Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legyünk tudatos vásárlók! fórum

Legyünk tudatos vásárlók! (beszélgetős fórum)

2011. nov. 27. 13:27
aztán hogy?kezd Te...
6. pumukli75 (válaszként erre: 5. - 5fbb0bd9cd)
2009. nov. 24. 10:07
ez aranyos volt:)
5. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 4. - Csutika100)
2009. nov. 24. 10:05
Nagyon igaz. Tegnapi sztorim: Édességfüggő lévén, még boltozás előtt ittam egy nagy pohár kakaót. ki is bírtam a Tesco-s nagybevásárlást úgy, hogy semmi "kiscsoki" nem került a kosárba. Azonban mire hazaértünk elfogyott az önuralmam és a sarki boltban (persze többszörös áron) azonnal megtöltöttem a zsebem csokival :(((
2009. nov. 23. 18:42

Szerintem a legfontosabb szabály a tudatos vásárlásnál:SOHA NE MENJ ÉHESEN VÁSÁRÓLNI.

Ijenkor az ember hajlamos felesleges termékeket megvásárólni.

Ird össze mit szeretnél.

Csak azokat a termékeket keresd amit megvenni szándékozól. Ha sétálgatsz, szintén többet vásárólsz.

2009. nov. 23. 17:13

Szerintem, mindig meg kell nézni jól az árakat és, hogy hány dkg, vagy kg!

Pl én múltkor majdnem ráfáztam.....Mert vásárolni voltam és megláttam, hogy a kedvenc halam le van árazva! Mindig akcióban vettem eddig! 1000ft volt egy kg (ha felolvasztom csak 800dkg) ezt is figyelni kell! Na és látom megint 1000ftért van kettő! Óoo de jó mondom: aztán a pénztárnál figyeltem, hogy csak fél kg-os volt :S :S felolvasztva 400dkg!!

2009. nov. 23. 16:26

Puzsérék új frontot nyitottak. Akiket érdekel a tudatos vásárlás, azt biztos érdekelni fogja ez is:

[link]

2009. nov. 23. 16:23
Osszuk meg egymással vásárlással kapcsolatos kellemetlen tapasztalatainkat, hogy legközelebb mi se kerüljünk ugyanabba a csapdába!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook