Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Saját történetem...egy elrontott szerelem, ami az életem is elrontotta...várom a hozzászólásokat fórum

Saját történetem...egy elrontott szerelem, ami az életem is elrontotta...várom a hozzászólásokat (beszélgetős fórum)


25. ina87
2017. jan. 24. 17:18
az ilyen pasit ne sajnáld és azt sem h nem vagy vele együtt mivel soha az életben nem fog megállapodni,lehet neki családja felesége de ö olyan fajta aki igen megfogja csalni a feleségét,semmit ne sajnálj.
2017. jan. 21. 11:19
érdekes történet. szerintem a pasi egy alapjában folyamatosan csajozós valaki aki egyszerre több nővel is fut, szakított veled, de néha kibékültök egy-két nő között ha ló nincs szamár is jó alapon. hát én nem kínlódnék ezzel a pasival
23. globus (válaszként erre: 17. - 07c4794583)
2017. jan. 20. 20:57
Helló! Hiányzol! :)
22. Kiraa
2010. jan. 13. 14:40
Ha egyszer menekül. Mivel egy helyen lakunk az utóbbi pár hónapban 3-szor 4-szer összefutottunk. És ilyenkor mikor talizunk egy helyi kis kocsmában. Számomra furcsa jeleket küldött mindig. Volt hogy kérdezte nem megyünk-e este buli a csajokkal, ahova mindig együtt szoktunk járni és szinte várta hogy mondjam, hogy de és kapjon az alkalmon, hogy jöjjön ő is mivel a barátnője nem volt ott. Legutóbb mikor összefutottunk már ő ott volt a kocsmában én csak később mentem a barátnőimmel. Nos már látszott rajt hogy ivott, de annyira azért nem volt magán kívül, erre odajött és boldog új évet kívánt. meg mikor elment mellettem, megfogta a vállam stb. én sem fogdoztam az ő hátát ha elmentem mellette. Aztán egyszr csak megjött a barátnője de én pont akkor jöttem el ez már vagy 1 óra körül volt. Éreztem rajt a srácon, ha nem jött volna a csaj velem lett volna, velem jött volna el. Nagyon látszott rajt, hogy tettei magát nekem. Erre írtam neki egy sms-t hogy - ne hazudj magadnak - erre kaptam egy üzit de már csak reggel mert elaludtam, hogy - te miről beszélsz - azért nem válaszoltam, mert nem látná be amit akarok. és ez a menekülő szöveg, holott tudja hogy miről van szó. Tegnap előtt épp kocsival összefutottunk én intettem neki, mert eddig integetős viszonyban voltunk, ő meg valahova a levegőbe köszönt. eléggé feszült volt. Én meg mint egy kis hülye intek, ő meg szó szerint levegőnek vett. Miért?? Talán igazat mondtam? Beszélni nem lehet vele, mindig tagadott mindent. Végülis magát csapja csak be...
21. Kiraa (válaszként erre: 19. - Ba6e61ec64)
2010. jan. 13. 14:33
és mit kéne kérdezni tőle?
2009. dec. 29. 17:14

Én is elolvastam, és nem untam!!

Nehéz lehetett Neked, de nem tehetsz mást, mint

megtartod szép emléknek,( a rosszal együtt) és tovább lépsz!!

Boldog leszel mással!!

2009. dec. 29. 16:56
Megkellene kérdezni!Őt.Személyesen.Nem csak eltünni a problémák elől.
18. Kiraa (válaszként erre: 16. - 613c0e0120)
2009. dec. 29. 16:52
Kedves vagy. Köszönöm! :)
2009. dec. 11. 12:21

hogy kiakad mindenki, ha 15 mondatnál többet kell olvasni.. pedig többszáz oldalas könyvek is vannak a világon.

szerintem érdekes történet volt - és tanulságos :-)

azzal értek egyet, aki az elsőnél otthagyta volna, bár ezt a hibát én is elkövettem.

2009. dec. 10. 15:51

Sikerült elolvasnom :)

Én azt mondom, nem ő volt az igazi. Nem volt olyan komoly, lesz ennél sokkal megbecsültebb, komolyabb, érettebb kapcsolatod.

De ezen át kell esned! Érezned kell, milyen egy igazi szerelmi csalódás, hogy a tanulságokat levond és tanulj belőlük. Ezeket felhasználva tudsz majd egyszer belépni egy igazi kapcsolatba.

:)


Én is átestem már kemény csalódáson, de túléltem és ma nagyon nagyon boldog vagyok!


Neked is ezt kívánom!

2009. dec. 9. 18:22
Kivánom,hogy ez legyen életed legnagyobb problémája....!!
2009. nov. 24. 19:53
................................
13. viva70 (válaszként erre: 12. - Kiraa)
2009. nov. 23. 23:56

Kár ezen megsértődni, aki topicot indít, az fogadja is el mások véleményét a kritikával együtt! A te életed valóban rád tartozik, nem

volt szükség ezt ide ennyire részletesen kiírni!

12. Kiraa
2009. nov. 23. 22:20
Senkitől nem vártam probléma megoldást. Ez az én életem. Csak leírtam, és kiváncsi voltam,hogy volt-e már vki ilyen helyzetben. Nem megértést várok,mert az van elég a környezetemben. És hiába drukkol bárki is ez az én harcom. És különben is akinek hosszú,az ne olvassa végig :)
11. badonyimariaeva (válaszként erre: 8. - D3c6e89fee)
2009. nov. 23. 20:07

Igazad van!

Ez valóban nagyon hosszúra sikerült.

10. viva70
2009. nov. 23. 19:35
Ez kimerítő volt!! Rövidebben is le lehetett volna írni a lényeget. Szerintem nem mi fogjuk a problémádat megoldani. Te magad is tudod, hogy mi a jó megoldás ilyen esetben.
2009. nov. 23. 19:13

Szia!!

HÁt te aztán kiirtad magadból hogy mi bánt!!!!

Nagyon sajnálom hogy vége lett,de ki tudja meddig tartott volna ez,ha nem szövetkeztek??

Így a jó hogy kiderült.

Aztán ha jön az igazi,azt majd úgyis megérzed!!

Sok szerencsét kívánok neked hogy megtaláld!!!

8. d3c6e89fee (válaszként erre: 6. - Badonyimariaeva)
2009. nov. 23. 19:07
Egy cikknek sem kell hosszúnak lenni!
7. b.mona (válaszként erre: 1. - Kiraa)
2009. nov. 23. 19:06
Szia! Nagyon sajnállak ahogy elmesélted ténylaeg jó kapcsolatnak indult. De soha ne add fel, én is voltam ilyen helyzetben és én is összetörtem éjszakákat sírtram 2,5 évig voltam vele együtt de megcsalt. De sikerült felálnom és itt vagyok muszály egy pasi aem érdemli meg hogy szenvegy miatta. Kitartás
2009. nov. 23. 19:04

Ezt egy cikkben is leírhattad volna olyan hosszú.

Sajnálom, hogy így alakult, majd találsz helyette mást.

Fel a fejjel!!!

2009. nov. 23. 19:02
Én már az első esetnél amikor kiderült, hogy mással van viszonya ott hagytam volna, hiába bár mekkora is a szerelem...
2009. nov. 23. 18:59

Szia,

Szerintem mindig oda kell figyelni az intő jelekre és nem szabad figyelmen kívül hagyni. A mai fejemmel már az első csajozásnál hagytam volna őt a fenébe. De a lényeg, hogy biztos tanultál ebből az esetből. A rossz természetünk ellen meg igenis tehetünk, csak az rengeteg munkával jár.

2009. nov. 23. 18:59

Én elolvastam..most erre milyen véleményt vársz???


Sajnálom,hogy vége de nem ő a nagy ő és bátor ügyes vagy,hogy felálltál....:-D

2009. nov. 23. 18:56
Nem tudom elolvasni mert olyan hosszú de probálkozom...
2009. nov. 23. 18:42

A 2008-as már amúgy is jól indult. Barátokkal közös hajnalba nyúló szilveszterezés. A bulizós jó szokásunkat megtartva a hónap 4 szombatjából 3-at biztos végig buliztunk a csajokkal. Szülinapok, Névnapok, Nőnap és így jutottunk el a Húsvétig. Épp kedvenc „mindig történik velünk vmi” buli helyünkön voltunk. Egy kis kocsmában, ahol locsoló bál volt. Naná, hogy mi is ott voltunk. Kissé alkohol mámorban épp vágtattam át a tömegen, hogy végre a tánc térre érjek, azonban éreztem, hogy vki megfogja a kezem hátulról. Hátra néztem és láttam, hogy Geri volt. Elkezdtünk beszélgetni, egész sok minden érínetettünk, és egy belső késztetést éreztem arra, hogy megcsókoljam. Így is lett. Megcsókoltam. Ő viszonozta és vagy 10 percig egyfolytában ez ment. Majd emlékszem mondtam neki, hogy menjünk ki beszélgetni mert meleg van, meg amúgy is mindenki bennünket nézett. Kimentünk, de épp jött is a sofőrje hogy mennek haza. Mivel egy helyen lakunk, hazajöttem velük én is. Azt mondta, szálljak ki a kocsijánál és hazahoz engem. Tisztán emlékszem, mikor azt mondta „mondta valaki, hogy jól csókolsz?”. Telefonszámot cseréltünk és mondta este felhív. Így is lett este hívott beszélgettünk. Még aznap este írtam neki én üzenetet, amiben az állt: „ holnap ráérne-e a tanárbácsi egy talira?” a válasz a következő volt rá: „hát elvileg igen, estefelé már végzek. Majd megbeszéljük msn-en. Jó éjszakát. Puszi.” – március 23-át írtunk. Ezután a nap után fejetetejére fordult az életem. Msn-en állandóan beszélgettünk,mindkettőnk részéről kölcsönös volt a szerelem. Az első randira is emlékszem, egy péntek este volt Győrben kocsikáztunk és rengeteget beszélgettünk, ezt még követte jó pár. Győri buli, baráti összejöveteleken voltunk együtt hétvégén,sőt emlékszem szülinapom volt és egy lakodalomba is elvitt,ahol én mint hivatlan vendég ültem ott. De azt mondta érezd magad jól, engem meghívtak, mondtam hogy te is jössz azt mondták várnak szívesen minket. Otthon még egyikünknél se tudták hivatalosan, hogy együtt vagyunk. Emlékszem az egyik randink szerda este volt és 8 után találkoztunk. Fél 10-kor hazavitt és közben mesélte, „anyukám azt mondta megint nő van a dologban ugye? De remélem valami normális” Épp április vége lett, ekkor már nálunk is tudták otthon, hogy van Geri meg náluk is, hogy vagyok én. Egy kicsit visszakoztak, a kor különbség miatt, ami 8 év. Főleg ilyen fiatalon, azért az sokat jelentett. Május 2-án volt a Gimis ballagásom, megkértem előző este, hogy du.án vigyen be a suliba,el is vitt és mondtam neki, hogy jöjjön el ő is. Lement a ballagás, mentünk az étterembe nézem a telefonomat és láttam, hogy jött egy üzi. Amiben az írta ne haragudj, hogy nem mentem el imádlak. Engem kicsit bántott,hogy nem jött el. Kicsit később felhívtam,mert anyuék is kérdezték,hogy miért nem jön. Unokatesóm átvette a telefont és azt mondta neki viccesen, ha nem jössz el akkor ha legközelebb találkozunk megverlek. Valahogy ketten rátudtuk venni, hogy jöjjön. Mikor odaért, mondta hogy megállították a rendőrök,mert olyan gyorsan jött,de mivel ismerősök voltak elengedték. És persze azt is mondta, hogy anyukájának mondta gyorsan vasaljon egy inget,mert ballagásra megy. Szegényt beleejtettem a nagyvízbe, mikor az egész család ott volt és őt nézte. Persze ő köszönt és leült. Aztán mondta, hogy ne is tudtam, hogy ő is a rokonod, meg ő is… mindent ismerte már régről. Étterem után hazamentünk jöttek a vendégek is és otthon folytattuk tovább a bulit. Az idősebbek bent a fiatalok meg kint,mert meghívtam pár barátomat,barátnőm. Este mikor elment már mindenki Geri elrendezte, hogy elmenjünk még Győrbe Laposra, kicsit már ittasak voltunk,mire már odaértünk inkább jöttünk volna haza. Másnap azt írta sms-ben,hogy nagyon jól érezte magát, aminek én örültem. Májusban rengeteg buliban voltunk, talán ekkor virágozott igazán a szerelmünk.

Elkövetkezett a június. A hónap első felében szóbeliztem. Mivel sikerült aznap este apu bográcsos koktélos bulit csinált. Ananászba töltöttünk az általunk kevert koktél és mellette bakeliteztünk. Mindenki jól érezte magát. Tesóék mentek osztálykirándulásra és Geri ment velük kísérő tanárként. Küldte az MMS-eket, hogy azt mondja a volt osztályfőnököm,aki épp tesóék osztályfőnöke is, hogy ez legyen az esküvői tortánk, a Festetics kastélyban pedig az esküvőnk legyen.

Július elején megkezdődtek a bajok. Valahol éreztem, hogy nincs minden rendben de álltattam magam. VOLT fesztiválra elmentünk de mint kiderül már akkoris meg volt neki újra a volt barátnője. Én ezt akkor nem vettem észre. Mikor elmentünk nyaralni mondtam neki, hogy jöjjön le utánunk,de nem jött,mert ezernyi dolga volt. Hazajöttünk és még át se jött. Másnap este 8-kor jött,de akkor is csak 10 percre. Éreztem, hogy nincs minden rendben. Azt várta, hogy ha így viselkedik, akkor majd én azt mondom, hogy nekem ez így nem megy, te is észrevetted, hogy nincs jól szöveggel inkább legyen vége. De nem mondtam vártam, hogy mi lesz. Egyik nap átjött és azt mondta, beszélnünk kell. Bejöttünk aszobámba és azt mondta, hogy neki ez így nem megy… szakított velem. De én nem vettem ezt komolyan, nem akartam elhinni. Másnap megkértem, hogy jöjjön el tesóék szülinapjára mert nem akarom, hogy itthon megtudják, hogy mi van. Meg mindenki várta. Ekkor is már az extől jött,de még mindig nem akartam elhinni. Holott titokban tudtam. Ezen az estén megbeszélték apuval, hogy két nappal később elmennek csocsózni,mert mindketten nagy csocsósok voltak. Időközben engem megkeresett a csaj barátja, hogy vmi nincs rendben náluk, nálunk minden rendben van-e? Megírtam neki, hogy semmi sincs rendben. Bulikba nem jön velem, illetve furán viselkedik. Összeszövetkeztünk, hogy végére járjunk mi is folyik itt. Ez történt kedden. Aznap este ment el Geri és apu csocsózni. Másnap csak ideugrott 10 percre majd annyit mondott most mennem kell, mert fáradt vagyok,megyek egy kört és hazamegyek. Veszekedtem vele és eljárt a szám. Azt kiabáltam utána,te nem kocsikázni mész, hanem a Bettyhez, erre azt mondta hogy merek ilyet mondani, ha vele akarna lenni, akkor már rég vele lenne. Én meg megmondtam neki, ha most elmész akkor ne is gyere többet. Közben felhívott telón, leplezve ezzel azt, hogy egyátalán nem a csajjal van. Azonban a csaj pasija mondta, hogy a csaj is fura volt, mert azt írta neki, lemegy msn-ről mert fáj a feje és a gépet is kikapcsolja. Telefonos kapcsolatban voltunk. Mivel én később hívtam Geryt nem vette fel és a csaj se vette fel a telóját. Később este 10 körül egyik barátommal elmentünk sétálni és láttam, hogy mikor beért a faluba már hívott is telón. És mindeközben a csaj is előkerült. Geri felvett és elmentünk autókázni ő csak vezetett és meg ültem mellette. Nem mondott semmit, kínos csönd volt köztünk. Másnap találkoztam a csaj pasijával és megfogadtuk leleplezzük őket. Időközben kiderült, hogy ma épp pechünkre nincsenek együtt. De így is kínossá tettük a dolgot. Elösször kimentünk R.csanakra ahol a csaj volt, és a pasija mindent a fejéhez vágott,amíg ez megtörtént én kint ültem a kocsiba. Vissszajött a srác és megkért, hogy mikor megyünk el integessek a csajnak belevágva ezzel egyet neki. A csaj rögtön ment a kocsiba telefonálni. Mire Gerihez értünk már mindent tudott. Bunkón beszélt velem és nagyon részeg volt. Nagyon megesett rajt a szívem, ennyire szomorúnak és részegnek nem láttam. Nem kellett volna, de nagyon érző ember vagyok. Geri hívott, hogy hol vagyok,mert ő a posta előtt van menjek oda. Odamentem és láttam, hogy csak ült az ajtó előtt és nagyon szét volt esve. Hazahúztam és persze rávett, hogy aludjak ott nála. Az ő javára forgatta a malmot. Ott aludtam, másnap hazahozott, mindeközben nem vettem észre hogy az éjjel vagy 10 sms jött a csajtól. Aztán beszéltem is a csajjal és két tűz közt vergődtem. De épp jött egy fesztivál amin kint sátoroztunk és talán ez kicsit közelebb hozott minket egymáshoz. De a telefonja bent maradt a sátorban így akarva akaratlanul elolvastam minden üzenetet amit a csaj írt neki. Talán jobb is volt, legalább megtudtam, hogy mi volt. Aug. 1-től új fejezet indult az életünkbe. Lezárta a csajt, utállak tégedet játszottak egymással. Ebben a hónapban elvitt nyaralni. Hajdúszoboszlóra mentünk. 08.08.08-től 08.14-ig voltunk egyik csoporttársánál. Nagyon jó volt az idő és minden. Aztán megint kaptam egy pofont. Elmentünk itthon egy bálba és egy kolléganője olyan üzeneteket írogatott neki,hogy akkor remélem holnap este jössz,mert már nagyon várunk stb… erre kérdőre volt, hogy csak nem gondolom, hogy ilyen csúnya nőkkel találkozgat. Ettől kezdve pin kód volt a telefonján. De én persze „megbíztam benne”. Persze mindeddig én egy pasira se néztem rá úgy mint rá. Aztán kisebb nagyobb viták mindig voltak. Szept.től Nov.ig voltak bulik, mamáék szülinapja, apu névnapja. Itt mindenki úgy tekintett rá mint egy családtagra. Mindenki befogadta. Elfogadták. És én is megtettem érte mindent.Októberben megműtötték a fülével, én vele voltam végig. Pedig küldött buliba,de én vele éreztem jól magam és végre ketten voltunk egy hétvégén este otthon. Majd együtt Karácsonyoztunk, Szilvesztert pedig egyik rokonuknál töltöttük Szlovákiában. És mintha az új év már hozta volna a vesztünket. Már az új év második napján veszekedés volt és ez kihatott az egész évre. Januárban nálunk vadasoztunk egy jó kisházas bulit csináltunk a családdal. Márciusban a névnapján újra megműtötték a lábával. Ekkoris vele voltam. Bár szerinte nem. Szülinapjára egy hatalmas 27 gyertyaszálas torát sütöttem neki. Persze ő is kirukkolt a szülinapomon ami áprilisban volt. Sőt még élete első májusfáját is tőle kaptam. És eljött a végzetek hónapja a május. Hónap elején még anyukájának volt a szülinapja akinek sütöttem tortát. Nagyon szerettem anyukáját. Velem mindig végtelen kedves volt. Mintha a második anyukám lett volna. Igaz olyat sokat nem voltam náluk,mert elvileg magamtól nem mentem. Ami persze nem igaz, sose mondta hogy gyere át, mindig csak annyi volt, hogy fél óra és ott vagyok. Május 21-én szombat reggel, mikor csak hétvégén aludtunk együtt és hajnalban estünk haza mindig reggel 8-kor már mint mindig elment. Kissé megorroltam rá,és nem hívtam fel aznap,vagyis csak este de akkor csúnyán összevesztünk. Másnap rally versenyen volt nem is hívott. Én aznap este egy sms-t küldtem neki amiben az állt, szeretlek. Másnap azt mondta baj van, persze én nem vettem komolyan szakított velem. A szívem szakadt meg, nem akartam elhinni. Nem hittem, hogy más van a dologban. Aztán kiderült, hogy mégis. Ekkor még jobban összestem. 3 napig nyugtatókon éltem. Ebben az egy évben többmint 12 kg lefogytam. De ezt nem vettem észre magam. Enni mondanom sem kell, hogy nem bírtam. Aztán mamámék felkaroltak, és 2 hétig mama mindig azt főzte amit szerettem,mert híznom kellett. És az a hatalmas szeretetett amit tőlük kaptam azt a mai napig nem felejtem el. A legeslegjobban mama állt mellé. Elmondtam neki mindent,mert tudtam, hogy csak ő ért meg. Itthon anyu és apu is másként állt a dologhoz,apuból inkább az „én megmondtam, hozzám ne gyere sírni volt’ anyu meg nem akarta elhinni, hogy vége. Mindig addig azt hitte hogy lehet még vmi köztünk amíg nem látta a csajjal. Anyuék a mai napig nem tudnak mindent. A titkom őrzője a mamám. Nem felületesen meséltem el neki minden, ő ismerte az én hiábimat és megismerte milyen az igazi Geri. 1 hónap után végre normálisan ettem és nem csuklott el a hangom ha róla volt szó. 3 hónapig nem is láttuk egymást és ez hozta meg a gyógyulást. A sebek egyre jobban gyógyultak,de még a hegek a mai napig ott vannak. Úgy érzem sokat megtettem érte, és a földbe döngöltek. De felálltam, mert muszáj volt. Folyamatos harc volt önmagammal, hogy el kell felejtenem. Talán rá segített az is hogy egy új lány jött neki. Egyátalán nem kúsztam a lábai előtt, hogy így szeretlek és stb. Méltóságosan emelt fővel viseltem a vereséget. Nem ő volt a nagy Ő. Persze nem mindenki találja meg elsőre a nagy Ő-t. Nem is ez a fájt, csak az ami kiépült közte és köztem a család közt,mert ha őszinte akkor belátja, hogy több volt mint amit eddig kapott és ami én és az ő családja közt alakult. Egy rendes és kedves családot kellett ott hagynom. Mert Geri nem akarta, hogy működjön. Én pedig egyedül hiába harcoltam, csak magam kárára forgattam a lapokat. Neki nem én kellettem. Rossz érzés,mert ő egy végtelenül aranyos ember, aki sose bántott engem akarattal. Csak egy természet benne van ami ellen nem tud tenni, mint ami bennem is van.Kár, hogy így alakult. A mai napig az eszem küzd a szívem ellen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook