Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? fórum

Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? (beszélgetős fórum)


109. Vámpír (válaszként erre: 106. - 0ce3aa1a07)
2010. jan. 18. 17:58

Tegnap este 2 órán át fájt a mellkasom. Persze a dokit nem lehetett felhívni. A kórházat sem volt könnyű. Azt sem tudják hova kapcsolják az embert.

Az ügyeletes doki annyit mondott vegyek be fájdalomcsillapítót. Nem nagyon múlt, de végül enyhült és elaludtam. Ma egész nap jó sok melóm volt, mivel egy hétig nem voltam.

Nagyon elfáradtam, már alig vártam hogy hazajöjjek. Most meg lehet már le is fekszem aludni. :-)

108. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 105. - Mókicaaaa)
2010. jan. 18. 13:10

Terveztek másik babát is?

Én is nagyon szeretnék már túl lenni ezen az egész betegségen, hogy nyugodt szívvel vállalhassak babát!

107. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 105. - Mókicaaaa)
2010. jan. 18. 13:08

Nagyon szívesen. Tényleg nagyon édesek vagytok!

:-)

106. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 104. - Vámpír)
2010. jan. 18. 13:07
Hogy telt az első munkanapod? Nem vagy fáradékonyabb? Voltak panaszaid?
2010. jan. 18. 10:55
Csajok aranyosak vagytok, köszönjük a bókokat!
2010. jan. 17. 15:36
Még nem tudom mikor megyek.
103. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 100. - Vámpír)
2010. jan. 16. 09:35

Kíváncsi leszek rá, ha elmégy iriszdiagnosztikára, mit fognak mondani.

Itt ahol lakom, nálunk nagyon népszerű a somatoinfrás vizsgálat is. Én még nem voltam.

Hétfőre jó munkát kívánok!

Nem tudom mi a foglalkozásod, de nekem mondták, hogy ne nagyon emelgessek egy ideig! További jó gyógyulást!

102. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 100. - Vámpír)
2010. jan. 16. 09:32

A kineziológus az izmok reakciójából tudja megállapítani, hogy kinek miért és hol blokkolódott valami, ami miatt a függőségek, betegségek, félelmek kialakulnak.

Nagyon érdekes! Állsz vele szemben, ő fogja a kezeidet, kicsit nyom rajta, de tényleg csak nagyon kicsit, és ha te ellenállsz, amit észre sem veszel, hogy befeszülsz, abból ő le tudja szűrni, hogy mi a helyzet.

2010. jan. 16. 09:29

Tegnap fedeztem fel, hogy vannak fent képek rólatok! Én is rakok fel! Csak kíváncsi az ember, hogy ki van a másik oldalon! :-)

Tényleg nagyon szép családja van Mókicaaaa-nak!!! Boldogok lehetnek, nagyon!

100. Vámpír (válaszként erre: 98. - 0ce3aa1a07)
2010. jan. 15. 14:14

én még nem hallottam róla.


Most a Íriszdiagnosztikára szeretnék elmenni. Kíváncsi vagyok mit állapítanak meg.

99. Vámpír (válaszként erre: 96. - 0ce3aa1a07)
2010. jan. 15. 14:04

A nyakat nem is tudták elérzésteleníteni, de túléltem.


Nekem csak szúrás nyom van mindenhol. Alig látszik már

2010. jan. 15. 12:42

Nem tudom ti hisztek-e a kineziológiában!?

Képzeljétek a héten voltam egy nyílt napon, ahol konkrétan erre a szívproblémámra kérdeztem rá.

Kis vizsgálat után azt mondta a kineziológus, hogy az én problémám 21 éves koromra nyúlik vissza, amikor is vagy haláleset miatt, vagy egy nagy érzelmi csalódás miatt a szívre ható energiapályákban lévő energiaáramlásom megakadt. És most ez miatt vagyok beteg.

Visszagondoltam, és akkor én tényleg nagyon szerelmes voltam egy pasiba (J-be) akivel nem úgy alakult a kapcsolatom, ahogy én szerettem volna. Én akartam, ő nem, de közben meg egy másik srác (Sz)engem akart. Sz-szel jártunk is 1,5 évig, de J-t nem tudtam elfelejteni.

Sz-szel is megszakadt a kapcsolatom, J is mással él.

És én is megtaláltam a Kedvesem.

97. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 93. - Mókicaaaa)
2010. jan. 15. 12:36

Nekem szervi elváltozásom nincs, valami elektromos inger okozza a ritmuszavarokat.

Időnként "bekattant", fél napokat is képes volt össze-vissza verni. Időnként begyorsult, utána más ritmusban folytatta. A legrosszabb az ájuláshoz közeli állapotok voltak.

Nekem meg egyre inkább halmozódtak a rosszullétek, ezért katétereztek meg. Gyógyszert is csak most kaptam, így utólag a műtét utáni panaszaim miatt.

Jövő héten megyek újra terhelésre, meg felrakják a Holtert. Hát kíváncsi leszek.

Így hogy most egy fél szem szívgyógyszert szedek reggel, és este a Frontint lekopogom jól vagyok.

96. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 91. - Vámpír)
2010. jan. 15. 11:51

Nem jól fogalmaztam! Bocsi! Nem seb, csak 3 kis nyom a jobb lábamon, a balon meg egy. A helye még ma is látszik, mintha ilyen kis foltok lennének.

Nekem a műtét után pár nappal durrant be a bal lábam, de ezt azt hiszem le is írtam. Nagyon csúnya lila foltok, + belül nagy dudor nőtt. Hálistennek felszívódott, de több hét alatt.

Belegondoltam, hogy a nyaki szúrás azért nem semmi lehetett!

2010. jan. 15. 11:47
Most néztem meg, hogy 1 év eltéréssel majdnem egyidősek vagyunk! :-)
94. Vámpír (válaszként erre: 93. - Mókicaaaa)
2010. jan. 15. 09:17

Gyönyörű babátok van :-)


A terhesség alatt is voltak gondok? Én is szeretnék babát és nem tudom mire várhatok.


Az én orvosom nagyon jó. Vidékről is hozzá küldenek sok beteget. Ha gondolod megírom az elérhetőségét.

93. Mókicaaaa (válaszként erre: 92. - Vámpír)
2010. jan. 15. 09:12

nah nekem ugyanez a diagnózis, plusz köteg, de nekem nagyon sok rohamom volt, de a 240-nél már azt mondták, csoda hogy túléltem...a nyaki ütőerem centikkel volt kintebb, a férjem volt ott, Ő biztatott hogy túlélem, nem lesz baj...

Utána vagy fél óráig nem voltam magamnál, anyukám ott sírt, hogy most akkor megzakkantam vagy mi van...Ekkor küldtem el a leleteimet a Pécsi Profnak és azonnal pénteken felhivatott, hogy hétfőn beavatkozás!

92. Vámpír (válaszként erre: 89. - 0ce3aa1a07)
2010. jan. 14. 21:56
Én lyukas szívvel születtem. A bal kamra nyitott volt. Évente jártunk szüleimmel vizsgálatra, de nem javasoltak műtétet sem gyógyszeres kezelést. Kb. 6 éve beforrt és minden rendben volt. Néha voltak szúrások, éles nyilalások, és ritmuszavar. 2005-ben 3 kardiológusnál jártam, hogy mit mondanak, és mindenki ezt a katéterezést ajálották. Mert a szíven elül kinőtt egy köteg ami azt jelenti, hogy egy plusz szövet, ami a véráramlást zavarja. És plusz inpulzust ad ezért a szív megzavarodik és 188 lett a pulzus. Ezt ablációval leégették és állítólag 95 %-os lett a műtét. Állítólag nem lesz panaszom. Mivel most volt az egyetlen nagy rohamom megijedtem és bevállaltam a műtétet.
91. Vámpír (válaszként erre: 88. - 0ce3aa1a07)
2010. jan. 14. 21:52

Nincsenek sebeim.

A nyakam bedurrant, de másnap elmúlt. A nyakamon és az ágyékomon egy -egy szúrás nyom van, de begyógyult. Neked milyen sebed volt?

90. Vámpír (válaszként erre: 87. - 0ce3aa1a07)
2010. jan. 14. 21:49

Köszönöm.

Csak egy hetet pihenek, hétfőn már meló. Lekopogom jól vagyok. Nekem eddig csak elalvásnál voltak gondok, de csak nagyobbacska szívdobbanás, de semmi más. Nekem mondta az orvos, hogy egy hónapig lehetnek még ilyenek.

89. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 83. - Vámpír)
2010. jan. 14. 16:34

Most visszaolvastam a hozzászólásaidat, hogy "csak" évente 1x2x voltak panaszaid! És szerinted mi válthatta ki? Hogy-hogy a katéterezést javasolták?

A dokinénim azt mondta, hogy volt olyan betege, akit szintén megműtöttek, és sokkal rosszabbul érezte magát, mint előtte. 6 hét alatt regenerálódott.

Bár ez ahány ember, annyiféleképp alakulhat!

88. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 81. - Vámpír)
2010. jan. 14. 16:29
Hőemelkedésem nekem nem volt! A sebeid szépek??
87. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 81. - Vámpír)
2010. jan. 14. 16:28

Az is lehet, hogy a hagyma felpuffasztotta a hasadat, és ettől érezhettél valami furcsát a szíved körül is!

Nekem a katéterezés után kb. 1 héttel voltak olyan szívremegéseim, mint még soha. Teljesen kikészültem idegileg. Mintha ki akart volna jönni a mellkasomból. Tetézte még a pánikomat az is, hogy senki nem mondta, hogy ez előfordulhat. Én azt hittem kijövök a műtőből és már nem lesz semmi bajom.

3 hétig voltam vele otthon! Ráadásul a bal lábamnál bevérzéseim lettek vagy 15 cm-es sugárban. Karácsony környékén múltak el a foltok, az árnyéka még most is látszik.

Pihenj sokat!!!!

86. Mókicaaaa (válaszként erre: 85. - Vámpír)
2010. jan. 14. 14:38
Mert kb. 100 féle diagnózist állítottak fel, mire rájöttek pontosan a probléma okára...és egyébként is előtte itt még nem nagyon csinálták ezt az eljárást...
85. Vámpír (válaszként erre: 84. - Mókicaaaa)
2010. jan. 14. 14:31
Miért vártál ilyen sokáig?
84. Mókicaaaa (válaszként erre: 83. - Vámpír)
2010. jan. 14. 10:20
Én sosem paráztam, pedig nagyon komoly rohamaim voltak, csak én sajnos hozzá kellett szokjak, mert 15 éves korom óta jelen voltak az életemben, és 30 évesen műtöttek meg....
83. Vámpír (válaszként erre: 78. - 0ce3aa1a07)
2010. jan. 14. 07:53

Én sokat olvastam erről, hogy ha valaki átélt egy rohamot mint én is. Soha nem éreztem még ilyet.

Egy hétig otthon kellett maradnom. Olyan depresszióba estem, félelem érzés, szívdobogás érzés, halálfélelem. És ez tényleg igaz, hogy jobban figyelsz ezekre a dolgokra mint minden napos állapotban.

Én egy hét alatt nem tudtam enni, hányingerem van és fogytam is.

Ne izgulj, én is most kezdek rájönni, hogy nem kellett volna ennyit stresszelnem a mütét előtt. Most is néha rosszul vagyok, de megpróbálok másra gondolni és zenét hallgatni, vagy olyan dolgokkal elfoglalni magam, hogy ne gondoljak rá.


Nekem a parám az, hogy édesanyám álmában halt meg szívrohamban, úgy hogy nem volt semmi elője, míg 14 éves voltam. Nem tudtam egy reggel felébreszteni.

A doki azt mondta ne gondoljak erre, mert nekem ilyen nem lesz.

82. Vámpír (válaszként erre: 77. - 0ce3aa1a07)
2010. jan. 14. 07:48
Képzeljétek elszámoltam egy héttel a mensit és szerencsére nem a műtét alatt jött meg, de akkor úgy tudtam meg kell jönnie. Párom tiszta ideges lett, hogy ajaj terhes vagy? Aztán újra átszámoltam és a jövő héten kell megjönnie. :-)
81. Vámpír (válaszként erre: 76. - 0ce3aa1a07)
2010. jan. 14. 07:43
Soha nem volt még panaszom. Ritkán eszem hagymát, de isteni volt. Gondoltam csak jót tehet, hisz vértisztító hatása van. Egyik nap jobban vagyok, másik nap nem. A héten nem dolgozom, de ettől függetlenül nem fekszem az ágyban, hanem itthon tevékenykedek. Este fájt a mellkasom, és kivert a meleg. Hőemelkedésem is van. Ez mitől lehet? Az orvost is hívtam, de nem veszi fel.És vissza sem hív. :-(
80. Mókicaaaa (válaszként erre: 79. - Panni58)
2010. jan. 13. 19:32
igen-igen, ez biztos!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook