Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik a válság miatt vesztették el a munkájukat... fórum

Akik a válság miatt vesztették el a munkájukat... (beszélgetős fórum)


2009. dec. 30. 19:43

Gyalázat ami ebben az országban megy!!

Sajnos csak valamilyen közcélú, közhasznú dolgozónak lehet elmenni, az iskolázottságtól függően próbálják az embereket az intézményekben elhelyezni. Aki pedig 8 osztállyal rendelkezik annak marad az utca seprése, szemét szedése. A párom is munkanélkül maradt egy jó menő, tavaly még bővítésben gondolkodó gyár megy szép lassan tönkre. DE NEM A VÁLSÁG MIATT!!

Egy EMBERTELEN,pökhendi, szemét, ember a nagy főnök, akivel már a külföldi cég sem szivesen tárgyal. A nyáron több kamionnyi cuccot vitt ki a gyárból a külföldi.....

2009. dec. 30. 19:35
Én már másodszor vagyok munkanélküli, de az egészégi állapotom miatt hivatalosan nem tudnak felajánlani semmilyen munkát. A válság szó rettenetes sajnos hazánkat érintette a legérzékenyebben, mert az emberek igen is elmennének dolgozni, de sokszor nincs hová, azért, hogy legyen tisztességes megélhetés, de ez is legtöbbször megkérdőjelezhető. Sajnos ez leginkább sok problémával és veszéllyel jár, amit az állami vezetőinknek és a külföldi beruházóknak köszönhetünk. Sziasztok.
2009. dec. 4. 07:14
én ez év májustol dolgoztam egy munkaerőkölcsönzőnek most novemberbe semmi bejelentés nélkül elküldött 350embert a leépitésre hivatkozva elötte felvett kb.100-200embert hol a leépítés ha előtte felvesz embert utána elküld és miért engedi meg a kormány,hogy az emberek igy sumák módon veszitség el az állásukat?Mit kezdjen akinek még ott van 2gyerek is azt egyedül neveli?Kérem miért nem tesznek valamit az ellen,hogy az emberek ne igy veszitség el az állásukat mert ezek a munkaerőkölcsönzők nem egy jó megélhetési pontok.Miért kellett eltötölni,hogy a cég vegyen fel és miért nem lehet megszüntetni ezeket?Vagy rendszerezni őket,hogy ott a munkaerőkölcsönzőnél is éveken keresztül lehessen dolgozni???
2009. dec. 1. 07:55

Nekem 8 hónapos terhesen mondtak fel arra hivatkozva, hogy a válság hatásaként megszűnik a cég. (De csak rá 4 hónapjára szűnt meg véglegesen.:S)


A volt munkatársnőim azóta is keresgélnek, aki pedig talált, az el van keseredve, hogy csak kvázi zsebpénz a fizetése.


Jelentkezz be álláskeresőnek, s talán szerencsés leszel, és találnak neked vmit....

2009. nov. 25. 09:22
Én pályakezdő vagyok és emiatt nem kapok munkát.
2009. nov. 25. 08:04

Édesanyám emiatt vesztette el a munkáját. Persze sejteni lehetett, mert előtte 3 hónapig nem kapott fizetést.

Ő nem tudott, és nem is tud elhelyezkedni, mert öregnek számít a 46 évével. :S

2009. nov. 24. 22:57
én is amiatt kerültem lapátra mert nem tudtak már 1 alkalmazottat sem fenntartani, tanácsot én sem tudok adni sajnos, én is inkább rászorulnék a tanácsra
2009. nov. 24. 22:47
hónapok óta vagyok emiatt munkanélküli, nem tudok tanácsot adni
2009. nov. 24. 22:39

Sajnso janúártól megszűnik a munkám...mivel válság van.Van még itt ralytam kívül aki hasonló szituban van?

hol keressek olyan munkát amit szeretek is?

Recepciósként dolgozok még pár hétig....picit félek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook