Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem fejlődnek, nem gyorsulnak a kiskatonák. fórum

Nem fejlődnek, nem gyorsulnak a kiskatonák. (beszélgetős fórum)


2012. máj. 21. 18:41

Mimike


Nálunk 0 szmról indultak a dolgok.Most évekkel később 7 milliónál tartunk,aminek a nagy százaléka szépen mozog.

Szedett a párom Fer 14 et is meg egy csomó más vitamint is.

A mostani kutatások szerint viszont a D vitamin szint negyon meghatározó lehet,ha se hormonális ,se szervi probléma nincsen .

Érdemes lenne nézetni egy ilyen szintet és ha kevés,akkor szedetni a pároddal.

Amin mi szedtünk még: E és C vitamin,napi 1000 mg (de ezt csak kúraszerűen szabad!) szünet majd lehet folytatni.

Q10 koenzi,halolaj kapszula(vagy omega 3 zsírsav),szelén.Ezek mind segíthetnek.


Persze nem azt mondom,hogy ezek mindenkinél segítenek,de volt olyan már,hogy 500 ezerből csinált 20 milliót,és spontán sikerült a baba,miközben az orvosok szerint csak lombikkal lehetett volna))

Hajrá)

2009. nov. 28. 20:14
Én azt hallottam, hogy vannak olyan gyógynövénytartalmú készítmények, amik jó hatással vannak a spermára. PL. Multi-Maca, Maca vibe, Fer 14. Ez az utóbbi viszont elég drága.
2009. nov. 25. 15:15
még nem sikerült sajnos
2009. nov. 25. 13:46

Amit Cineko irt azt esetleg probaljatok meg, hatha nektek hasznal.

Mi szerintem viszonylag egeszsegesen elunk, etkezunk, es a ferjem nem is dohanyzik, nem kap szojas dolgokat, nem ul meleg furdobe, velem egyutt issza az egeszseges teakat. Nekunk meg nem sikerult a baba, de ez mostmar foleg rajtam mulik es ez egy nagyon hosszu tortenet.

Feladni viszont nem szabad! En remenykedem benne, ha egyszer mar sikerult, akkor az fog masodjara is. Lehet az orvosnak igaza abban, hogy meg javulhat az eredmeny. Az lombikhoz pedig ugyis a legjobbakat hasznaljak fel! Fel a fejjel, es csak pozitivan!

2009. nov. 25. 13:21
Kinek van hasonló tapasztalata még?Szivessen várnám
2009. nov. 25. 13:09
Lassan minden reményt feladok
2009. nov. 25. 12:58
És azota sikerült nektek a baba?
2009. nov. 25. 12:56

Nem,nem volt megfázva,nagyon figyel magára.

Tegnap azt mondta a doki,hogy 1 honap mulva mennjünk vissza adig is felirta "Clostilbegyt".ami sperma növelő.Nekem meg azt mondta addig ne menjek orvoshoz a többi vizsgálatra amig nála rendbe nem jönn ez.

Lombikot ti mikór és miután keztétek el?Nem javult az eredmény és ugy indultatok neki? Minél elöbb szeretnék egy kisbabát már. Ja a páromnak már van egy kislánya az első házasságábol,(ami tartott 1 évig,) 7 éves,ez is fáj egy picit,hogy akkor miért sikerült,és csak a terhesség miadt kellett elvennie a lányt,

2009. nov. 25. 12:52
Nálunk is megvolt 3 éve ez a műtét és utána javult az eredménye, de aztán megint leromlott, akkor már hormonális problémák miatt. Egy vérvételt lehetne a férjednél is csinálni, ahol a hormonokat néznék meg.
2009. nov. 25. 12:49

Tegnap este volt a duna tévében egy film ezzel kapcsolatban, hgy kísérleteztek, hogy az étkezés mennyibe befolyásolja a spermiumok minőségét, állapotát stb... És a lényeg, ami megmaradt bennem, hogy a szabad gyököket kell megkötni a szervezetben mert azok károsítják (nagyon nagyon nagymértékben) a spermiumokat (is), és megfelelő étkezéssel és életmóddal ez teljesen kiküszöbölhető! A filmben a férj 3 hónapig lórugás mennyiségű friss gyümölcsökből készült turmixokat ivott, és mutatták az előtte/utána állapotot, hát egészen megdöbbentő lett a különbség :)

Úgyhogy hajrá, sport, gyümölcsök (antioxidáns tartalmúak, szabad gyök kötők előnyben), no cigi, no szesz és jön a bébi ;)

2009. nov. 25. 12:46

Ilyen nalunk is volt, es sajnos nalunk sem segitett. Kb 60-70% az esely, hogy javul a mutet utan, de mi nem estunk ebbe a szerencses %-ba.

Az eslo lombiknal, ami inszem lett, kiderult, hogy javult az eremenye, de ez egy evvel kesobb volt.. Volt a parod az utobbi idoben beteg vagy megfazva?

2009. nov. 25. 12:42

A férjemnek volt egy herevisszér mütétje,mert a lurkok nem voltak elég sokan,lassuak és minöségileg is rosszak voltak.2 honapja volt ez és tegnap volt dokinál,de semmit nem javult.Doki mondta,várjunk ehez még a kár 3/4 is kell,hát én addig beleörülök a várakozásba.


Valakinek hasonló tapszalata azt kérném segitsen.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook