Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt a kutyám fórum

Meghalt a kutyám (beszélgetős fórum)


2009. febr. 3. 23:51

Bár ne kellene!!!

Ezt ne hagyjátok annyiban!!!!!!!!!!

Próbálj meg pihenni!!!!

113. Angel9
2009. febr. 3. 23:46
Nagyon aranyos vagy ez nagyon jól esik. Negróka a neve.
112. b0e26fe96f (válaszként erre: 111. - Angel9)
2009. febr. 3. 23:45
Már gyújtom is!!!!Mi volt a neve a kicsikédnek???
111. Angel9
2009. febr. 3. 23:43

[link]


Itt ég érte egy gyertya.

2009. febr. 3. 23:41
Én akkor azt mondtam,hogy ha lesz gyerekem,még neki sem engedem meg,hogy kutyusa legyen!!!Nem akartam,hogy ekkora fájdalmat kelljel megélnie.Most már én is tudom,hogy lesz másik,mert az Otthon,kutya nélkül,csak egy lakás!!!!De belőle csak EGY VAN!!!!!!!Ilyen gyönyörű,okos kiskutyám,nem lesz még egy!!!
2009. febr. 3. 23:36

Édes Istenem!!!

A Fánikámat megcsípte egy fertőzött kullancs,és már hiába vittük orvoshoz3 nap alatt elvitte!!!sírsírsíír

108. 61f3d27819 (válaszként erre: 107. - Angel9)
2009. febr. 3. 23:36

édes istenem..... :(((

szörnyű fájdalmai lehettek, de nektek is fel kell jelenteni őket...


őt semmi nem fogja potolni, az biztos, de mi sem hittük hogy szerethetünk még így kutyát, de lehet...

nekünk a húsvét a gyásznap miatta...:((

107. Angel9
2009. febr. 3. 23:32

Köszi mindenkinek.

5 éves volt a párom lement vele sétálni ma 9 óra fele.2 kutya pedig rárontott. Szájkosár nélkül.A szomszéd feljelentette a gazdáját. De nem tudjátok elképzelni hogy menyire fáj!Hogy alszom ma nemtudom:(Szomoru a világ!!

2009. febr. 3. 23:30
Sajnálom, Részvétem! Sírd ki magad, ne fojtsd vissza! Idővel könnyebb lesz! Én eddig 13 kutyámat vesztettem el, tudom milyen érzés! És most is egyet, igaz Ő nem ment el, csak meglett a gazdija! Imádtam, pedig csak egy hetet volt velem, de gyönyörű egy hét volt! Sírtam utána, most is a laptopomon Ő a háttér, én valahogy mindig úgy tudtam feldolgozni, hogy valahol kint volt a kutya képe!Nehéz időszakok ezek, de idővel jobb lesz!
2009. febr. 3. 23:27
Küldök neked valamit privátban:Nem a szívedet szeretném meghasíttani,de nézd meg,olvatsd e,és sírd ki magadat,az segítt!!AZ EMLÉKEK ÖRÖKKÉ ÉLNI FOGNAK!!!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 3. 23:26
Részvétem a kutyád elvesztése miatt! Majd idővel könyebb lesz!
103. frollo
2009. febr. 3. 23:25
Sajnos végig kell csinálnod, ez egy folyamat... Idővel kicsit jobb lesz, de nekem pl. sokat segített egy (illetve 3) új állat. Részvétem...
2009. febr. 3. 23:24
Sajnos nem tudod feldolgozni,majd az idő megoldja!!!Nekem április 1-én lesz 1 éev,hogy elment a kis szerelmem,de azóta is szinte minden éjjel vele álmodom!!A képe mindenhol kint maradt,és szerintem fog is!!!!Nagyon hiányzi,a szívem ,lelkem egy része vele ment,feldolgozhatatlan a hiánya,csak az idő lehet a megoldás!!!!Amióta elment nem tudok egy sírni,de az nap,maga volt a pokol,éeletem legszőrnyűbb napja volt!!!Nekem ő olyan volt ,mint egy kisgyerek,és úgy is beszéltünk vele,gyere apához,anyához!!!!8 évet élt!!!Életem legszebb időszaka volt!!!!!Teljesen átérzem a fájdalmadat!!!
2009. febr. 3. 23:21
Részvétem. Nekem évekig fájt, azóta nincs is kutyám. De van akinek az tesz jót, ha hamar talál egy kis kutyát. Én már nem akartam mást. Idős volt, vagy történt vele valami?
2009. febr. 3. 23:21

szia!

szerintem csak úgy tudod hogy vársz 1-2 hónapot és lesz másik... :))


sajnos nekem is azaz nekünk is meghalt a kutyusunk, 9 éves volt, de szegényemnek már jobb volt ez így... :((


tudom milyen nehéz, de együtt érzek veled...

2009. febr. 3. 23:21
Erre nincs kész tanács, nehezen fogod feldolgozni, sírd ki Magad! Ez rettenetes, mert családtagok ők is.
2009. febr. 3. 23:21

Szia!

Nagyon sajnálom!Részvétem.

Csak az idő segít valamennyire!Sajnos tudom milyen érzés.Ne fojtsd magadba a fájdalmad,sírj,ha kell.

97. Angel9
2009. febr. 3. 23:19
Meghalt a kutyám nagyon fáj a hiánya .Hogy dolgozam fel?
2009. jan. 14. 14:46

Nekem eddig 3 kutyám halt meg. Az első egy dog volt, lebénult, el kellett altatni. Mikor hazajöttem 3 hónap után a kórházból, potyogott a szeméből a könny. Ilyet még soha nem láttam. Érezte, hogy gyenge vagyok, a nagy 90 kilós testével úgy serte-pertélt körülöttem, mint egy gondoskodó nagymama, úgy vigyázott rám.

A második egy németjuhász volt, akit találtak az utcán de náluk nem fért el, mi befogadtuk. Azóta is van két németjuhászunk, nekünk minden kutyánknak óriási lelke van, de ez a kutya... Az imádat szinte kilógott belőle, az állandó szolgálni akarása és a hálája. 12 évet élt még velünk, kb. 1,5-2 éves volt mikor hozzánk került. Igazi társ volt és szolgalélek... Megvárta, míg hazahozunk egy kölyök kutyát és utána már nem kelt fel többet. Addig szolgált.

Akkor borzasztóan kiakadtam, napokig csak zokogtam. A férjem azt mondta, ezt így nem lehet. Lesz még kutyánk - kertes házban lakunk - de tudomásul kell venni, ők nem élnek addig mint mi, el kell engedni őket...

A harmadik kutya egy 6 hetes kora óta velünk élő hosszúszőrű németjuhász kislány volt. Vele is elment a szívemből egy darab... Most két németjuhászunk van - nem akarjuk, hogy unatkozzanak, mindíg ketten vannak a kutyáink - nemrég számoltunk utána, én azt hittem még fiatalok, de apa visszaszámolt, az egyik már 6 éves, a kislány pedig 4. Hihetetlen és elkeserítő, hogy ők is egyszer majd elmennek.

95. Pont (válaszként erre: 93. - Cuczy)
2008. dec. 30. 08:55
Az eszetekbe sem jutott,hogy ezt a kutyát hagyjátok meg az otthonába és a "megrendelt" komondort mondjátok le?
2008. dec. 30. 08:48
Panel házban lakom és van egy palota pincsim. Nagyon sajnálom, segítenék de nem tudok.
93. Cuczy
2008. nov. 25. 13:44

Sziasztok!

Pest-megyeiek! A segítségeteket szeretném kérni!

Vasárnap vettük át a kertes házunkat, és az ex-tulajnő "elfelejtette" elvinni a kutyáját...

Ma kinyögte, hogy ő bizony nem viszi el az új lakásába.

Mi meg, mivel abban a hiszemben voltunk, hogy elviszi a kutyát, kivettünk egyet egy menhelyről, ráadásul tavaszra megrendeltünk egy komondort.

Három kankutyát nem tudunk eltartani!

Kérlek Benneteket, hátha tudtok valakit, aki szivesen befogadná, esetleg kertes házba!?

2008. okt. 26. 22:27
Megértelek. 7 éve halt meg a kutyusunk, Aida, de előtte 11 évig velünk volt. Szobakutyus volt, tehát mindig ott volt velünk, a mai napig sokat emlegetjük és azóta valahogy sajnos nem tudom szeretni az állatkat vagy "dögönyözni" a kutyákat...Most lesz egy kutyusunk, de ez főleg a 3 éves keresztlányom miatt lett kitalálva, mert ő nagy állatbarát s hát ő nem tehet róla, hogy nekünk volt az Aidánk, mert neki ez az első kutyija lesz:)
91. daroki (válaszként erre: 90. - Fiatal nő)
2008. okt. 10. 20:06
Én nem nézlek hülyének.Mi elhamvasztattuk a 15 éves spánielünket,itthon van velünk,a kis urna előtt a fényképe.Érte is gyújtunk mécsest halottak napján és mindennap eszünkbe jut.
2008. okt. 10. 20:03

Nagyon sajnálom! :-(

Az én kutyusom is meghalt (13 éves korában), igaz, nem most, pár éve, de még mindig ugyan úgy hiányzik. :-( Nagyon szerettem, együtt nőttünk fel, Ő volt a legjobb barátom... Egy németjuhász fiú volt Ő, a legelső kutyám, akit a mai napig nem tudok feledni és akaratlanul is minden más kutyusban Őt keresem. Persze nem találom. :-(

Van neki egy sírja, amit ha a mamáméknál vagyok, mindig meglátogatok, rendbeteszek. Megsimogatom a fejfát és beszélek hozzá. Lehet, hogy emiatt sokan hülyének néznek, de akkor is nagyon szerettem Őt... Meg is sirattam. Emlékszem, sokáig a halála után elég volt csak rá gondolni, máris bőgtem, potyogtak a könnyeim... Rossz volt. Aztán végül elfogadtam. De tényleg a mai napig hiányzik. Olyan kutya nem lesz még egy, amilyen Ő volt. Okos, szép. :-(

89. daroki (válaszként erre: 87. - Beus_21)
2008. okt. 10. 19:59
Nagyon sajnálom én is:(Én eltudom képzelni,hogy érezte a jelenléteteket,írtad is,hogy hangosan elkezdett sírni:(Szegényke!Tényleg nagyon sajnálom:(
88. 236fe2f68e (válaszként erre: 87. - Beus_21)
2008. okt. 10. 19:52
Nagyon sajnálom a kutyuskádat :( :((
2008. okt. 10. 18:50
Tegnap meghalt a kutyám. Jövő héten lett volna 12 éves. Soha nem volt beteg, kedden viszont rohama volt, oldalra borult, sírt, és nem tudott többé felállni. Bevittük a kórházba, kivizsgálták, minden negatív lett, de a kutyus öntudatlan volt azóta. Nem tudták mi baja, azt mondták mindene működik, de az agya leállt.Csak feküdt az oldalán és borzalmasan sírt... Tegnap meg kellett hoznunk a döntést, hogy ne szenvedjen:elaltattuk. Ott voltunk mellette míg elaludt. Azt mondták hogy nem ismert meg minket. De amikor hozzászóltunk hangosan elkezdett sírni. Szerintetek ha öntudatlan azért még érezte hogy ott van mindenki, akit szeretett? Vele nőttem fel, 12 évig volt a társam, barátom, mindenem! Annyira fáj! És amitől még sokkal rosszabb, hogy három nappal előtte halt meg a nyuszink is! Olyan üres a kis helyük a lakásban. Ezt muszáj volt leírni, mert tudom hogy ti megértitek! Tudom hogy ha lesz is kutyám, soha nem lesz olyan mint ő. Tényleg a legjobb kutya volt...
86. 236fe2f68e (válaszként erre: 85. - Mmanoka)
2008. okt. 6. 12:59
Jó lenne egy uj macsekot szerezni, lehet az betöltené az ürt. De Cilát NEM potolhatja senki és semmi.
85. mmanoka (válaszként erre: 84. - 236fe2f68e)
2008. okt. 6. 12:10
Szépen lassan el tudod majd engedni. Nagyon nehéz , de egy idő után az űrt amit maga után hagyott betölti majd más. Az én kiskutyám velem nőtt fel, de 13 évesen el kellett altatni. Nagyon fájt és mai napig haragszom amiért nincs róla egy képem sem. Azt hittem el fogom majd felejteni, de hál istennek nem mai napig itt él a szívemben. Valamelyik este vele álmodtam hosszú idő után először.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook