Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Canesten hüvelytabletta használata közbeni vérzés fórum

Canesten hüvelytabletta használata közbeni vérzés (beszélgetős fórum)


2009. nov. 24. 20:49
Lehet hogy ezvolt a baj olyan régen használtam hogy elfelejtettem de most hogy irod eszembeis jutott köszi
2009. nov. 24. 20:42
Nekem elolvadt normálisan, ill. ez nem is olvad, hanem bomlik és még másnap este is jött vmi onnan. Más hüvelytablettáknál hallottam h kicsit be kell nedvesíteni vízzel. Hát, nemtom, esetleg próbáld ki úgy, ártani nem árthat, de hátha úgy jobb lesz.
2009. nov. 24. 20:35
Nem, addig még van egy hetem, és fogamzásgátlót is szedek. Vannak közti vérzéses gondjaim, ezért jövő7től, már másik gyógyszert szedek majd. Elméletileg gyulladásom nincs, nemtom mitől lehet a canestentől v. ez a közti vérzéses dolog... Azért gondoltam a canestenre, mert "más állagú a vérem", mint a közti vérzéseknél szokott lenni :@
2009. nov. 24. 20:33
Énis próbáltam egy hónapja használni de nekem nemolvadt fel egészben szedtem ki ,mitcsinálhattam rosszul?
2009. nov. 24. 20:08
Régebben én is használtam ilyent, de nem volt vele semmi problémám.
2009. nov. 24. 19:49
nem menstruálsz?Akkor szólj a dokinak,nekem nem volt!
2009. nov. 24. 19:39
Orvosom canestent írt fel. A második hüvelytabletta után véreztem, és nem tudom h ilyenkor mi a teendő! Folytassam vagy várjam amíg elmúlik a vérzés? Egyáltalán ennek lehet ilyen mellékhatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook