Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt a kutyám fórum

Meghalt a kutyám (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1194. Nebyyy (válaszként erre: 1193. - Eva661130)
2016. júl. 9. 08:31
14 év az nagyon szép hosszú idő, biztosan nagyon boldog élete volt. Ez aranyos, hogy így kiválasztott téged, na igen, erre nem lehet nemet mondani :) Most én is hagyom, hogy rám találjon majd egy új kuyta, amikor itt lesz az ideje. A Lucky-val is így volt, nekem előtte nem volt kutyám, ő volt az első, és a körülményeim sem voltak épp ideálisak, de meg akartam őt menteni, és valahogy annyira könnyen beilleszkedett az életünkbe, most meg akkora űrt hagyott maga után... Szörnyű, amikor hirtelen nincs kiről gondoskodni. :( De hiszek abban, hogy képes leszek szeretni majd egy másik kutyust is, csak majd valahogy másképp. Meglátjuk... :)
1193. Eva661130 (válaszként erre: 1191. - Nebyyy)
2016. júl. 8. 17:10
Szia.Nincs mit koszonnod azert vagyunk itt hogy atsegitsuk egymast egy fajdalmas es nehez idoszakon.Tiz nap bizony keves feldolgoznod ezt a fajdalmat.Elozo kutyusom is mentett volt es a mostani is.En 14 boldog egyutt toltott evet koszonhetek Gonzo kutyamnak.Mikor ot orokbe fogadtam meg nem voltam lelkileg felkeszulve ra de egy baratnom talalta az utcan es elhozta megmutatni...abban a pillanatban hozzambujt mikozben mindenki mastol rettegett.Nem mindig mi valasztunk,van hogy ok valasztanak minket,mikor eljott az ideje ugyis tudni fogod!Azt kivanom muljon el a banatod es tudj orulni ujra egy kutyinak akinek te jelented majd az egesz vilagot!
1192. 388b941089 (válaszként erre: 1190. - Eva661130)
2016. júl. 8. 13:43
Igazan nincs mit es nagyon remelem hogy hamarosan tulleszel rajta!
1191. Nebyyy (válaszként erre: 1189. - Eva661130)
2016. júl. 8. 11:39
Szia, nagyon sajnálom a kutyusod :(, de sok örömöt és boldogságot kívánok a mostanival, biztosan rengeteg szeretetet adtok egymásnak. Én most 10 nap után ott tartok, hogy nagyon-nagyon hiányzik, iszonyúan fáj, hogy soha többé nem láthatom, nem bújik hozzám :( Ugyanakkor végignéztem az összes fotót róla, és annyi sok szép emlékem van róla, annyi kalandban volt részünk, és ezekre olyan jó vissza gondolni. Ilyenkor mosolyogni is tudok, de közben azért sajog a szívem. Csak 5 év jutott nekünk, de abból kihoztuk, amit lehetett :) És emiatt hálával gondolok minden napra, amit velem töltött. Én is szeretnék majd egy másik kutyust befogadni, ő is mentett kutya volt, és a következő is biztosan az lesz, de még nem jött el az ideje, még nem érzem azt, hogy megfelelően tudnék foglalkozni egy új kutyával, és nem csak a hiányra emlékeztetne, amit érzek... de talán hamarosan... Annyi szerencsétlen kis állat van, a sors úgyis az utamba sodorja majd, ha itt lesz az ideje. Köszönöm, hogy írtál!
1190. Eva661130 (válaszként erre: 1185. - Nebyyy)
2016. júl. 7. 17:18
Mikor tavaly decemberben meghalt a kutyam megtalaltam ezt a forumot es volt valaki aki valaszolt.Koszonom Vanessza7 nek mert akkor nekem sokat jelentett minden vigasztalo szo!
1189. Eva661130 (válaszként erre: 1185. - Nebyyy)
2016. júl. 7. 17:07
Nagyon nehez feldolgozni,elfelejteni nem lehet!Het honapja halt meg a kutyam es ma sem vagyok sokkal jobban.Mar nem tor ram orjongesszeruen a fajdalom de a hianya potolhatatlan urt hagyott az eletemben.Legy eros mert idovel az elviselhetetlen fajdalom enyhul,meg kellett ertenem mint ahogyan neked is hogy halandok vagyunk es sajnos az o eletciklusuk sokkal rovidebb.Vegigkinlodtam kb negy honapot mig lassan megertettem ha igy folytatom sosem jovok helyre es vissza ugysem hozhatom.Ma van egy tunderi orokbefogadott kutyusom,teljesen mas termeszet de minden kicsi odabujasa,szeretetehes tekintete gyogyitja fajo lelkem!Ma mar nem a legfajdalmasabb percekre emlekszem,visszatekintek a sok boldog evre amivel elozo kutyam megajandekozott.Egy masik draga lelkecskenek adom mindazt a szeretetet amire vagyik,mikozben eltavozott huseges kis tarsam minden egyutt toltott boldog pillanata ott van az emlekeimben.Mikor mar siras nelkul tudsz visszgondolni az egyutt toltott evekre es eszedbe jutnak kedves csinytevesei akkor jon el az ideje hogy megnyisd a lelked egy uj csaladtag befogadasara.Azt hittem sosem tudnek masik kutyust megszeretni de ez gyogyitott meg engem!
1188. 388b941089 (válaszként erre: 1187. - Nebyyy)
2016. jún. 29. 15:57
Tudom, ismerem az èrzèst. Szörnyű 😢😢
1187. Nebyyy (válaszként erre: 1186. - 388b941089)
2016. jún. 29. 15:30
Köszönöm <3 Igyekszem, de nagyon nagy az űr...
1186. 388b941089 (válaszként erre: 1185. - Nebyyy)
2016. jún. 29. 07:02
Öszinte rèszbètem, tarts ki!!
1185. Nebyyy
2016. jún. 28. 17:51
Ma meghalt a kiskutyám :( Minden olyan hirtelen történt, rosszul lett (szívbeteg volt) és mire beértem vele az állatorvoshoz, már nem lélegzett :( 5 évig volt a társam, a mindenem, egy mentett kutyus volt, Lucky, nem tudom, hogy lehet ezt ép ésszel kibírni, még fel sem fogtam, hogy nincs, pár órája még itt szuszogott mellettem :(
1184. Eva661130 (válaszként erre: 1177. - Erz123)
2016. jún. 1. 18:16

Őszinte részvétem!Gonzikam 14 éves volt, tavaly december 14ediken halt meg a koromban, sajnos altatni kellett. Bűntudatom szikranyit sem szűnt és sosem fog. Tudom nagy fájdalmai voltak de mégis ugy

érzem altatás helyett meg harcolnom kellett volna érte.. lehet még lett volna pár boldog hónapja, napja vagy órai. De már nem bírtam nézni hogy fel sem bír állni, hogy szinte könyörög tekintetével szüntessem meg fájdalmait! Nagyon hiányzik.. minden nap sírok és tudom hogy nem lessz nap míg élek hogy meg ne sirassam! Sajnos engem sem ért meg senki, hiszen számukra csak egy kutya volt, de nekem a mindenem és senki sem tudja mekkora fájdalommal küzdök nap mint nap a hiánya miatt!

1183. Eva661130 (válaszként erre: 1178. - Mexi)
2016. jún. 1. 17:59

Őszinte részvétem!Tuleled, de rettentő nehéz időszakot kell megelned ahoz hogy enyhüljon a fájdalom. Nekem ez az oldal sokat segített mert nem voltam egyedül, elmondhattam bánatom hozzám hasonlóan gyászoló gazdiknak. Mindig fájni fog, sosem felejted el de az idő segít elfogadni hogy már

nincs veled, nem olelheted magadhoz drága kis meleg testet!Még ma is úgy érzem szettep a fájdalom!

1182. Eva661130 (válaszként erre: 1180. - Dzsubit)
2016. jún. 1. 17:45

Őszinte részvétem!A fájdalom óriási de lélekben ő sosem hagy el téged..en majdnem belehaltam 14 éves kutyusom elvesztésével.Nem vagy egyedül,mi mind akik

itt vagyunk lélekben ott vagyunk veled!

1181. 388b941089 (válaszként erre: 1180. - Dzsubit)
2016. máj. 29. 10:11
Szegèny!! Nagyon sajnálom!! :( rèszvètem :(
1180. dzsubit
2016. máj. 28. 11:39

Tudom, hogy követtem el hibákat, mert túlságosan is elvolt kényeztetve. 13 éves volt nagy testű labi staff keverék.Olyan, mintha nem is velem történt volna meg.

Tegnap este még odadőlt hozzám mikor simiztem a pocakját. Mintha érezte volna, és így búcsúzott volna. Tudtam, hogy egyszer el fog jönni ez a nap, csak valahogy nem akart eljutni még az eszemig és szívemig. Állandóan rám jön a sírás.

1179. dzsubit
2016. máj. 28. 11:32

Kedves Fórumozók!

Ma késő éjjel elment a kutyusom!

Csak sírni tudok, üres lett az életem!

Meddig fog ez tartani?

1178. Mexi
2016. máj. 11. 18:01
Ma vesztettem el a kutyámat :( Azt érzem, hogy ezt nem élem túl. Nagyon nagy a fájdalom. Nem is tudom, hogy hogyan tovább. Velem aludt, velem kelt, mindent együtt csináltunk. A karjaimban halt meg...
1177. Erz123
2016. ápr. 16. 11:40
17 hónapja lett elaltatva a kutyám és egyszerűen nem szűnik a fájdalom. Mindennap sírok. Nem csak a hiánya fáj, de még nehezíti, hogy úgy érzem túl sok mindenben rosszul döntöttem vele kapcsolatban. Mindenkinél jobban szerettem, de mégis úgy érzem, hogy sorozatban hibás döntéseket hoztam.Több mindent kellett volna korábban megpróbálni amikor még nem volt olyan rossz állapotban. A végén pedig túl sokáig vártam amikor az elaltatás mellett döntöttem. Előbb kellett volna. Még évekkel ezelőtti dolgok is nyomasztanak amikor az orvos durván bánt vele, vagy a kozmetikusnál nagyon félt. Legjobban mégis a vége időszak nyomaszt. Fájdalmai lehettek amit én nem vettem észre. Sajnos a családban senkivel nem tudok ezekről a dolgokról beszélgetni. Senki nem érti vagy nem érdekli min megyek keresztül még mindig. Van itt valaki akit a bűntudat még évekkel később is nyomaszt?
1176. 388b941089 (válaszként erre: 1170. - Ca6273a8a5)
2016. jan. 31. 20:16
Nekunk ket dogunk is volt, sajnos 7-8 evnel nem elnek tovabb :(
1175. Eva661130 (válaszként erre: 934. - Sutyek)
2016. jan. 31. 19:24
Te vagy sajatmagad legjobb pszihologusa.A fajdalmat feldolgozni ido kell nem lelekturkasz!Es mellesleg en is azert irtam erre az oldalra hogy vigaszt talaljak.Szamomra mar az nagy segitseg hogy elmondhattam,kiadhattam magambol ezt a fajdalmat olyanoknak akik tudjak mit elek meg mert ok is ugyanezt ugyanigy eltek at.Halas vagyok ezert az oldalert mert volt itt egy csodas ember aki keveset irt ugyan de minden szava gyogyir volt fajdalmamra!
1174. Eva661130 (válaszként erre: 929. - Sutyek)
2016. jan. 31. 19:12
Nem vagy orvosi eset hidd el.En most szakitottam a parommal mert meghalt a draga bogarkam es most jutottam oda hogy ujj pici lelket szeretnek orokbefogadni.O azt mondta bolond vagyok es hogy o mar ilyesmivel le nem koti magat.Tehat "agyo nagy o".Ugy gondolom ha a parom nem ert meg akkor keresek masikat aki megert es nem hulyez le.Ugy jo elni ahogy boldog tudsz lenni es ha ez masnak sok akkor valoban ne olvassa el mindazt amit mas beallitotsagu ember maskepp lat es el meg!
1173. Eva661130 (válaszként erre: 1170. - Ca6273a8a5)
2016. jan. 28. 17:49
Az en bogarkam keverek kutyus volt,nem volt hat hetes mikor kidobtak betegen az utcara.Azt hittuk kicsi marad de lett belolle egy 21kg os gyonyoruseg!Tavaly dec.14ediken halt meg...el kellett altatnom mert mar nem tudott jarni,nem ivott,nem evett,ver volt a szekleteben es nagy fajdalmai voltak.14 evet elt es bearanyozta az eletem...olyan nekem mintha tobbe nem kelne fel a nap!😥mindenki azt mondja enyhul majd a fajdalom,de sajnos en nem ezt erzem.
1172. Eva661130 (válaszként erre: 1168. - Gizella11)
2016. jan. 28. 17:41
Nagyon nehez,neha ugy erzem megszakad a szivem ugy hianyzik!Mar nem vagyok az aki voltam,minden megvaltozott.Nem tudok orulni semminek es nem kot le semmi...minden este jol kisirom magam es nem enyhul a lelkemben a fajdalom.A csaladomtol elbujok mikor bankodom es sirok,ez az egy hely ahol valameljest vigasztalodok az altal hogy el tudom mondani nektek es olvasom a ti soraitokat.Igy legalabb latom hogy nem vagyok bolond mert mas is igy szemved mint en!
1171. Eva661130 (válaszként erre: 1169. - 388b941089)
2016. jan. 28. 17:35
Koszonom!Ugyanezt kivanom en is neked,es ne feledd amit tervezel...egy ujabb edes kutyus akit nagyon fogsz szeretni!💝
2016. jan. 28. 16:23
én tavaly vesztettem el a német dogomat, de még a mai napig fáj:((((((((((( 6 éves volt csak. erre nincs gyógyír, ha csak nem egy másik kiskutya. mi fél évet vártunk ezzel, de szívemben örökké él a drága kis dogom!
1169. 388b941089 (válaszként erre: 1167. - Eva661130)
2016. jan. 28. 15:47

❤❤❤❤


Őszintén kívánom, hogy mielőbb enyhüljön a fájdalmad!

1168. Gizella11
2016. jan. 27. 18:30
Én is sokáig kínlódtam mikor elvesztettem a két Doberman kutyáimat sokat sírtam, nagyon hiányoztak még ma is sokat gondolok rájuk pedig már régebben elvesztettem Őket.....
1167. Eva661130
2016. jan. 27. 18:20
A porazat ott tartom az agyam mellett,meg ott van rajta a kis teste illata...mikor ugy erzem megszagolom es ez valamelyest megnyugtat.Neha ugy erzem az orulet hataran vagyok es probalom fekezni az aramlo fajo emlekek aradatat.konyorogtem magamban az en istenemhez hogy almodjak vele,hogy tudjam hol van.a szeretett nagyim aki felnevelt mar meghalt sok eve,de ismerte a kutyamat es szerette.az ejszaka azt almodtam hogy ott vagyunk hazunkban ahol gyermekkoromban,es ott van mama es gonzikam fekszik egy kis agyacskaban.fel akarom kelteni hogy kivigyem a dolgat elvegezni es mama mondja"hagyd dragam,nem latod milyen edesen alszik,ne ebreszd fel"!Tudom faj a lelked a nyuszikadert es ugyanezt lehet durvabban megelted a kutyusod elvesztesekor.Mivel ekkora fajdalmam van erzem a tiedet is.a szavaid miket leirsz kozvetitik mindezt.Tudod te meg fiatal vagy,elotted az elet..en mar 50 leszek,elottem az alkony.ilyenkor mar minden fontosabb,mindent ertekesebbnek latsz mert tudod nincs mar sok idod!Puszi a szivecsketekre es isten segitse vilagra egeszsegesen kicsi babadat!Legyen midig oromod a csaladodban es neveld oket olyanna mint amilyen te vagy!
1166. 388b941089 (válaszként erre: 1165. - Eva661130)
2016. jan. 26. 09:39

Nagyon sajnálom, igen, ez tényleg nehéz időszak és sokáig is tart. Az én nyuszimat fél éve altattuk el, de egyik éjszaka vele álmodtam...szörnyű volt. :( Szóval tudom milyen ez sajnos.:(


Kitartást kívánok neked!

1165. Eva661130 (válaszként erre: 1161. - 388b941089)
2016. jan. 25. 23:18
Koszonom!Ezek szerint lattad az oldalam es lattad a kicsi bogarkamat is.Eltelt masfel honap es meg most sem vagyok jol...ritkabban tornek ram a fajdalmas emlekezes ercei,de sokkal intenzivebben elem meg.Hianyzik a kedves kis erintese,testenek illata es ugy egyaltalan minden.Azt hizem en nehezebb eset vagyok mint masok,pisokul hianyzik es nem tudok belenyugodni hogy elment.Szerintem te tudod milyen ez mert mar atelted te is.Sosem fog elmulni...mindig fog hianyozni,sok lelki fajdalom kozott megertettem hogy csak a fajdalom intenzitasa enyhul,emleke orokke ottmarad lelkemben,de felejtes nem less.nem is akarom elfelejteni!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook