Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Plasztikai műtét fórum

Plasztikai műtét (beszélgetős fórum)


11. 86831df454 (válaszként erre: 9. - Borsi :-))
2009. nov. 30. 12:08
szia Borsi! ...nekem is volt egy csúnya balesetem ami miatt plasztikázni kellett az orromat.a szent imre kórházban csinálták,dr kelen péter!nem magán rendelésen,szerintem a legolcsóbb.
10. 04d410066e (válaszként erre: 9. - Borsi :-))
2009. nov. 30. 11:57
Szerintem olyanhoz menj, akit ismerős vagy másik orvos ajánl. Én az első anyajegyemet (kb. 1,5 cm átmérőjű) hagytam leszedetni egy dokinak a kórházban bőrgyógyász utasítására. 1x5 cm széles, 1 cm vastag heg van a helyén, nagyon csúnya. Aztán elmentem magán bőrdokihoz, és mutattam neki az anyajegyeimet, meg a heget, és mondta, hogy csak plasztikai sebész nyúlhat hozzám, mert keloidos (hegesedésre hajlamos) a bőröm. És már mondta is, hogy ki csinálja meg ingyen a kórházban, aki plasztikai sebész is. A második anyajegy leszedésem már nagyon szép lett, icipici heg maradt csak. Biztos találsz olyat kórházban is, aki jó és ingyen van, csak utána kell járni. :)
2009. nov. 28. 20:42

Köszi Krisztina!Közben írtam egy dokinak,Ő is leírta,hogy megcsinálják kórházban is,csak nem biztos,hogy olyanra amilyenre én szeretném...persze lehet csak a magándokik malmára akarja hajtani a vizet.

Érdekes amit a Szemereyről írtál,mert a jobbak közé sorolják,én is néztem őt is.Köszi.

8. 04d410066e (válaszként erre: 7. - Db78bacc4f)
2009. nov. 25. 16:24
Hát fogalmam sincs. Ez egy amcsi doki volt, de már régebbi felvétel, szóval simán lehet, hogy már mo-n is van.
7. db78bacc4f (válaszként erre: 4. - 04d410066e)
2009. nov. 25. 16:02
A kérdés, hogy Magyarországon is csinálják-e.
6. Borsi :-) (válaszként erre: 4. - 04d410066e)
2009. nov. 25. 15:29
Kiváncsi lennék rá!:o)
2009. nov. 25. 15:29
Én is úgy tudom, hogy lelki gondokra hivatkozva szakvélemény alapján támogatják a műtétet, legalábbis egy részét biztos.
4. 04d410066e (válaszként erre: 3. - Borsi :-))
2009. nov. 25. 15:25
Láttam egy olyan új eljárást, ami szinte fájdalommentes a zone reality-n vagy discovery channel-en, már nem emlékszem. Befecskendeznek egy zselé-szerű anyagot a bőr alá, és azt eldolgozzák úgy, hogy szimmetrikus legyen az orrod. És bár elvileg "nagyobb" lesz az orrod, gyögyörűeket csinált az a doki, kisebbnek tűnt, ahol kisebb kellet, nagyobb, ahol nagyobb, szimmetrikus lett, ahol aszimmetrikus volt. Nem hiszem, hogy ilyen ingyen is van, viszont az nagyon jó. Most azon gondolkozom, hogy hogyan lehetne rákeresni a neten, úgy, hogy nem emlékszem az eljárás nevére...
3. Borsi :-) (válaszként erre: 2. - 04d410066e)
2009. nov. 25. 15:22

De,tudok vele élni,csak ha lenne rá lehetőség lehet nem hagynám ki.Nem ez tölti ki azért a napjaimat szerencsére,csak azért zavar.:o)

A fájdalom sem lenne gond,amikor a kórházban összerakták megtapasztaltam...

2. 04d410066e (válaszként erre: 1. - Borsi :-))
2009. nov. 25. 15:12
Én úgy tudom, hogy akár lehetséges is pszihiátriai szakvélemény alapján. (ha ő elmondja, hogy ez neked mekkor lelki törés, hogy ferde az orros) De ha felhívsz egy-két plasztikai sebészetet, ott megmondják úgy is. Keress olyat, aki kórházban is dolgozik, nem csak magánrendelője van. Viszont ez brutál beavatkozás, az orrcsontodat fűrészelik és darabolják, utána borzasztóan fáj, durvább, mint egy új cici. Biztosan olyan csúnya, hogy nem tudsz vele együtt élni?
2009. nov. 25. 14:24

Segítsetek légyszi!

Gyerekkoromban esés következtében eltört az orrom.Ha megplasztikáztatnám támogatná a TB?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook