Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt a kutyám fórum

Meghalt a kutyám (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
2010. jún. 25. 16:39
Nekem tavaly márciusban halt meg a nyuszim,az állatorvos hibájából.Azóta van egy másik nyuszim de egyik nyuszi természetesen nem pótolja a másikat.Még most is nagyon hiányzik.
383. 388b941089 (válaszként erre: 382. - Binky)
2010. jún. 25. 16:26
neked a nyuszid halt meg??
382. Binky
2010. jún. 24. 22:15

Én még mindig többesszámban mondom...:)

Valahogy nem akaródzik beismerni, hogy kettő helyett csak egy van.

Pont Emma halála után(nem kutya...) mentem, a szünet előtti utolsó nap, iskolába, és azok a szemetek képesek voltak (valójában véletlenül,de üzenetértékű volt) a kis hercegből felolvasni a rózsás részt...mert csak egy különleges rózsánk van, a többi csak közönséges rózsa. Első padban nehéz úgy bőgni, hogy ne vegyék észre, én félrefordultam, sikerült, aztán a barátnőm kikísért, remélem senki más nem látta mi történt.

Vicces volt, mert az előző nap(Emma halálakor) még úgy indultunk, hogy elvisszük reggel állatorvoshoz és dél körül már el is ment..és még otthon sem voltam, mikor elmentem a kisállatboltba szénáért, már alig élt, a fejét nem tudta tartani. Mire visszaértem már nem is tartotta, halott volt, a másik meg csak nézte.

Borzalom basszus, fél éve volt, most is csak egyetlen egy képét néztem meg fél percig, de már erről írom a sokadik oldalt(jelenleg ide).

381. Szirmos
2010. jún. 13. 06:23
drága azmin, a 408.-as neked is szól. szeretettel.
380. Szirmos (válaszként erre: 377. - Lexi14)
2010. jún. 13. 06:16
Nekem mikor meghalt a koraszülött kisbabám, mikor kijöttem a kórházból 3 nap múlva telefonáltak, hogy kössek neki életbiztosítást, és mikor bementem a zárójelentését az volt benne, hogy egészséges gyermekével otthonába távozott ,és szegény nővérke mikor odaadta még gratulált is, hát ő nem tudhatta... Nem is világosítottam fel. De ez már régen történt, talán azért tudtam leírni. Egyébként akinek meghal a kutyusa sokat segít egy új kutty persze ilyenkor ugy érzi nem tudna egy másikat szeretni, de ez nem így van, és Magyarországon annyi szerencsétlen szenvedő kisállat van, hogy szerintem aki megtehette , megteheti, hogy kutyát tartson tegye meg, mert magával is és a leendő kutyussal is csak jót tesz, nem kell felejteni a régit, de az újat is lehet nagyon szeretni, ez nem árulás mi mindig gazdik leszünk de miért lennénk kutya nélküli gazdik,Én is anya vagyok, csak gyermek nélkül, ezen nem tudok már változtatni 45 vagyok,de ha segíthetek egy elhagyott, vagy egy olyan kutyuson aki senkinek nem kell megteszem. A párom már nrm bírta nezni, hogy mindíg sírok és hozott egy kis félfülű labradorkölyköt, akit már is szeretek és a könnyeimen át már néha nevetek a kis " fogyatékoson aki egyébként tüneményes, DE LEXI MINDIG A SZÍVEM CSÜCSKÉBEN FOG ÉLNI.
2010. jún. 11. 21:51

2 év 7 hónapja halt meg a kutyám.

A hiánya nem múlik.

1 aranyos képe a mai napig a hűtőre van mágnesezve, hogy biztosan lássam minden nap.

Macskám van pár hónapja, pedig sosem voltam macskás.

Még nem tudnék másik kutyát szeretni és még mindig úgy érzem, hogy nem is lesz másik kutyám.

378. azmin (válaszként erre: 377. - Lexi14)
2010. jún. 11. 21:39
Szörnyű élmény lehetett! Részvétem! És ilyet én is fogok kapni!!!
377. Lexi14
2010. jún. 11. 19:06
Ma kaptam levelet a régi állatorvostól,vigyem Lexikémet beoltatni :((
376. azmin (válaszként erre: 375. - Szirmos)
2010. jún. 10. 21:24
Jaj Szirmos! Te annyira ott tartasz ebben a rettenetben, ahol én, és annyira azt érzed amit én! Cak az a különbség, hogy én rá sem tudok nézni a képeire, elő sem merem hívatni a legutolsókat (amik a halála előtt 3 nappal készültek (mintha éreztem volna))... Mindent odaadnék azért, hogy megölelhessem! És igen: ha én is tudtam volna, hogy az a séta az utolsó séta!... Jaj de nehéz most nekünk! De igen, érzem, hogy itt vannak a szívünkben! Én úgy érzem, nem tudom Őt elengedni!... Köszönöm, hogy próbálsz erőt adni! Én is ezt kívánom neked!
375. Szirmos (válaszként erre: 374. - Azmin)
2010. jún. 9. 12:21
Kedves azmin,én is szívből kivánom neked,hogy könnyebb legyen, de ez a bánat elkisér minket örökre,de egyszer csak elcsitul megszelidül és szép emlékké válik, hogy volt egy csupa szeretet társunk,aki már mindíg a szívünkben él.Nekem mindenhol ott a képe a munkahelyi, otthoni monitoron a hűtőn a telo kijelzőjén. Volt aki azt mondta tegyek ki mást, de nem tudnám megtenni mert nem elfelejteni akarom hanem megőrizni. Bevallom nekem még a tányérja a póráza is ott van ahová az utolsó séta után tettem. Istenem az utolsó séta.... ha tudtam volna.
374. azmin (válaszként erre: 373. - Szirmos)
2010. jún. 7. 14:17
Én pontosan ugyanezt érzem! Azt hittem, a hetek múlásával könnyebb lesz, de nem! Minden nap jobban hiányzik! Egyáltálán nem csillapodik a fájdalmam! Jaj mit nem adnék azért, hogy még egyszer megölelhessem Őt! Jaj de nehéz most nekünk!Nagyon sok erőt kívánok neked!!!
373. Szirmos
2010. jún. 7. 09:57
Igen, azt mondták egyre könnyebb lesz ahogy telnek a hetek, de nekem egyre jobban hiányzik. Tegnap is olyan váratlanul tört ki belőlem a sírás, hogy el sem hittem és vagy 3 percig megállíthatatlanul zokogtam. Hát a munkahelyi gondok is megviselik az embert, nekem ráadásul 5 hónapja már 2 ember munkáját kell végeznem ilyen lelkiállapotban mikor felkelni sincs kedvem és minden olyan értelmetlennek tűnik,Lexi nélkül. Köszönöm az együttérzéseteket. A szavak igenis néha segítenek,köszönöm nektek.
372. 61b231caeb (válaszként erre: 369. - Szirmos)
2010. jún. 4. 12:02
Fogadd őszinte részvétemet. Bár tudom a szavak ilyenkor nem segítenek!
371. 388b941089 (válaszként erre: 369. - Szirmos)
2010. jún. 4. 11:44
és én panaszkodom a munkahelyi gondok miatt????? ááááááá őszinte részvétem!!!!!!!! ez szörnyű!!!!! :((
370. azmin (válaszként erre: 367. - Szirmos)
2010. jún. 4. 11:27

Igen Szirmos ez így van! Olyan furcsa az élet: az utolsó két hónapjában kezdtünk újra visszatérni egymáshoz. A gyerekeim már nem voltak babakocsisak és elkezdtük újra vinni Kopikámat sétálni. Olyan boldog volt! Tudod amiatt is rettenetes lekiismeretfurdalásom van, hogy a gyerekek miatt ő háttérbe szorult. Ez az első gyerek születése után olyan mértékű volt, hogy bedugta a fejét a tv állvány alá és 2 napig nem evett-ivott. Érezte, hogy valaki közénk állt... Alig bírtam vígasztalni! Aztán megszokta a gyerekeket. És mondom éppen mostanra lehetett volna talán minden olyan mint régen...

Pont így érzek mint te:10 évet biztos hogy adnék az életemből, csak még 5-öt velem lehessen!

Majdnem belehalok a fájdalomba! És ez egy hónap alatt nem enyhült !

Sok erőt kívánok neked!

369. Szirmos (válaszként erre: 365. - Mogyeni)
2010. jún. 3. 17:42
Nagyon sajnálom ami veled történt,megértelek,nekem a 3 napos kisbabám halt meg, mert koraszülötten 980dkg született . Szóval azt hittem engem az életben már semmi nem terít le, Hát tévedtem,de az talán jó hogy még mindig tudunk szeretni. Annyi gonosz emberrel találkozva az állatok kész felüdülés. Valahol azt olvastam , a kutyák angyalok lehet ,hogy tényleg? Amikor a babám meghalt, szinte vigasztalt az akkori kutyusom a meleg barna szemeivel. Szerencsére Ő 16 évig velem lehetett.Utána jött Lexi,Ő volt az én álomkutyám.
368. Szirmos
2010. jún. 3. 17:18
Köszönet minden vigasztalásért.
367. Szirmos (válaszként erre: 361. - Azmin)
2010. jún. 3. 17:17

Sziasztok.

Ha ezt leirom lehet hogy hülyén fest de én egyik este azt mondtam a páromnak,hogy ha még öt évet velem lehetne, lemondanék az én életemből tízről és tényleg így érzem. Akkor többet dicsérném simogatnám és egyáltalán többet foglalkoznék vele és azt is elmondanám neki mennyire örülök, hogy az én kutyám volt hat évig. És IGEN természetes volt a jelenléte,lehet volt olyan,hogy odajött egy simiért és én nem figyeltem rá, mert azt hittem ez mindig így lesz. Hát most már tudom, hogy mindent elveszíthetünk egy pillanat alatt, hát becsüljük amig vannak pilllanatok. Bocs a hibákért,de nem nagyon látom a könnyeimtől a klaviaturát.

366. 388b941089 (válaszként erre: 365. - Mogyeni)
2010. máj. 31. 14:00
uramisten!!!!!!!!!!!!!!!nagyon sajnálom!!!!!!!!!!!!!
365. mogyeni (válaszként erre: 352. - Szirmos)
2010. máj. 30. 19:59

Megértelek, sajnálom ami történt veled is és kutyiddal. Mint írtam a gyász nehéz feladat, én már csak tudom..fiatalon a 6 éves kapcsolatomban halt meg a párom balesetben..nem volt egyszerű mit mondjak, akkor is megszakadt a szívem, most is, kicsit másképp, de igazából a kutya, ha együtt él veled jó pár éve, olyan mintha a társad lenne, ugyanúgy tud kötődni az ember hozzá.

Lesz ez még így se, remélem enyhül a bánatod!

364. mogyeni
2010. máj. 30. 19:54
És még egy hozzászólás, írtam egy orvos válaszol rovatba, egy nagyon empatikus orvos próbálta megválaszolni, h mi baja lehetett az én kutyámnak, tulajdonképpen csak találgatni tudott, de a konzekvencia az, h olyan világban élünk, ahol ma már a kaja-levegő-szennyezettség akármi miatt a kutyákat is el kell vinni kivizsgálásokra, főleg 5 éves koruk után, mert sokkal több a rákos és miegymás betegség a kutyáknál is, s ezt csak szűrővizsgálatokkal lehet kideríteni, megelőzni, a tacsinkkal így teszek majd a jövőben.
363. mogyeni
2010. máj. 30. 19:50

M.D-nek üzenem, h sajnos én is annyit csalódtam már emberekben, h az álatokat nagyon tudom értékelni, ők sosem viselkednének így veled, még ha beszélni is tudnának. Ez a rohadt szomszédod, háát kinyíilik a bicska a zsebemben nekem is ha ilyet hallok. Nem is tudom mit kellene vele csinálni, jól felrúgni először, aztán megbocsájtani neki magadban, mert saját megadat mérgezed az ilyen hülye emberek gonoszsága miatt.Én is ezt gyakorlom, Isten v akárki csak értékeli az ilyen emberi hozzáállást is,nem?!

Köszönöm a biztató szavakat, ha ez még nem volna elég, szüleim Basset hound-ja is épp haldoklófélben van, én vettem nekik még kicsikének 12 éve! Sajnos ő megöregedett, de ő is fontos családtag, hát eddig mi sírtunk, most anyukámat látom nap mint nap, pedig még él a kis drága, nem sokáig sztem, vagy elaltatja apum..Ezek a próbatételek,ilyen az élet, kaptam már ettől rosszabbakat is. A gyász nem könnyű, legyen az emberre, vagy akinek egy kis szíve van-állatra nézve.


Üdv.nektek.

362. 388b941089 (válaszként erre: 352. - Szirmos)
2010. máj. 28. 21:41

istenem... ugyanazokat a dolgokat írod, amiken én is sírtam hetekig.. életem legszörnyűbb heteit éltem át, én is mindig sírtam, a melóban, ha mentem haza és nem várt a kapuban, reggel ahogy mentem melóba és nem tudtunk elköszönni tőle a kislányommal, azért mert nem jött utánam a lakásban... azt hittem soha nem fogom őt elveszíteni, SOHA.. és nem is akartam tudomás venni arról, h egyszer vége is lehet... már nem sírok folyamatosan.. csak akkor ha kislányommal nézegetjük a fényképeit, akkor mindketten sírunk.. viszont ekkor meg amiatt leszek szomorú mert a kislányom is végtelenül szomorú.. 8 éves, nem volt egyszerű feldolgoznia... mellette nőtt fel.. :(


Minden jót és kitartást kívánok neked!!

361. azmin (válaszként erre: 352. - Szirmos)
2010. máj. 28. 21:20
Szirmos! A gyász mellett számomra is a legborzasztóbb a lelkiismeretfurdalás! Miért nem vittem el az én Mindenemet egy másik orvoshoz is? Hátha most is élne!...Elviselhetetlen az érzés! Én is gyűlölök hazamenni azóta, mert már nem vár senki a kapuban, senki nem ugrik fel rám örömében... Életem minden fontos eseményekor velem volt, és én ezt nem is vettem tudomásul, mert annyyira természetes volt!... És ezért nem mondtam el neki elégszer, hogy mennyire szeretem, és ezt már soha nem is tehetem meg... Az én drágám május 5-én ment el, és azóta csak sírok, sírok , sírok... Neked is kívánom az enyhülést, és Ők tényleg ott várnak ránk!...
360. azmin (válaszként erre: 354. - M.D.)
2010. máj. 28. 21:12
M.D.! Annyira sajnálom! Annyira együtt érzek veled! Az én Drágám 5-én halt meg, és én azóta sírok! Azóta semmit nem ér az életem! Bármit megadnék azért, hogy még egyszer megölelhessem Őt és elmondhassam neki, hogy mennyire szeretem! Nagyon sok erőt kívánok neked!
359. M.D.
2010. máj. 27. 22:54
Én is az időben bízom...:(( Köszi az együttérzést! Vigyázz a kis uszkárra.
358. pintyőke72 (válaszként erre: 354. - M.D.)
2010. máj. 27. 19:40

Nagyon szomorú lettem. :(( Az ilyen szomszéd egy nagy szemét!!!!

Sírd ki magad. Talán majd az idő....

Nekem is van egy édes kis uszkárom, igaz még csak 3 éves, de rettegek a végtől. Annyira imádom. A család kedvence.

357. 388b941089 (válaszként erre: 356. - M.D.)
2010. máj. 27. 19:23
köszi.. 5 hétig sírtam folyamatosan... minden jót neked!
356. M.D.
2010. máj. 27. 17:59
Köszönöm, nagyon kedves vagy! Sajnálom Goldit is..:((
355. 388b941089 (válaszként erre: 354. - M.D.)
2010. máj. 27. 13:49

Nagyon sajnálom, tudom min mész keresztül, keresd vissza én is rengeteget írtam ide márciusban..

:(((

Sok erőt és kitartást kívánok a gyász feldolgozásához!

A rohadék!!!! Nem is tudom mit csinálnék, de sztem nem maradna egy darab ép porcikája sem a tetűládának!!!!!!!!!!

❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook