válaszként erre: 1. - KisVacaaak)
2009. dec. 3. 23:15

A WW-nek az a lényege, hogy nem kész ételeket eszel, hanem te készited el magadnak és abból számitod ki mennyit ettél. Igy a rejtett kalóriákat elkerrülőd és megtanulsz oda figyelni amgadra....

Van hozzá egy könyvecske amiből megtanulod, hogy mit és hogyan és mennyit kell enned naponta.

2009. nov. 25. 20:28

Honnan tudhatom, hogy például a pizzás csiga, a pizzarúd, a sajtos kifli és társaik hány pontot érnek a Weight Watchers szerint, ha nincs rájuk semmi írva(kalória, zsír), tehát nem zacskóban vannak?! (de ha zacskóban vannak, akkor sem írják rá a kalóriát meg ilyeneket..)


Ha valaki esetleg tudná a pontozásukat, azt megköszönném! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook