Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt a kutyám fórum

Meghalt a kutyám (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1164. Eva661130 (válaszként erre: 1044. - Ata06)
2016. jan. 21. 22:42
Ezeket a szavakat koszonom...nem nekem irtad de nekem is szoltak!Es igazad van...eletben tartani csak azert hogy velem legyen mikozben kinok kinjat eli at..hat ez csak onzes lenne.Aki szeret segit es elenged!Inkabb en kinlodok most es harcolok lelkem fajdalmaval mintsem kinlodva fajdalmak kozott lassam azt akit jobban szeretek mint onmaganat!
1163. Eva661130 (válaszként erre: 1033. - Bucó)
2016. jan. 21. 22:24
Nehezen lehet ezt tulelni.Te mar biztosan tul vagy rajta de sajnos en meg nem.En is elaltattam mert mar nem evett nem ivott es veres hasmenese volt.Ugy erzem hogy talan elhamarkodtam mivel ereztem meg akar halni...nehez annak akinek ezt a dontest kell hoznia...elaltatod de ottmarad a hiany es a fajdalmas buntudat.Azt gondolom ha nem altatom el es meg harcolok erte talan meg elhetett volna...egy napo...egy hetet..egy honapot...egy evet.De tobbet nem,es lehet hogy kinok kozott elt volna.14 eves volt,oreg es beteg.Tudom hogy jol tettem amit tettem.De ez nem vigasztal es nem potolja a rettento hianyat.Enyhulest kivanok lelked fajdalmaban es magamnak is azt kerem!
1162. Eva661130 (válaszként erre: 1012. - BoniBonca)
2016. jan. 21. 22:02
Remellem igy lessz.December 14 2015...akkor ment el az eletembol.El kellett altatnom mert nem evet es nem ivott,veres hasmenese volt es mar nem tudott megallni a labacskain!14 eves volt,keverek kutyus.Tobb mint egy honapja hogy elment es ugy erzem nem fogom tulelni az elveszteset!A karomban halt meg e elvitte lelkem egy reszet!Hiszem hogy var valahol...hinni akarom mert ez ad erot hogy eljek.Ezt csak az erti meg aki ugyanezt ugyanigy megelte.
1161. 388b941089 (válaszként erre: 1160. - Eva661130)
2016. jan. 21. 18:57
Megvagy, csini vagy nagyon:)
1160. Eva661130 (válaszként erre: 1159. - 388b941089)
2016. jan. 21. 18:55
Eva Bajko,nagyvarad es a profil kepem mogott ott van egy szep keverek kutyus.az oldalam tele kutyakkal...ja es varrono a szakmam.szerintem ilyen masik kutyabolond nincs a facebookon.puszi a szivecsketekre!
1159. 388b941089 (válaszként erre: 1158. - Eva661130)
2016. jan. 16. 13:09
Még csak most olvastam, amit írtál.:( Nagyon sajnálom, igen, sajnos ez elég sokáig elhúzódik :(
1158. Eva661130
2016. jan. 12. 17:20
Szia Vanessa.Sajnos meg most sem vagyok sokkal jobban,olyan mintha az egesz vilag ures lenne,csak teszem mindennapi dolgaim de kozben a lelkem egesz mashol van.Nincs a napnak olyan oraja barmit is csinalnek hogy ne latnam magam elott edes draga pofijat es kis nyuszifogait!Ha meg szeretned nezni hogyan nezet ki megtalalsz a facebookon.Bajko Eva,nagyvaradi vagyok es a profolilkepem mogott a boritolapon ott van edes angyalkam.Koszonom a sok vigasztalo szot,jot tettel vele!
1157. 388b941089 (válaszként erre: 1156. - Eva661130)
2016. jan. 7. 08:49

Nagyon igazat irsz, pontosan a kicsi miatt szeretnek allatkat, h egyutt nojjenek fel, en ezt fontosnak tartom. Mar van egy 13 eves nagylanyom, o is kutya mellett nott fel.

Remelem mielobb nagymama leszel!!;) :)

1156. Eva661130
2016. jan. 6. 20:19
Egy gyermek a legnagyobb aldas amit valaha egy no mint anya megelhet!Egy uj fejezet nyillik az eletdben es minden megvaltozik.Ma is ugy erzem hogy a lanyom a legszebb es legagyobb ajandek amit valaha is kaphattam volna!Mar ferjnel van 29eves es o is tervezi a babavarast.Neki koszonhetem draga kutyam es sosem tudom neki megkoszonni hogy egy masik boldogsagot hozott az eletembe!Legy legalabb olyan boldog anyuka mint en es ha meg melle kutyust is vallalsz teljes lessz az eleted mert gyermeked ugy no fel hogy megtanulja az allatok szeretetet.Egy egeszseges kiegyensulyozott, jo ember lessz!
1155. 388b941089 (válaszként erre: 1154. - Eva661130)
2016. jan. 6. 19:51

Nagyon vagyom mar egy allatkara, nyar ota nincs es nagyon hianyzik, de mèg nagyon bennem van a nyuszim apolasa es allapotanak egyik naprol a masikra valo romlasa, ami elott ertetlenul alltam es vegul ki sem derult mi lehetett a problema, mert nem akartam ertelmetlen vizsgalatoknak kitenni, hiszen menthetetlen volt. Hamarosan babam szuletik, ameddig itthon vagyok vele lehet beszerzunk vmi kis szorgombocot, meglatom meg

Sajnalom a tengerimalackat😢😢

Fel a fejjel, lesz meg kutyusod!

1154. Eva661130 (válaszként erre: 1152. - 388b941089)
2016. jan. 6. 19:05
Ha fel vagy ra keszulve tedd meg,tudom megvaltoztatja az eleted!Nekunk ok adnak valamit amitol teljes lessz az eletunk..megeri meg akkor is ha tudod hogy egyszer ujra darabokra szakad lelked mikor el kell engedned.
1153. Eva661130 (válaszként erre: 1152. - 388b941089)
2016. jan. 6. 18:56
Nagyon rossz..ugy erzem belehalok de tudom ezzel sak fajdalmat okozok szeretteimnek.Sosem gondoltam hog ilyen rettenetes fajdalom is van.Ugy szerettem hogy gondolkodas nelkul meg is haltam volna azert hogy o elhessen!Sajnalom a nyuszikat,oszinte reszvetem!Nekunk volt egy tengerimalacunk es sajnos torokrakja volt,el kellett altatni,a lanyommal vegigsirtuk hazafele az utat es muszaj volt vennunk egy masikat.Minden allat kulon egyeniseg,barhogyan keresed a masikban elvesztett bogakadat nem talalod tobbe!En minden allatot szeretek..jobban mint az embereket,de alapvetoen a kutyak szivem csucske.Minden percem es napom egy harc,edes tekintete mindenhol ott van.Lehet rosszabbul viselem mint egy egeszseges ember mivel szivasztmam van.Egyvalamit biztosan tudok,kutyus nelkul nem akarok elni.Meg nem vagyok jol es nem akarom elkapkodni mert tudom hogy amig el velem marad..vagy amig en elek!Meg csak 49 vagyok tehat meg vallalhatok egy draga lelket remelve hogy elete vegeig vele maradhatok!
1152. 388b941089 (válaszként erre: 1151. - Eva661130)
2016. jan. 5. 22:26

Ez igy van. Nyaron el kellett altatni a nyuszinkat, 5 es fel eves volt, nagyon megviselt, de nala mar nem birtam bent lenni. En ezt megegyszer nem tudtam volna vegigcsinalni. Kutyusnal bent voltunk anno, szornyu volt az egesz. Utana hazahoztuk es eltemettuk. Talan most tudom azt mondani h keszen allok egy ujabb kutyusra, eddig nem ment volna.

Egy ideig most nagyon rossz lesz, de fokozatosan javulni fog!

1151. Eva661130 (válaszként erre: 1150. - 388b941089)
2016. jan. 5. 22:05
Koszonom!Remellem tulelem,de biztosan ugyanigy fogok en is 6 ev mulva erezni!Vagyunk paran akik lelkileg masok vagyunk,nehez megmagyarazni miert.A mi lelkunk tobbet tud befogadni,tobbet tud erezni es jobban tud szeretni!
1150. 388b941089 (válaszként erre: 1149. - Eva661130)
2016. jan. 5. 21:45

Igen, sajnos visszajarok, azert is regisztraltam ide anno, mert azt hittem beleorulok a fajdalomba, ami akkora mely sebet okozott nalam, h mai napig emlekszem ra, soha nem fogom elfelejteni. Aterzem a fajdalmadat, ilyenkor az ember tenyleg a megbolondulas szelen all.

Sok erot es kitartast kivanok neked!!

1149. Eva661130
2016. jan. 5. 20:59
Latom visszajarsz erre az oldalra,ez valamikepp valasz is a kerdesemre...lelki fajdalmad meg ma is megvan,csak enyhult de nem tudod felejteni!Remellem en is kibirom de tudd hogy az a keves szo amit irtal szamomra segitseg!Legyen nagyon boldog Ujeved es sok sok boldog perced!Nem ismerjuk egymast szemelyesen de van valami kozos bennunk!udv.Eva
1148. Eva661130
2016. jan. 5. 20:25
Koszonom Vanessza..azt hiszem en is belehalok..nem merem mar mondani egyetlen csaladtagomnak sem mert mivel latjak nagyon rosszul vagyok aggodnak ertem!Csak annyit mondj nekem elmulik ez a borzalmas fajdalom vagy belepusztulok?!Harom hete szakad a lelkem darabokra..tudom semmi ertelme de ugy hianyzik hogy bolondulok meg!14evig mellettem volt,soha semmi rosszat nem csinalt es tudom mert ereztem mikor betegeskedett hogy fel a halaltol.mindenki azt mondja elmulik de sajnos nem ugy erzem,hullamokban tor ram a hianyerzet es fajdalom.gyotor a buntudat mert elvettem az eletet,holott tudom megovtam a tovabbi szemvedestol mert az orvos szerint kinokban halt volna meg mert mar nem tehettunk erte semmit!
1147. 388b941089 (válaszként erre: 1146. - Eva661130)
2016. jan. 5. 19:09
Nagyon sajnalom, 6 evvel ezelott en is atmentem ezen, azt hittem beledoglok. Soha nem fogom elfelejteni azt a fajdalmat. Sajnalom 😢🐩🐶
1146. Eva661130
2016. jan. 5. 19:00
Sziasztok.2002ben a lanyom hazahozott egy keverek kutyust az utcarol.nagyon beteg volt es azt mondtam a lanyomnak meggyogyitjuk es orokbe adjuk.meggyogyult es ket het utan semmi penzert nem adtam volna oda senkinek.Eltelt 14 hosszu es boldog ev,sok betegseg de sok csodas pillanat.megoregedett es fajtak draga kicsi labai,megjelentek testen apro sebecskek,kikezeltuk de valami nem volt rendben.idorol idore hasmenese volt es egy nap a szeklete fekete lett..megertettem nagy a baj,a kutya nyog,fajdalmai vannak es a szeklete veres.minden ejszaka a foldon aludtam mellette mert ha felriadt kereset orrocskajaval hol vagyok.ez igy ment kb.ket honapig es egy napon ugy ment a hasikaja hogy szinte spriccelt belolle a vizes veres szeklet.mindent megprobaltam hogy megallitsam a hasmeneset de mar nem hasznalt semmi.december 14ediken reggel lekerozott,levittem de mar nem tudott megalni a laban es nyogott a fajdalomtol..lattam a szemeben arra ker segitsek es vessek veget fajdalmainak!Azonnal hivtam az orvosat..tudtam el kell engednem..nem tudtam sirni mert nem akartam erezze mennyire haldoklik a lelkem hogy igy latom!Bekesen eleludt karomban..ugy erzem sohasem fogom ezt a fajdalmas veszteseget kiheverni.nem vagyok egy tanulatlan buta ember,elmemmel megertem es tudom ez volt a legjobb dontes,a lelkem viszont nem tudja elfogadni es feldolgozni!Ha sirnom kell elbujok hogy ne halja ne lassa senki,belebetegedtem,nem tudok aludni es enni.sokat segitett nekem ez az oldal mert lathattam mas is ugyanezt eli meg.Eltelt harom het es minden este a videoit nezve alszom el,zaklatottan es lelkileg osszetorten!Koszonom mindenkinek aki ezt elolvassa mert mar az is egyfajta vigasz hogy megoszthattam veletek..nem tudom hogyan fogom ezt feldolgozni,de az biztos hogy soha de soha nem felejtem el azt a kedves edes tekintetet,egesz lenyet!Meg testenek illata is ott van bennem mintha tulajdon gyermekem lett volna!
2015. aug. 16. 09:04
Sajnálom. Én vele együtt halnék meg! :((
1144. nissan2013 (válaszként erre: 1143. - Sutyek)
2015. aug. 11. 18:21
Nekünk 4 ėve van kutyank,ö az elsö,remelem mėg 100 èvig velünk lesz...sutyek,nagyon sajnalom hogy elvesztetted őket...en sajnos csak kėt harom havonta latom a mienket mert kulfoldon dolgozom,de nagyon hianyzik,alig varom mindig hazamenjek...olyankor egy hetig nem tagit mellolem.A gyerekeim olyan szinten gondjat viselik,hogy sztem nemelyik embernek nincs ilyen sorsa...naponta foznek neki pld..imadjuk!
1143. sutyek
2015. aug. 11. 18:11
Még annyit .Nehezen viselem elvesztésüket.Pedig 3 éve és 2 vesztetem el őket.
1142. sutyek
2015. aug. 11. 09:45

Rég jártam itt én két társamat temettem el.14 és 12 évesek voltak. Máig is szeretettel gondolok rájuk.Van másik társam, mint ha tudná hogy nagyon kell szeretni és én viszonozom is

Sutyi és Jackie sirjan virág van mindig. Soha nem tudok felejteni.

1141. 388b941089 (válaszként erre: 1140. - Lizy18)
2015. jan. 30. 20:06
Nagyon sajnálom, őszinte részvétem.:(
1140. lizy18
2015. jan. 30. 09:51

Kedves sorstársaim!

Carlos a 15 éves spánielem január 20-án elaludt. Azt amit jelentett számomra szavakkal megfogalmazni sem lehet. Nem egy kutya távozott, hanem a lelkem legtökéletesebb része, általa váltam én is tökéletessé és boldoggá. Végtelenül magányosnak érzem magam azóta, nem találom a helyem, de tudom, hogy az én életemnek folytatódnia kell.

Nagyon örültem, hogy megtaláltam ezt a fórumot és látom, nem vagyok egyedül az érzéseimmel. Erőt merítek írásaitokból.

A legnehezebb a szeretet hiánya, pedig ott van nekem az én csodálatos férjem, családom és barátaim, de ő már nincs többet velem, velünk. Nehéz feldolgozni ezt a vesztességet, valójában ez az első igazi vesztesség az életemben 34 évem ellenére.

A világ legszerencsésebb embere vagyok, hogy Carlos 15 év szeretettel ajándékozott meg, most még is úgy érzem mindeközben a legszerencsétlenebb is vagyok. Érző szívem, lelkemnek az a része, amely őt szerette vele halt, illetve itt maradt nélküle. Legbelül, az eszem tudja, hogy sikerül tovább lépni, mert ő is azt szeretné, hogy így tegyek.

Kutyát tartani és szeretni az igaz szerelemhez hasonlítható, ami olykor emberi önzésekben is megnyilvánul, azonban tudtam, hogy ha ennyire szeretem őt, akkor már az önzésnek nincs helye, ezért elengedtem ezt a csodálatos lényt.

Nagyon hiányzik az én kicsi kincsem, az én napom és csillagom.

1139. e55bdb2164 (válaszként erre: 1138. - Szomorúgazdi)
2015. jan. 22. 14:39
Szia! Részvétem a kicsi kutyus miatt. Egy gazdit az is rendkívül megvisel, ha kis kedvence végelgyengülésben hal meg. Egy ilyen tragédia pedig szinte felfoghatatlan.
2015. jan. 22. 13:49
Én pénteken vettem egy yorki mix 8-9 hetes kiskutyát... anyira örültem neki és annyira összeszoktunk... szombat este hányt egyszer azthittem elrontotta a gyomrát,vasárnap már ment a hasa és hányt folyamatosan egyyre rooszabbul érezte magát a kutya se enni se inni nem ivott.. :( orvoshoz nemtudtam viini mert nincs autónk és vidéken lakunk... mesterségesen adtam neki a fecskendővel a folyadékot hányás csillapitót és fájdalom csillapitót... h ne száradjon ki... hétfőn elvvittük orvoshoz adoot neki infúziót és gyógyszereket a doki szerint parvo virusos,és megkapta már az első oltását... a kutya tegnapra annyira legyengült h lábra nem bírt állni... este már nyüszitett fájdalmai voltak.. egész éjjel mellette voltam nem aludtam semmit.. rátettem öt egy kis párnára ráterítettem egy törölközöt és csak sírt sírt,ha hozzá szoltam abba hagyta de utána már megint folytatta... éjjel fél3-kor felkeltettem a páromat mert éreztem h nincs sok neki hátra... bevittük őt a fürdőbe padlófűtés miatt... és a fiam ne kelljen fel a sírássára... én már nem bírtam nézni ahogy szenved és a levegő alig tudja venni... kiültem a konyhába sírtam.. a párom simogatta vette az utolsó levegőket várta h ő is felkejlen és eltudjon tőle búcsuzni... mondta h vége,már nem szenved.. már nem veszi a levegőt... én ültem a konyhába rám nézett a párom benéztünk a szobába ahol feküdt napokig és nagy nyüszítés vagy vakkantás hallatszott arról a helyről ahol feküdt.. teljesen kiborultam.. a kutya a fürdőben feküdt a hang a szobából jött ki tisztán hangosan... na itt végem volt,mondtam h ilyen nem létezik ilyen nincs, mintha csak a teste került volna a fürdőbe és a lelke maradt a szobában.. :( istenem ha csak én hallottam volna akkor aztmondom h beképzeltem de a párom is meglepödött aztmondta h most köszönte meg azt h próbáltunk neki segíteni. Teljesen ki vagyok borulva ilyenről még nem hallottam... ma eltemettem a kutyát elbúcsuztunk tőle NYUGODJ BÉKÉBEN!
1137. Regin_a (válaszként erre: 1135. - Lulu19)
2014. dec. 2. 21:06
Szegény kutty! Megértem a bánatodat!
1136. 388b941089 (válaszként erre: 1135. - Lulu19)
2014. dec. 2. 14:55
Őszinte részvétem. :(
1135. lulu19
2014. dec. 2. 01:51

Sziasztok!

Tegnap meghalt a kutyám.

Rettenetesen fáj/hiányzik. Babéziózisa volt, sajnos természetéből fakadóan 1-1.5 nap késéssel vettük csak észre, ugyanis alapból visszahúzódóbb kutya volt, nem volt szokatlan, hogy nem mindig jön ki a házából.

Pénteken vittük doktorhoz, vasárnap még egyszer, hétfőn is vittük volna, de délben már elpusztult.

5 éves lett volna, Westie, végtelenül türelmes, hálás kutya (hozzánk csak 2 évesen került, az előző gazdája nem sokat foglalkozott vele) még élnie kellett volna. Az utolsó napot szinte végig mellette töltöttem, pár órára mentem csak el aludni reggel négykor, ott voltam amikor kimúlt, szépen csendesen. Próbáltam mindent megtenni amit csak tudtam adott helyzetben, de sajnos nem tudtam már változtatni semmin. Olyan hirtelen jött ez az egész, egyelőre felfoghatatlan. :(

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook