Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. fórum

Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
93. ZojcsiAnya (válaszként erre: 92. - Athina0309)
2018. máj. 8. 23:47
Egy isten a doki.. gyönyörű a cickóm, imádom, a rabjává váltam 😅😅😂😍😍
92. Athina0309 (válaszként erre: 91. - ZojcsiAnya)
2018. máj. 8. 08:24
:) De jó. Ez nagyon jól hangzik. :)
2018. ápr. 25. 17:10

Sziasztok!


Dr.László Gyuláról egy friss élménybeszámoló következik:


Meg kell osztanom a világgal, hogy egy hetes a cicim. 😍😍 A buli legelején az Aestheticába mentünk konzira. Dr.László Gyula Úr közölte 20 perc várakozás után, hogy mennie kell, vagy vissza jövünk másik időpontra, vagy van max 5 perce.. hát egyáltalán nem volt szimpatikus, elhadarta a szöveget, aztán kaptunk egy új időpontot. A párom puffogott hogy hagyjuk a francba, itt mindenki gyökér. De vissza mentünk, mert tetszettek a képek. A második alkalomra sem volt túl kommunikatív, de én kötöttem az ebet a karóhoz, mondván mivel ingyenes a konzultáció, biztos mindenféle idióta zargatja, cél nélkül, puszta kíváncsiságból, hogy hogyan nézne ki a csecs, aztán eltűnnek a süllyesztőben.(valószínűleg én is unnám). De végül eljött a műtét napja, ott már nem volt olyan lópokróc a doki, de azért be voltam szarva, féltem hogy ne a hónaljam alá kerüljön a cickóm, ne legyen kancsal szegénykém, na meg hát a szokásos műtét előtti stressz rajtam volt rendesen. Viszont hiába csöndes, meg rohangál, hiába nincs annyi ideje, egyszerűen VARÁZS keze van, én szerelmes vagyok a cickóimba, és a kontrollon már teljesen új arcát mutatta, pozitív csalódásként szembesültem vele. Rajtam teljes tatarozás történt a 6 éves kislányomnak hála, felvarrás, izom alá félig laszti (450), nem fáj azóta sem, nem is fájt, teljesen szalon képes vagyok mióta a műtét után magamhoz tértem és azt kell mondjam, egy álmomat váltotta valóra, nem lett csálé cicim mint megannyi agyon dícsért sebész munkája a képek alapján, a kisujjam elfér a 2 cicim közt, de az is szorul már, nem győzöm hangsúlyozni hogy ha tehetném, szobrot állítanék a doktor úrnak, igazi csoda amit ő művel. Örökké hálás leszek neki, illetve bárkinek nyugodt szívvel csak ajánlani tudom Dr. László Gyulát, az egyik legjobb döntésem volt eddigi életemben! ❤❤❤❤❤❤❤ nagyon köszönöm a doktor úrnak itt is, hátha olvassa. 🤗🤗🤗

90. Wenom (válaszként erre: 89. - ZojcsiAnya)
2018. ápr. 3. 14:29
Örülök, hogy segíthettem 😁😃 sok sikert mégegyszer!!
89. ZojcsiAnya (válaszként erre: 88. - Wenom)
2018. ápr. 3. 12:25
Nagyon köszönöm, ez őszinte válasz volt végre, nem is tudod elképzelni mennyire megkönnyebbültem. 😀 kitartást a varratszedéshez és gratulálok mégegyszer a cickóidhoz! 😁😁
88. Wenom (válaszként erre: 87. - ZojcsiAnya)
2018. ápr. 3. 08:34
Őszinte leszek, igen fáj, de harmadik nap már nem vêszes sima cataflan dolo amit vény nélkül kapsz a gyógyszertàrban segít, plusz a fagyasztott jégpárna.Nekem ezek bejöttek.Holnap varratszedésre megyek, akkor lesz egy hetes, ma már egyáltalán nem fáj.Drukkolok neked, remélem hamarosan te is az elégedett szép cicis csajok táborát erősíted! :)
87. ZojcsiAnya (válaszként erre: 86. - Wenom)
2018. ápr. 2. 18:41
Nagyon köszönöm, nagyon örülök a pozitív tapasztalatodnak, gratulálok a végeredményhez! 🙂 fáj nagyon? 😁
86. Wenom (válaszként erre: 85. - ZojcsiAnya)
2018. márc. 31. 20:04
Szia, tegnap előtt műtött az Istvánhegyi magánklinikán, nem bő beszédű, de imádni való, profi pasas :) gyönyörű lett a végeredmény.Nem csak plasztikai sebész, anatómialilag is érti a "melleket".Nyugi, jó kezekben vagy nála :)
2018. márc. 31. 13:05
Sziasztok! 16.án megyek teljes tatarozásra Dr.László Gyulához, felvarrás, implantátum. Viszont nagyon be vagyok szarva hogy milyen lesz. Akinek csinált ilyet, tudna nyilatkozni? Lejjebb egy hozzászólás nagyon megnyugtatott, de kevés.. 😀 köszönöm
84. Policemami (válaszként erre: 81. - Athina0309)
2018. márc. 25. 10:10
Szia szépen dolgozik.
83. Athina0309 (válaszként erre: 82. - Maerus)
2018. márc. 1. 15:17
Köszi, neked mit csinált, ha szabad tudni?
82. Maerus (válaszként erre: 81. - Athina0309)
2018. febr. 28. 17:45

Szia!


Nekem nagyon jó a velem sem róla 3 hete műtött semmi panaszom. Gyönyörű a cicim 

2018. febr. 26. 06:36
Sziasztok. Érdeklődnék, hogy van-e bárkinek tapasztalata Dr. László Gyulával kapcsolatban? Nála voltam konzultáción az Aesthetica kp-ban mellfelvarrás miatt. Köszi, ha tudtok segíteni.
80. jadodi (válaszként erre: 79. - Julomulo)
2017. szept. 22. 13:33
Minden szavaddal egyetértek! :)
2017. szept. 19. 19:00

Sziasztok!

A mellműtétem előtt sokat olvasgattam a fórumokat, most, hogy lassan fél éve én is túl vagyok rajta, gondoltam megosztom a tapasztalataimat. Az Aestheticában műtött Dr. László Gyula doktor. László doki előtt négy másik orvosnál jártam. Mindegyik "lezavart" 10 perc alatt, gyakorlatilag semmit se kérdeztek, semmit se tanácsoltak. Elmondták a szokásost. Én úgy gondoltam 270-es implant elég lesz a "boldogságomhoz" erre mindenki buzgón bólogatott, majd az asszisztensünk odaadta a szerződést, ha Őket választanám- hol és mennyit kell fizetni. Az Aestheticaról a fórumokon nem olvastam túl jókat, viszont egy barátnőm esküdött rájuk, hát elmentem, László Gyula doktorhoz kerültem. A doki előnye: Elképesztő penge szakmailag. Majd fél órát voltam bent nála, elmagyarázta, hol és hogyan tapadnak az izmaim, hol vannak "jelentős" asszimetriáim- korábban egy doki sem említette- ezért az egyikbe nagyobb méretű implantot javasol, miért nem érdemes 300 köbcenti alatt gondolkodnom.

A doki hátránya: Nem egy "tutujgatós" fajta. Nem mosolyog, vagy csak ritkán, baromi kimért. A műtét előtt az ember be van szarva, Ő akkor is inkább "korrekt" volt, rövid és katonás, mint biztató, bátorító. Ha ezen túl tudsz lépni, pontosabban fel vagy készülve arra, hogy ez az orvos nem egy "haverkodós", feszültséget "tréfálkodva oldós" doktor típus, akkor ezer százalékig őt javaslom. Nekem fontos, hogy egy orvos "jó fej" legyen, László dokit nem választanám haveromnak, de ha újra kés alá feküdnék, csakis őt választanám. Szakmailag nagyon-nagyon ott van. A létező összes kockázatot elmondja- a szerződésben tételesen le is írják- amitől én frászt kaptam, de ez talán még mindig jobb, mint semmit nem tudni az esetleges szövődményekről. Az Aesthetica kp. nagyon oké. Egy helyen, egy délelőtt el tudtam intézni az összes műtéthez kapcsolódó vizsgálatot, az egyik vizsgálatról ki, a másikra be, sehol nem kellett várnom. Külön időpontot kaptam az aneszteziológushoz is, ami szintén úgy tudom nem gyakori máshol. Minden paciens "kap" egy tanácsadónőt, aki intézi a műtéttel, vizsgálatokkal kapcsolatos teendőket, és türelmesen válaszol a zsibbasztóan hülye kérdésekre, hogy senki se az orvosokat zaklassa.

A Róbert Károly klinika korrekt, tiszta, semmi extra.

Na, és a műtét. A hat hét lábadozási idő, az konkrétan hat hét. Én nem tudom, hogy az istenbe' tud valaki mellműtét után két héttel már tollasozni (hallottam ilyet), én két hétig az orromat is alig tudtam megvakarni, lassan gyógyultam. Nem piti műtét, nyomorultul fáj utána hosszú ideig minden mozdulat, a mellbimbóim érzékenysége mostanában kezd helyre állni...

Az egyik mellembe 300 a másikba 320 került. Csudaszép, természetes cicijeim lettek. A guta ütött volna meg, ha ennél kisebbeket rakattam volna, mert így épp oké, ennél kisebb implat pici lett volna. És abban is biztos vagyok, ha nem különböző méterűeket kaptam volna, baromi feltűnő lenne, hogy az egyik nagyobb, mint a másik... Ennyit a többi doki baromi nagy odafigyeléséről. Szóval. Az Aesthetica tök jó, korrekt, ajánlom! László Gyula doki nem egy cukiskodó orvos, a keze viszont aranyat ér.

2017. aug. 19. 07:18

Sziasztok!

Bulyovszky Istvánnal volt már valaki műtéten? Lehet munkáiról képet látni esetleg valahol?

77. jadodi
2017. júl. 4. 21:05
Nekem felvarrás+implant 750.000 volt júniusban.
2017. jún. 26. 11:33
sziasztok. szeretnek erdeklodni hogy a mellnagyobbitas kinek mennyibe kerult az aestheticanal? felhivtam oket de meg hozzavetoleges arat sem mondtak.mondvan kell szemelyes konzultacio..ennel a kozpontnal van 30% kedvezmeny es erdekelne hogy gyorbol utazassal egyutt es konzulzaciokkal egyutt jobban meg erne e vagy maradjak helybe?
2017. jún. 1. 01:19
Nekem pozitív a véleményem! Awil doktornál csináltattam a köldöksérvemet, 2x mellnagyobbítás, 2x ajakfeltöltés, mindenem perfect! Nagyon ügyes, precíz, kedves doktor! Csak ajánlani tudom!
2016. máj. 30. 18:20

Sziasztok!


Írjon már Valaki akit László Gyula műtött!Köszi

73. timi0210 (válaszként erre: 72. - KataBp)
2016. febr. 4. 19:11
Szia! Én mellplasztikát csináltattam az aestheticanál.Awil doktor volt a dokim. A véleményem nekem sem pozitív. Én a dokit bepanaszoltam a vezetőségnél. A vezetőség korrekt volt: korrekciót ajánlott fel.145 ezret így is fizetnem kellett. A műtét után közölte velem, hogy nem volt jogos a panaszom. Az "új cicim" minden lett, csak nem szép.Ezt felháborodva szóvá is tettem, de ott mindenki szerint "gyönyörű". Elmentem megnézetni egy másik dokihoz,elmondtam mi hogy történt,megnézte az orvosi papirokat,megmutattam a képet a korrekció elötti cicimről.... Ő is teljesen elképedt amikor megmutattam a mostani eredményt. Tanácsot adott mit tudok tenni, hogy egy kicsit javuljon a helyzet. Láttam a dr. Awiltól nagyon szép munkát is, de mióta ez történt sok rosszat hallottam róla.- Sőt csak rosszat.
72. KataBp
2015. okt. 25. 11:35

Sziasztok!


Elég friss élményem van az Aesthetica központtal kapcsolatban, bár nem mellplasztika terén. Sajnos elég rossz az élményem...anyajegy eltávolításon voltam 2 és fél hete. Eleve már az eltávolítás időpontjával variáltak, ami nem túl szerencsés, ha valaki mondjuk a munkahelyéről szabadságot vesz ki emiatt. Az arcomon volt egy anyajegy, nem volt veszélyes, esztétikai szempontból akartam eltávolítani, és gondoltam inkább fizetek, csak legyen szép (még is csak az arcom). Sajnos nem lett szép az eredmény. A seb nem gyógyult be szépen, amit az orvos is belátott, még se tett semmit (a varratot is kiszedte), még tanácsot sem adott, mivel tudnám segíteni a seb gyógyulását. A varratszedésnél több, mint fél órát vártam a megadott időponthoz képest, majd körülbelül 2 percet szánt rám a doki. Azt gondoltam, ha már egy csomó pénzt otthagy az ember, cserébe megfelelő színvonalú szolgáltatást kap, de sajnos ez nem így történt. A szövettanra pedig 2 és fél hete várok, pedig elvileg 2 héten belül elkészül...Egy egyáltalán nem bonyolult anyajegy eltávolítást sem tudnak szépen megcsinálni. Sajnos nem ajánlom senkinek az Aesthetica központot!

2015. okt. 24. 12:09

Sziasztok! Rászántam magam a műtétre. :) Véleményeitekre vagyok kíváncsi néhány dokiról.

Dr. Afshin Dehghani

Dr. Bognár Gábor


Leginkább ez a két doki van aki között vacillálok, de ha tudtok jó dokikat, akik megfizethető áron dolgoznak, szívesen várom a tippeket.


Köszi! :)

70. Kingörcs (válaszként erre: 35. - Kondorbeatrixx)
2015. okt. 20. 13:24

Én is ott csináltattam 2008-ban implant+felvarrás 780 ezer volt. Most kiszakadt és rohangálok össze-vissza,ilyenkor leszarják az embert! Csak a pénzt lesik! Még az autógumikra is vállalnak garanciát ezek meg arra sem amit egy emberbe ültetnek be!!!

Nagyon vigyázz!

69. Kingörcs (válaszként erre: 6. - Fangor)
2015. okt. 20. 13:17
Engem is ő műtött,a bal mellem fennt maradt, a jobb meg kiszakadt (pip) most rohangálok cserére!
68. Kingörcs (válaszként erre: 35. - Kondorbeatrixx)
2015. okt. 20. 13:09
Nekem 2008-ban rakott be egy 350-t Dr Szentes Tamás,természetesen PIP! Lekezelők velem, László megnézett és hozzom sem nyúlt, mert nem ér rá! Awilhoz küldtek,még nem tudom mi lesz velem,de nagyon félek!
67. Kingörcs (válaszként erre: 60. - Mazsika80)
2015. okt. 20. 12:57

Szia!

Engem is ő fog műteni egy szakadt PIP után,de nem találtam még róla semmi kommentet! Szólj ha tudsz valamit!

2015. júl. 23. 09:06
Sziasztok engem 3napja mutott Urszan Doktor!Nagyon meg vagyok elegedve vele is es a korhazzal!
2014. szept. 6. 13:44
Dr. László Gyula a legjobb doki!!
2014. aug. 12. 15:09
Én is itt fogom csináltatni a cicimet :) Nekem mindenki nagyon kedves és segítőkész volt. Semmi rosszat nem tudnék mondani se a klinikára, se a dokira :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook