Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális? Te mit tennél? fórum

Normális? Te mit tennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. dec. 18. 10:45

Úgy érzem, nálunk nem lesz jó semmi....:-(

Kiderült,mire ez a nagy figyelmesség:azt hitte,hogy ha "változik",akkor egyből lemondok a barátnőimről, és nem megyek bulizni.Most,hogy közeledik a 23.-a,újra mindennapossá válnak a veszekedések.:-(

Eddig azt mondta,hogy hívjam fel, eljön értem, és hazahoz...Most meg azt,hogy oldjam meg, őt nem érdekli,hogy jutok haza vagy kinél alszom...Attól félek, ha benn alszom barátnőmnél,akkor állni fog a bál szentestén- mert szerinte, akármit mondhatok, hogy hol alszom....Ütőkártyája, hogy én nappal nem szeretek szexelni (ki szeret úgy,hogy 5 percenként csörög a férje mobilja, amit általában fel is vesz, csenget a postás,kopog a szomszéd...?), ezért biztosan dugni megyek.:-( (Bár lehet, hogy az arra alkalmas emberrel nappal is menne.)

Szóval, ismét ott tartok, ahonnan indultam...

De ha a fene fenét eszik, akkor is elmegyek bulizni! Egy hónapja mondogatom neki, hogy menjünk szilveszterezni egy wellnesshotelbe. Na, el ne képzeljem, hogy ő elmegy ilyen helyre,idegen emberrekkel szilveszterezni! Bezzeg,amikor ő felvetette, hogy menjünk Dubai-ba szilveszterezni, és én mondtam nemet, akkor kiakadt...Biztosan többen hülyének tartotok, hogy kihagyok egy ilyen lehetőséget, de én tudom, hogy ez most megint arról szól, hogy "lekenyerezzen"!

132. c33bd8536b (válaszként erre: 129. - Princessface)
2009. dec. 13. 18:27
Tudod..... férfiak....:)
131. 33aa509d53 (válaszként erre: 126. - Princessface)
2009. dec. 13. 18:20

"""DE! mióta azt mondtam, hogy: oké, váljunk el, így nem akarok élni!

- azóta kedves, figyelmes, segít a háztartásban és a gyerekek körül! """"---ugyanez van nálunk is....most ott tartok, hogy nem értem a férjemet.

130. Princessface (válaszként erre: 128. - Loveee79)
2009. dec. 13. 18:10
Köszönöm, aranyos vagy! Eddig - lekopogom - minden oké.:-) Az, hogy mennyire gondolja komolyan az ígéreteit,csak akkor fog kiderülni, ha túl leszek az első külön töltött estén....Beszámolok róla,ígérem!
129. Princessface (válaszként erre: 127. - C33bd8536b)
2009. dec. 13. 18:08

Igazad volt! Ha én ezt tudom, már rég beleegyezem!

Miért ilyen eszementek a pasik, hogy akkor kezdenek el gondolkozni, amikor már - majdnem - veszve van minden?

2009. dec. 11. 08:31
Princess én drukkolok nagyon, hogy minden rendbejöjjön :)
127. c33bd8536b (válaszként erre: 126. - Princessface)
2009. dec. 10. 22:51
Na, mit mondtam? Hogy megrémülne, ha rábólintanál a válásra....:)
2009. dec. 10. 18:47

Egy ideje nem sikerült belépnem a hoxa-ra...:-(


A helyzet normalizálódott! Hónapok óta próbáltam megmenteni a kapcsolatunkat, de csak a sz@rt kaptam a nyakamba, de azt vastagon.:-( DE! mióta azt mondtam, hogy: oké, váljunk el, így nem akarok élni!

- azóta kedves, figyelmes,segít a háztartásban és a gyerekek körül! Évek óta nem volt ilyen! Volt 2 nap, amikor látszott, hogy gondolkodóba esett, aztán lett ilyen.:-) Nem tudom, meddig fog tartani, remélem, tényleg magába nézett és belátta, hogy ez így már nem működik.... Szombaton sajnos nem tudtam elmenni bulizni, mert barátnőm kislánya és a kisfiam is belázasodott:-(

Viszont 18.-án és 23.-án fix, hogy megyek:az egyik az utolsó tanítás nap az idén, és összeülünk az osztálytársakkal, a másik az edzőterem évzáró bulija:-))) Már alig várom!

Na,akkor tényleg ki fog derülni, hogy állunk!

125. drBA
2009. dec. 4. 18:32
Higyje el, ebben az esetben a válás megváltás lehet.....ne habozzon!
124. 33aa509d53 (válaszként erre: 118. - Princessface)
2009. dec. 2. 11:10

szia!

ezeket a sorokat olvasva, én biztos beadnám a válópert....nem jó, ha a gyerek kikészül.

sajnos én is látom itthon a fiamon, hogy tud viselkedni egy gyerek.....

2009. dec. 1. 21:33
Egyetértek titkossal :) Én is olvasgatlak és drukkolok, ügyes vagy, légy büszke magadra. :)
122. atitkos (válaszként erre: 118. - Princessface)
2009. dec. 1. 18:08

Sejtettem hogy meghátrál.Még jobban fog amikor látja hogy komolyan veszed a dolgot.Most ideje kicsit visszatámadni :) ,komoly.Kezdesz lassan nyeregben lenni,most apró és gyors dolgokkal támadhatot.PL.buli,nyugodtan elmehetsz,a személyes dolgokban való túrkálásért meg kifejezetten lázadj és kérd ki magadnak!

Egyébként is gusztustalan dolog,másnak az email vagy telefonjában turkálni.

És továbbra sem szabad engedni p.nci közelében :)

Kínlódjon és gondolkozzonk a disznyaja :D

121. c33bd8536b (válaszként erre: 120. - Princessface)
2009. dec. 1. 17:49

Valahol az elején rontottad el, az első alkalomkor, amikor elfogadtad, hogy bármit is megtiltson neked. Tudom, tudom, hogy ezen már felesleges filózni.:)

De talán még nem késő a sarkadra állni.


Hidd el, én eléggé háborgok, amikor ezeken a fórumokon, bármi baja van az ember lányának, az az elsőszámú tanács, hogy hagyd ott, vagy zavard el, de a te helyzetedet én nem bírnám elviselni.

120. Princessface (válaszként erre: 119. - C33bd8536b)
2009. dec. 1. 17:37

A telefonom híváslistáját naponta törlöm,a postafiókomon jelszót váltottam...én inkább szomorú vagyok, hogy ennyire nem bízik meg bennem:-(

Rábólintottam a válásra.Az sem hatott meg, hogy éhen halok,ha elválunk...Inkább az éhhalál, mint a gyötrődés és az állandó vita. Nagyon sz@r úgy élni, hogy görcsben van a gyomrom, hogy mikor kezd el valami miatt veszekedni!

Nem tudom,mire jutottam,de nemsokára kiderül: barátnőm írt, hogy felőle bármikor mehetünk bulizni,őt "elengedi" a férje:-)

Mellékesen a 63 éves anyukám sűrűbben jár barátnőkkel szórakozni, mint én.:-(

2009. nov. 30. 16:47

Éppen, hogy büszke lehetsz rá. Hátha felfogja, hogy ha válással ijeszteget, nem megy semmire.

Szerintem ő rémülne meg a legjobban, ha rábólintanál a válásra.


Az meg, hogy ellenőrzi a telefonod, e-mailjeid, szerintem vérlázító.

118. Princessface (válaszként erre: 115. - Atitkos)
2009. nov. 30. 16:32

Na, itt vagyok....Nem vagyok büszke rá, de annyira bekeményítettem hogy meghátrált....Nem magam, hanem a gyerekeim miatt...Szegényeket megviselte ez a pár nap.:-( Kisfiam nem mostanában fogja kiheverni:-(

Kiderült,hogy mégse akar válni, csak úgy gondolta, hogy ha ezzel fenyeget,akkor meghátrálok - na, ez nem jött be. Nemsokára kiderül - az első alkalommal, amikor bulizni indulok -hogy mennyit fogott fel a mondandómból. Ugyanis nem az a lényeg, hogy kivel és hová szeretnék menni, hanem az, hogy felnőtt nő vagyok, és nem kell kéretőznöm, ha ki szeretnék kapcsolni:-)Addig is próbálok felkészülni az esetleges válásra lelkileg, jogilag és anyagilag.

Ja, utólag derült ki, hogy a mobilomat,a mobilszámlámat és az e-mailjeimet is rendszeresen ellenőrizte:-(

117. monizsofi1982 (válaszként erre: 116. - Atitkos)
2009. nov. 28. 10:36
Tisztára jókat írsz,egyet értek veled!
116. atitkos (válaszként erre: 113. - Princessface)
2009. nov. 27. 17:42
Lehet hogy egy pasival még jobban is járnál, legalább megagyalja a disznót ha szemtelenkedik:)
115. atitkos (válaszként erre: 110. - Princessface)
2009. nov. 27. 17:40

Ez nem úgy van, ha úgy gondolja beadhatja a válópert,neked semmit nem kell tenned,azt csinál amit akar.Ha eljön az ideje fogsz kapni papírt róla hova és mikor kell menned,ezzel ne foglalkozzál.

A lényeg ,a gyerekekkel ugyanúgy foglalkozzál és magaddal is.Igenis mozdulj ki,ha tetszik a fegyőrnek ha nem.

És ne felejtsd el, teljes szexmegvonást neki !!

Ha erőszakos akkor meg fel kell jelenteni, már létezik a nők védelme házasságon belüli erőszaknál is.

Minél több lesz a feljelentés ha agresszív lesz az csak a Te malmodra hajtja a vizet.

2-3 hét punci nélkül és elkezd majd kezesbárányként viselkedni,mivel a qvákon kívül nem tudom lesz e más nőnek ingere rá.

Örüljön hogy eddig is elviselted,nem hogy megtisztelne azzal hogy egyáltalán megengeded hogy melletted feküdjön ilyen modorral,stílussal és kinézettel.

114. 33aa509d53 (válaszként erre: 113. - Princessface)
2009. nov. 27. 17:28

egyáltalán nem bűn!!!!miért lenne az?

az én férjem is elhízott, úgy néz ki, mint még sosem, én meg lefogytam a sok idegességtől...:((((

nyugodtan csak menj, és tornázz, ha neked arra van szükséged.

113. Princessface (válaszként erre: 107. - Monizsofi1982)
2009. nov. 27. 17:25

Nem volt ő ilyen régen: de hirtelen nagyon megöregedett,besavanyodott. Nincs igénye eljárni se velem, se a családdal, se a haverokkal, mindenki hülye, csak ő normális....Meghízott,elhagyja magát.

Én meg karban tartom magam, mert igényem van rá!

Nem egy másik pasi miatt, hanem azért, mert így érzem jól magam! Ez bűn?

112. 33aa509d53 (válaszként erre: 110. - Princessface)
2009. nov. 27. 17:24

annyira ismerős!!!!!!!!!

hogy hányszor hallom, hogy nekem kötelességeim vannak!!!!!!!

ugyanez van nálunk.

a válással kapcsolatban is azt tudom mondani,NE HAGYD MAGAD!!!!!!!!!

ha te is úgy érzed, hogy itt az ideje,csak akkor. NE HAGYD, hogy mindig minden úgy legyen, ahogy ő akarja.

111. Princessface (válaszként erre: 108. - C33bd8536b)
2009. nov. 27. 17:23

"És mit csináljon? Főzzön, mosson, takarítson... és este mosolyogva várja a bunkó férjét?"


Ezzel a mondattal eltaláltad a lényeget!

110. Princessface (válaszként erre: 108. - C33bd8536b)
2009. nov. 27. 17:21

Neki jogai vannak, nekem kötelességeim...

Egyébként az éjjel megálmodta,hogy beadja a válópert...Reggel fél nyolckor már azzal zaklatott - telefonon - hogy felhívta az ügyvédet, és hogy mikor érek rá, mert a közös megegyezéshez én is kellek....De ez nem közös megegyezés! Ő bejelentette, hogy közös megegyezéssel válunk!:-((

109. Princessface (válaszként erre: 106. - Monizsofi1982)
2009. nov. 27. 17:19

Szombat este mennék... Barátnőim dolgoznak, a legtöbb még szombaton is.:-( Van köztük elvált, aki csak akkor ér rá, amikor a kislánya az apukánál van.

Van olyan, aki egy szomszédos városból jönne, és olyan is, aki edző, és szombat kivételével minden nap 7-ig tart spinning órákat.

Hétközben délután elengedne (állítólag), valószínüleg azért, mert jól tudja, hogy akkor nem kivitelezhető....

108. c33bd8536b (válaszként erre: 105. - Princessface)
2009. nov. 27. 09:12

A család nem börtön! Ha az lenne, senki nem alapítana családot. Méghogy egy 35 éves nő ne menjen sehova..... És mit csináljon? Főzzön, mosson, takarítson... és este mosolyogva várja a bunkó férjét? Eszem megáll!


Mutass már a férjednek egy naptárt. Nem a középkorban élünk! Habár ezzel a hozzáállással, gyanítom, még akkor sem lett volna túl népszerű.

2009. nov. 27. 07:45
Újból elolvasva a problémádat +megnézvén a képeked,szerintem tökre féltékeny,hogy 35 évesen ilyen tutin nézel ki,ő ,meg rágja a kefét,mert ilyen kinézettel /bocsi/,ő nem valószínű,hogy bárkinek is kellene.A modoráról meg ne is beszéljek!
2009. nov. 27. 07:42

A férjed kissé fogalomzavarban szemved.Nemde?

Szerintem ha az ember lánya kávézni megy a barátnőivel,vagy sütizni,vagy hasonló tevékenységet folytatni,akkor nem éjnek évadján megy el.

Meg ha el is mész /bár gondolom,ha diszkózni támad kedved,akkor nem kedd este mész el,ugye?!/,muszáj kimozdulnod,elvégre ha vele nem megy...?!

2009. nov. 26. 21:48

A férjem szerint egy 35 éves nő ne menjen sehova....

Meg hogy előbb kellett volna gondolkodnom, hogy buli vagy család?

Miért nem mehetek el a barátnőimmel? Mert ne rázzam magam 35 évesen diszkóban!Elmehetek, este 6-tól is lehet bulizni és 10 -re haza lehet érni....16 évesen 11-re kellett hazamennem.:-(((

2009. nov. 26. 20:51
Egyetértek az előttem íróval.Lelkileg próbál terrorizálni.Ezek szerint beijedt,jó úton haladsz,NE ADD FEL!amennyiben válásra kerülne a dolog,a gyerekeket is meg fogják kérdezni,tuti neked lesz kedvező a dolog,főleg ezután a menekülés ügy után!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook