Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? fórum

Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
2011. júl. 13. 06:02

Jó reggelt,

Képzeljétek, éjszaka "helyzet" volt. 1kor arra ébresztettem a párom, hogy keljen, mert felpörgött 200ra a szivem. Egyből próbált nyugtatni, mondta, hogy próbáljuk azt amit a doki mondott, masszírozzuk a nyaki eret. Hát nem nagyon jártunk sikerrel. Nah,akkor mivel a cuccom már össze volt pakolva, mondtam, hogy azonnal álljon ki a kocsival, és irány Debrecen, mert nem szünt. Legfeljebb hamarabb érkezem, hátha jobb hely jut a kórteremben :-) Elindultunk... és alig értünk ki a faluból, próbáltam még masszírozni a nyaki eret, egyszercsak visszaállt. Hát így meg már csak ne tolakodjunk oda a megbeszélt reggeli időpont előtt :-) így visszafordultunk. Kb 15 percig tartott, próbáltam nem bepánikolni, a kisfiamra gondolni, bár lehet ha tovább tart, valahol Debrecen hatátában már elszakad a cérna. Nem tudom,hála nem így lett. ' millió %, hogy az ideg miatt jött ki ismét!!! Próbáltam nem kiborulni, de éjszaka, hogy felébredtem csak eszembe jutott,hogy ma be kell feküdnöm, és ezen bepánikoltam. Így történt, hogy ismét megtörtént a dolog :-) Megyek készülődöm, 7kor indulunk, de ezt le kellett, hogy írjam nektek. Vigyázzatok magatokra, remélem nagyon hamar újra itt lehetek köztetek. Sziasztok. Zita

2011. júl. 12. 22:29

Szép jó estét mindenkinek,

Mégegyszer nagyon-nagyon köszönöm a sok biztatást. Ez a mai este... Próbálok erőt venni magamon és a kisfiamra gondolni, és nem kiborulni, pedig nem sok hiányzik hozzá már. Remélem sikerül hamar elaludnom és nem forgatom majd az agyam. Holnap reggel 8ra megyek, valószínűleg csak vizsgálatok lesznek, aztán majd csütörtök vagy péntek, de remélem minél hamarabb!!! Már ez a csomagolás is kiborított kissé, inkább nyaralni mennék... Legyen szép estétek, megyek elteszem magam holnapra! Köszönök mindent! Ha hazajöttem , mert remélem hazajövök!!! megírom mi is történt és hogyan. Sziasztok!

2011. júl. 12. 19:38

Zita,

Mindent bele!!!

916. 9e7be62190 (válaszként erre: 913. - Pázizita)
2011. júl. 12. 16:13
Szia Zita! 22 hetesen már ilyen szép pocid volt!!!
915. 9e7be62190 (válaszként erre: 912. - NataliaWeiss)
2011. júl. 12. 16:12

Szia Nati!


Hát igen, a frontokat megérzem én is...

Császárral fogok "szülni", a kislányom is így született. Régebben ez eléggé bántott, szerettem volna a kislányomat természetes úton a világra hozni, de az akkori orvosom ezt túlzottan kockázatosnak találta. Most már úgy vagyok vele, hogy nem bánom "hol bújik ki" a babám, csak legyen egészséges!

914. NataliaWeiss (válaszként erre: 913. - Pázizita)
2011. júl. 12. 13:32
Nagyon helyes vagy:):) Természes a félelem, de hamar el fog múlni. Hétvégén várjuk a beszámolót!!
2011. júl. 12. 12:54
Köszönöm szépen a biztató szavakat! Aranyosak vagytok! Bízom benne, hogy hétvégén tényleg azt fogom írni, hogy nem is volt olyan borzasztó az egész, és minden rendben velünk!!! Töltöttem fel magamról egy képet, ekkor 22 hetes voltam, hogy legalább tudjátok ki ez a nagyon félős csaj :-)
2011. júl. 12. 10:46

Ági, te is vigyázz magadra, ebben a hőségben jobb is, ha minél többet pihensz. Bennünket szívbetegeket a frontok az átlagosnál is jobban megviselnek. Neked meg ráadásul pluszban kell még munkálkodnod.

Császárral fogsz szülni vagy természetes úton? Nem beszélted ezt meg az orvossal? Már csak az erölködés miatt.

911. NataliaWeiss (válaszként erre: 909. - Pázizita)
2011. júl. 12. 10:40
Kicsi Zita, drága, ügyes vagy és erős. Meglátod túl leszel, hétvégén már írni fogsz nekünk, hogy megjöttél. Nagyon várjuk. Szorítok neked és az angyalaimat küldöm holnap, veled lesznek. Kitartás!!!! Minden rendben lesz:)
2011. júl. 12. 09:31

Sziasztok!

jól vagyok, minden rendben velünk. Mostanában az extrák is kerülnek, igaz rengeteget pihenek - óriási családi összefogás árán, már szinte sosem vagyok egyedül a picivel, ezt a hátralévő bő négy hónapot muszáj így kihúzni...


Zita, minden rendben lesz! Hétvégén majd azt írod nekünk, hogy nem is volt olyan nagy dolog!

Pár nap és túl vagy rajta! Imádkozok értetek!

2011. júl. 12. 09:21

Sziasztok,

Már csak a mai nap itthol... Holnap reggel 8ra kell mennem, aztán csütörtök vagy péntek lesz a nagy nap. Jó lenne minél hamarabb. Egyébként május óta nem volt rohamom, igazából az extrákon kívül jól vagyok. A kicsi extrák nem zavarnak, a nagyobbaknál ledermedek :-( A hétvégi takarításon túl vagyok. Ma összekészítem a kórházas ruhákat. JAJJ NAGYON FÉLEK!!!!!!!!!! Annyira köszönöm mindenkinek akik itt segítettetek a bíztató szavakkal!!! Remélem, hogy hazajövök a kórházból és nem lesz velünk semmi gond!!! Mindenképp megírom mi hogyan történt. A kisfiam már olyan kis erős, teljesen jól megérzem már a mocorgásait. Annyira jó :-) Ma vagyok 26 hetes 2 napos. Remélem nem lesz semmi gond velünk, és hamar, mondjuk már pénteken hazajövünk a kórházból. De jó lenne... Szép napot nektek.

2011. júl. 12. 08:38

Sziasztok!


Köszi Ági az infót, de sajnos Vác nekem messze lenne. :) Hogy vagy azóta gyógyszerrel? minden rendben?

Zita, nagyon drukkolunk neked holnapra, hidd el, minden rendben lesz veled és a babával is! Profi kezekben leszel, nem lesz semmi gond! :) Majd írj, ha túlestél rajta, hogy hogy vagy. :)


Az extrásoknak is kitartás, a versike szerintem is jó, nem árt valami mantra. :)

2011. júl. 11. 22:04
A vers nekem is tetszik:))) Én is mondogatom. Ma is volt extra, akkor kellett volna mondogatnom neki, de nem jutott eszembe:(
906. Tundeva (válaszként erre: 904. - Jucibb)
2011. júl. 11. 16:38
De jó ez a kis versike, esküszöm, mondogatni fogom! :D Ez tetszik, köszi a tippet :)
905. helena66 (válaszként erre: 904. - Jucibb)
2011. júl. 11. 14:31
Én is azt hittem,hogy csak olyankor vagyok kövér,amikor ráállok a mérlegre, nekem a sulis évzáró volt a sok(k).
904. Jucibb (válaszként erre: 903. - Helena66)
2011. júl. 11. 08:00

Én is gyenge vagyok, és most próbálnék vmit tenni. Egyébként dagibb vagyok mint Te! Sokadjára próbálok vmit tenni! Sajna! Nekem is tele van sikertelen fogyókúrákkal a" puttonyom"! Számomra a kisfiam ovis anyák napi fotói döbbentettek le. Az a röhej, hogy mindig azt hittem, nem is olyan feltűnő a dagiságom!


Sziasztok Drága Csajok!

(Nati majd írok!)

remélem, mindenki jól van!

Zita! Csanádi tanár úr kommunikál Veled közeben, amikor nem a kameránál ül, és keresi azt a szenya

kis gócpontot. Bátran beszélgess velük közben, és végig gondolj arra, hogy a kis pocaklakódért mindent kibírsz!!! Utána a legjobb a megkönnyebbülés , hogy túl vagy rajta! Hajrá Zita!!! :)


Csajok! Egy ismerősöm azt mondta vhol azt olvasta, hogy a paleolit táplálkozás rendben tartja a panaszait. (PL: semmi tejtermék) Van vkinek tapasztalata?

Agykontrollos írta a neten, hogy ő ezt mondogatta magában! ( és megygyógyult)-állítólag:

Szívem erős, szívem ver, a ritmusra jól felel!!

Sziasztok!! :) :)

903. helena66 (válaszként erre: 852. - Jucibb)
2011. júl. 11. 07:02
Nem tudok erre mit válaszolni, ha le tudnám tenni a kávét és kólát akkor valszínű a fogyókúráim is sikeresek lettek volna. Gyenge vagyok.
902. helena66 (válaszként erre: 899. - Pázizita)
2011. júl. 10. 21:11
Azt hiszem nem kellene nagytakarítanod, a házimunka megvár. Tudod a fizikai terhelés lépcsőzés, ablakpucolás, létra, hajlongás kinyithatja a méhszájat nem lenne szerencsés a 30.hét előtt. Ebben a melegben állandóan feküdni emelt ágyvéggel nagyon vacak lehet. gondold át, hidd el megvár a takarítás.
901. Tundeva
2011. júl. 9. 09:43

Zita nagyon sok kitartást és minden jót kívánok neked én is, remélem ez az ablatio megszünteti minden problémádat :)

Amint tudsz, jelentkezz majd utána is, drukkolunk neked nagyon!

900. NataliaWeiss (válaszként erre: 899. - Pázizita)
2011. júl. 8. 21:35
Szia Zita! Jövő héten mész? Nagyon szorítok neked, gondolatban veled vagyok és drukkolok. Meglátod túl leszel hamar és el is felejted. Mindenképpen írj, ha hazajössz, nagyon várni fogom. Kérem az angyalaimat, hogy legyenek veled és fogják a kezedet és az orvos kezét is. Velem is ott voltak és segítettek:)Minden rendben lesz!!!!:)
2011. júl. 8. 20:55

Csajok, nekem is össze-vissza megy a szivem napi szinten átlag 40-50 félreütés. A 19 hetes 208as roham óta (közben lekopogom) másik nem volt. Szerdán fekszem be és csütin vagy pénteken de remélem csütin megcsinálják az ablációt. ( Debreceni Kilnika, Dr. Csanádi Zoltán ) A félelmem még mindig nem szállt el sajnos. Ma voltam venni pizsamát és hálóinget a kórházban, 25.hét végén tartok és a boltban azt hitték már szülni megyek. Gondoltam magamban REMÉLEM NEM!!! Kisfiam két napja naon aktív :-) Édes! Remélem, hogy semmi bajunk nem esik majd a beavatkozás miatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mielőtt befekszem holnap függöny és ablakmosást -van mit- és egész ház takarítást akarok csinálni persze segítséggel :-) Remélem készen leszünk, és nem adom be a kulcsot közben. Ha hazajövök ki tudja hogy bírom magam majd. Még hétfő-kedd dolgozok a munkahelyemen, legalább addig sem agyalok egész nap, hogy mi lesz a hét további részében! Szép estét mindenkinek!!!!!

898. NataliaWeiss (válaszként erre: 897. - Tundeva)
2011. júl. 8. 15:47
Tundeva, ez elképzelhető, a fáradtságtól ilyen lehet sajnos. Vigyázz magadra és pihenj minél többet.
897. Tundeva
2011. júl. 8. 13:22

Hello :) huu nekem ma reggel volt egy erős bedobbanásom, pár másodpercig tartott, de azért kicsit megijesztett. Összevissza is, meg gyorsan is dobogott, de aztán vissza is állt normál tempóba.

Igaz, 3 órát aludtam, mert este kirúgtunk a hámból... :) Lehet, hogy a fáradtságtól volt.

2011. júl. 8. 10:57
Sziasztok! Hogy vagytok ebben a melegben?
2011. júl. 6. 21:54

Szia Zenóbia!


A lányom Vácon született. Úgyhogy egy orvost már biztosan tudok, aki látott psvt-s kismamát - igaz nem pesten, csak pest mellett. Szerintem elég jó szülészorvos volt, nekem nem volt semmi bajom vele. A mostani orvosom is elég jó, de őt nem ajánlom, mert elég messze van pesttől.

Ha érdekel a Váci orvos priviben megírom a nevét és az elérhetőségét.


Voltam ultrahangon, a babával eddig minden rendben. Kislányt várok (megint) :-)


Zita, ne aggódj! Minden rendben lesz végül. Kihordjuk rendben a babókat!


Nati, remélem jól van már a lábad!


Zenóbia, kérdeztél a gyógyszerről: szóval csak múlt hét óta szedem rendszeresen.


Szép estét mindenkinek! :-)

2011. júl. 6. 12:40

Sziasztok!


Ági nagyon sajnálom az újabb rosszullétet. Ez már gyógyszer mellett jött, vagy most kezdessz szedni valamit? Drukkolok, hogy ne legyen több :) Zita, kitartás, gondolni fogunk rád, és minden rendben lesz, hidd el. Másnap már semmi gondod nem lesz, és el is felejtheted az egészet. :)

Nálam most minden ok, el ne kiabáljam. Nem tudtok pesten olyan kardiológust, aki látott már ilyen betegséggel terhes nőt, illetve ugyanilyen nőgyógyászt is szívesen vennék. Jó lenne valaki olyanhoz járni, aki nem engem lát először, és nem majd kiderül, hogy mi lesz alapon állunk hozzá mindketten.

Mindenkinek szép napot :)

Ja, volt téma a pisilés dolog a rosszullétek közben, hát az tényleg nagyon durva, nekem is mindig úgy volt, hogy te jó ég, érjünk már be a kórházba, mert különben nem fognak szeretni a mentősök. :) Azt mondta erre a mentőorvos nekem a múltkor, hogy ez tök normális, mert hogy a keringés megzavarodása miatt, ilyenkor az emberek 2-3 liter folyadékveszteséget simán termelnek. Csak hát kínos-kínos. :)

893. NataliaWeiss (válaszként erre: 892. - Pázizita)
2011. júl. 6. 12:29
Zita engem megviselt, én nehezen tűröm a fájdalmat és pánikos is vagyok. Ezeket leszámítva kibírható volt.
892. pázizita (válaszként erre: 891. - NataliaWeiss)
2011. júl. 6. 11:03

Sziaaa,

Visszaolvastalak, bár az elejét ne tettem volna :-)

Nah nehogy félre érts, de ha jól emlékszem, nem nagyon volt kíméletes a beavatkozásod :-(

Azért örülök, hogy jobban vagy mára!!!

Olyan friss vagyok még itt, hogy néha belekavarodom a nevekbe, hogy ki írt nekem ne haragudjatok ha bakiznék!!! Tényleg iszonyatosan köszönöm a bíztatást mindenkinek! Tegnap volt a 25. heti uh-m. Minden rendben a babámmal, REMÉLEM ÍGY IS MARAD!!! Valahogy a félelmem még nem múlt el a beavatkozás miatt :-) Jövőhét szerdán befekszem és 14-én vagy 15-én megcsinálják. Tudom, hogy sokat nyígok, de légyszives gondoljatok majd rám .Addig még fogok jelentkezni!!! A nőgyógyászom azt mondta ha már rászántam magam, vágjak neki. Csak mivel ő nem kardiológus, nyilván nem tud ebben spec. okosságokat mondani, azért kell nekem eldönteni. Én pedig nem akarok rosszul dönteni!!! Szép napot nektek.

2011. júl. 4. 14:09
Olvasd el a fórumhozzászólásaimat visszamenőleg ebben a topikban úgy február 21 előttig. Ugyanis akkor műtöttek. Én is ilyen para voltam:)
890. NataliaWeiss (válaszként erre: 887. - Pázizita)
2011. júl. 4. 14:06

Zita ne idegeskedj, igaza van Maminak, nem olyan vészes és túl lehet élni. Utána sokkal jobb lesz. Én is csak jót tudok mondani. Ma beszéltem én is a kórházzal, szeptember 14-re kaptam időpontot kontrollra. Az extrákat leszámítva nem jött elő a bajom. Az extrákkal meg együtt kell élni. Ne félj.

Egyébként nekem is csak évente egyszer kezdődött aztán sűrűsödött a dolog. A doki el is mondta, hogy ez idővel rosszabbodik, sajnos egyre gyakrabban fog jelentkezni. Így is lett, a műtét előtti fél évben már szinte heti rendszerességű volt.

Én a műtét után másnap már hazajöhettem. Utána egy hétig pihentem, nem akartam dolgozni menni. Fokozatosan lettem jobban, meg a lábamat is kímélni kellett. De neked ha nyakból csinálják, akkor a lábad az működni fog. Szóval ne izgulj, meglátod hamarosan már csak emlék marad és úgy gondolsz vissza rá, hogy tényleg jól lettem, hogy megcsináltattam. Beköltözik a nyugalom a szívedbe. Ezt én mondom neked, elhiheted:))Én is ugyanilyen érzésekkel mentem be.

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook