Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óbudai Sztk-ba jár valaki nőgyógyászhoz? fórum

Óbudai Sztk-ba jár valaki nőgyógyászhoz? (beszélgetős fórum)


2019. dec. 21. 19:12
Dr. Dobos György egész biztosan nem tiszteli a nőket, különben nem üvöltözne velük az utcán. Én még így orvost ordibálni nem hallottam!Isten ments tőle!
11. Zaya86
2014. okt. 16. 13:11

Friss tapasztalata van esetleg valakinek?

Illetve megeshet butuska a kérdés, de ha rendelkezem 3. kerületi ideiglenes lakcímmel, akkor Én ugye kedvemre dönthetek affelől, hogy melyik rendelőbe megyek a kettő közül?

10. terek (válaszként erre: 9. - Bubuka28)
2009. nov. 24. 18:54

köszönöm :)))

majd írok privit :)

9. bubuka28 (válaszként erre: 8. - Terek)
2009. nov. 24. 18:51

Nagyon szépen köszönöm :) Irni fogok!

Te is irj hogyha megvan a babóca!!! Jó egézséget Nektek!!! :D

8. terek (válaszként erre: 7. - Bubuka28)
2009. nov. 24. 18:38

Nem, Imrében :) Margitról rossz tapasztalataim vannak :(

Hú, nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!!! Majd írjál mi volt a dokinál!

7. bubuka28 (válaszként erre: 6. - Terek)
2009. nov. 24. 18:16

Jajj azt hiszem tudom melyik,alacsony doki ha jol emlékszem.Bár vannak már egy páran :)

Margit korházba fogsz szülni,ott rendel a dokid?

Huu akkor már tényleg nincs sok hátra :) Remélem nekem is hamarosan össze jön a baba már nagyon szeretnénk 5 év küzdelem után remélem végre boldog lehetek!! Remélem én is,hogy rendes soki lesz és tud majd segiteni :)))

6. terek (válaszként erre: 5. - Bubuka28)
2009. nov. 24. 18:06

Ha jól tudom csak 2 doki van, a másikat nem kedvelem... ne kérdezd hogy hívják, arab doki 3 névvel... :D Most Rabóczki doktornőhöz járok, terhesgondozás nincs a Csobánka téren.

2 héten belül várjuk babót, én már holnap szeretném... :DDD


Remélem szimpi lesz a doki :)

5. bubuka28 (válaszként erre: 4. - Terek)
2009. nov. 24. 17:57

Melyik dokit nem kedvelted?

Láttam Babát vársz :) Mikorra érkezik? Kihez jársz?:)

Lehet elmegyek hozzá,végül is közel van :)

4. terek (válaszként erre: 3. - Bubuka28)
2009. nov. 24. 17:46

Közben megnéztem, jól emlékeztem, Dr. Dobos György a neve :) kedves, aranyos volt :) rákszűrésen mondta, hogy éppen mit csinál, gyógyszert úgy írt fel, hogy előtte kikérdezett, pedig olyan gyógyszert irattam amit már évek óta szedtem. szóval figyelmes doki, nem is tudom, már nem fiatal, de nincs előttem az arca :(


A másik dokit nagyon nem kedvelem, utána nagyon kellemes csalódás volt, persze azért sztk...

3. bubuka28 (válaszként erre: 2. - Terek)
2009. nov. 24. 17:29

Szia!

Köszönöm,hogy irtál.:) Ma probáltam felhivni a vörösvári uti rendelöt de össze vissza kapcsolgatnak.Mesélnél Dobos dokirol? Idösebb?? Érti a dolgát?stb :)

2009. nov. 24. 17:25

Szia!

Csobánka térre jártam régebben, azt hiszem Dobosnak hívják a dokit. Aranyos volt mindig.

Vörösvári útiban ha jól tudom most van egy nő nődoki, állítólag nagyon aranyos! :)

2009. nov. 24. 16:50

Sziasztok!

Szeretnék jó nögyogyászt találni Obudán.Sajnos a magán dokikkal befürödtem és mostmár nem szeretnék több pénzt rájuk költeni max hogyha tényleg találnék egy normális dokit.Aki esetleg a Vörösvári utra vagy a Csobánkai térre jár nögyogyászhoz irjon!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook