Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? fórum

Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2389. lara117 (válaszként erre: 2386. - Jucibb)
2013. dec. 9. 09:16

Szia!

Köszi kipróbálom, nekem is már elegem van ebből az állapotból.

2388. andi2165
2013. dec. 8. 18:34

SZIASZTOK!SZERETNÉK EGY CSOPORTOT,AHOL NAPI SZINTEN TUDUNK BESZÉLGETNI A SZÍVPROBLÉMÁINKRÓL.EZ ZÁRT CSOPORT CSAK AZOK LÁTJÁK,AKIK BELÉPNEK,GONDOLOM,CSAK OLYANOK AKIKNEK ILYEN JELLEGŰ GONDJAI VANNAK,KÉRLEK GYERTEK JELENTKEZZETEK ÉS MINDIG LESZ KIHEZ SZÓLNI,HA ÉPPEN NEM VAGYTOK TÚL JÓL. Segítsünk egymásnak!!!!

[link]

2387. Jucibb
2013. dec. 7. 21:19
Kérlek, mondjatok véleményt, hogy Ti mit gondoltok?
2386. Jucibb (válaszként erre: 2385. - Artist)
2013. dec. 7. 21:18

Szia! és Sziasztok! Ne is mondd kérlek. Épp most vesztem össze a férjemmel. mert annyira ideges vagyok, és őt is maceráltam egész este..

DE! Ne hagyom, hogy győzzön ez az egész felettem. Talán már említettem Nektek, hogy agykontrollos vagyok, végeztem. Ezennel meghirdetem a totális szellemi győzelmet a ritmuszavarunk felett. Úgy érzem nincs más fegyverem, mint az elmém. Már végig szedtem szinte az egész periódusos rendszert. :) :) :)Elég volt!!

Már régebben is írtam Nektek, hogy van egy mantrám. Most a kibővített verziót teszem közzé, amit többek között agykontrollosok írtak.

"Egészséges vagyok, meggyógyulok,

Napról-napra jobban vagyok,

Szívem erős pontosan ver,

Ritmusa ettől sosem tér el!!!!!!!!!!!!!!"

Naponta szerintem százszor szó szerint elrappelem, és hiszek benne, hogy ez így is lesz.

Helena 66 kérlek Te is próbáld meg!! A lelkiállapotunkon sokat javít!!

Szeretettel mindenkinek: Juci

Artist! Kérlek, ne parázz, ennyi idővel a műtét után ez még belefér!! :) :) Egyre jobban vagyunk!!!

2385. artist (válaszként erre: 2370. - Jucibb)
2013. dec. 7. 18:27

Szia Jucibb!


Már régen nem jártam itt.... egy darabig elég jól elvoltam, viszont az utóbbi hetekben egyre erőteljesebben jelentkeznek az extrák, kihagyások, sőt egy hete 10-12 másodpercre újra elindult a PSVT-s őrület is.... ezt sikerült egy mély levegő vételével, benttartásával megállítani. Nagyon elkeseredtem. Nekem a Béres Antifront cseppek nagyon jónak bizonyultak! Azt szedtem, előtte pedig uezt, csak kapszulában. Volt, mikor 3 hétig sem volt egyetlen extra sem, semmi. Teljesen jól voltam. Viszont most egy pár hete úgy tűnik minden visszaáll a régi menetbe :( Másfél éve volt ablációs műtétem, Szegeden. Engem is elkeserít, mérhetetlenül. Kitartást Nektek!

2384. sanyamaci
2013. dec. 6. 13:23
Szépnapot mindenkinek kitartás ebben a csunya időben és remélem mindenkinél járt a mikulás ................
2383. andi2165
2013. dec. 3. 21:34
Köszi,Te is.
2382. sanyamaci
2013. dec. 3. 11:39
szép napos időt mindenkinek remélem mindenki jol van vigyázzatok magatokra.......
2381. sanyamaci
2013. nov. 27. 19:37

Nekem este voltak brutálisak pedig nem nagyon szokot lenni de este éjszakás voltam és reggelre jőtt a melegfront és nezt nagyon megérzetem de mostmár semmi gondom nincsen de ez a fránya frontok kicsinálnak.....

..

2380. andi2165 (válaszként erre: 2379. - Sanyamaci)
2013. nov. 27. 18:11
Engem most annyira nem visel meg,most egy ideje nem extrázok,de ezelőtt 4 hónapig szinte folymatosan bajom volt,remálem így is marad.Bár vannak szorító érzések,és szívtáji fájdalmak ,de elviselhető :)
2379. sanyamaci
2013. nov. 27. 16:05
Szépnapot mindenkinek hogy borjátok ezeket a ronda frontokat meg győtőr mást is a időváltozás vigyázzatok magatokra ....
2378. andi2165 (válaszként erre: 2377. - Helena66)
2013. nov. 26. 22:05
Lehet,hogy igazad van.
2377. helena66 (válaszként erre: 2376. - Andi2165)
2013. nov. 24. 23:54
Sajnos ez nem pénz kérdés, azt hiszem mindketten megtaláltuk volna a megfizethető embert, nem minden jó szakember"drága". Az az érzésem tényleg nem tudnak mit kezdeni velünk. Nincs kimutatható elváltozás a ritmuszavaron kívül,amit sajnos nem tudnak még teljesen gyógyítani, sem gyógyszerrel, sem ablációval.
2376. andi2165 (válaszként erre: 2375. - Helena66)
2013. nov. 24. 21:07
Én nem hiszem el,hogy ezzel együtt kllene élni,csak nem tudunk annyit fizetni,hogy normálisan foglalkozzanak velünk,én is nagyon sokat sírok miatta,és teljesen közőnyös,és depressziós vagyok sokszor,csak nézem,hogy körülöttem mindenkinek milyen jó kedve van,de én nem tudok velük örülni.
2375. helena66 (válaszként erre: 2367. - Andi2165)
2013. nov. 24. 18:44
Én pont ezeket érzem, sokszor már szédülök is. Nagyon félelmetes sokszor kettévágja a napjaimat. Tehetetlenséget és mérhetetlen szomorúságok érzek és nyomaszt,hogy nem tudom legyőzni. Mindenki azt mondja tanuljak meg együtt élni a panaszaimmal. Semmit nem tudok tenni csak elvonulok és félek,vagy bőgök tehetetlenségemben.
2374. sanyamaci (válaszként erre: 2373. - Jucibb)
2013. nov. 17. 15:31
kőszi szépen hogy megirted nekem is 3-éve volt abláciom de minden jo idáig a frontok amik betesznek de egyébként jo minden szép napot neked és jo egéséget lehet hogy a frontok matt szorakozik szerintem......
2373. Jucibb
2013. nov. 16. 20:10
Vagyis annak örülök, hogy visszaáll, :) , annak nem, hogy újra van. :)
2372. Jucibb
2013. nov. 16. 20:10
Szia! Persze,hogy megkérdezheted.:) A műtét óta olyan rettenetes felgyorsulásom nem volt, ( remélem nem is lesz) , hogy az intenzívre jutottam volna, mint előtte, de újra van vmi éledőben, vagy kialakulóban, nem tudom. A műtét után sokáig csak az extrák maradtak meg, néha egy kis szaporázással, de most remegés érzetem van, nem kapok levegőt, és nem sok kellene, hogy elájuljak, csak visszapattan. :(
2371. sanyamaci (válaszként erre: 2370. - Jucibb)
2013. nov. 16. 17:18
szia csak érdeklődőm hogy ez a 72-orás mérés ez azért van mert netán vissza jőt a ritmus zavarod vagy mért netán az extrák miatt ha meg kérdezhetném a dolgot .......
2370. Jucibb
2013. nov. 16. 08:14
Sziasztok! Régi motoros vagyok itt, de már csak olvasgatlak Benneteket, mert én már unom magamat ezzel az egész ritmus problémával. Nekem 3 éve volt ablatiom, de most is rajtam van egy 72 órás ekg. Olvastam, hogy nagyon jó a Q10, de mennyi kell egy nap nekünk? És tudnátok ajánlani egy jó készítményt? Vigyázzatok Magatokra! Ritmusos szép napokat mindenkinek! :) :)
2369. sanyamaci
2013. nov. 10. 11:59
Szép napot mindenkinek vigyázzatok magatokra ebben a válozékony rossz időbem mert még jőn a java a hideg idő.....
2368. sanyamaci
2013. nov. 10. 11:57
szia andi igen nálam is vannak extrák de ez csak adig tart nálam még megnem érkezik a rosz idő ha már beál a időjárás akkor ell mulik nem kell félned ezt az időjárás okozza sajnos de szép napot neked ............
2367. andi2165
2013. nov. 10. 10:31
Sziasztok,hogy bírjátok ezt a változékony időt?Azt szeretném kérdezni,hogy szolott lenni valkinek a szívénél szorító érzés,én ha nem extrázok,akkor olyan érzésem van,mintha szorítana,de többször is egy nap,ez nagyon félelmetes,meg sokat érzem ilyenkor,hogy a szorítások után fáj a vállam és a mellkasom,de hiába mondom ezt is a dokinak.
2366. lara117 (válaszként erre: 2365. - Andi2165)
2013. okt. 24. 18:38
Hát igen van áruk az biztos.Sajnálom én is rá azon már inkább egy jó rucit venne az ember nem is egyet.:)De ez van nekünk ezt dobta a gép.Azért ezeket hosszabb távon kell szedni ,hogy hatása is legyen.Úgy meg még drágább összeadva, de ebbe nem is gondoljunk bele.Szép estét mindenkinek.
2365. andi2165
2013. okt. 23. 12:13
Így már érhető a pezsgőtabletta :)Szinte ugyanezeket szedtem én is ,de sajnos nem olcsók ezek a készítmények,így most csak a c-vitamin maradt :)Majd később a többit :)
2364. lara117
2013. okt. 23. 10:13
Igen mellé szőlőmag kapszulát is szedek.Gyógynövénybolt álma vagyok ha betévedek.A Q10 nem csak azoknak jó akik sokat dolgoznak, pl idős kórban is jót tesz a szív munkájának erről cikkek vannak meg akinek beteg a szíve nagyon jó erősítő.Én azért vagyok a pezsgőtabletta mellett mert nem tudom lenyelni a kapszulát.
2363. andi2165
2013. okt. 22. 20:57
Nekem a Q 10 nem jött be,de a férjemnek nagyon jó volt,bár ő sokat dolgozik,azt pedig azoknak ajánlják inkább,szedtem omega Fish Oil+D3 vitamint ez egyben van az olaj 1200mg a D3 1000mg volt benne,ez nagyon jó volt,C-vitamint 1000mg-ot szedek naponta,néha elfelejtem.A pezsgőtabletták nem annyira jók elég kevés bennük a hatóanyag,és savat csinálnak.Még amit érdemes lenne kipróbálni az a szőlőmag örlemény,lehetőleg kékszölőből.A szőlőmag szinte mindenre jó.
2362. lara117 (válaszként erre: 2361. - Andi2165)
2013. okt. 22. 18:58

Szia!Köszönöm a segítséget.

Találtam egy oldalt aminek már nem tudom mi a neve de ott le volt írva,hogy szívritmus zavarnál milyen vitaminokat kell szedni kitartóan, egy külföldi orvos írt erről.Ezek között van a C-vitamin, Q10,

L-carnitin,omega 3-6-9,D vitamin,E vitamin.Beszereztem ezeket próbálom kitartóan szedni is bár az L-carnitint csak délelőtt tudom inni ( pezsgő tablettát vettem,) azért mert ugye ez felpörget is, és este akkor nem lenne alvás.Ajánlom másoknak is próbálják ki hátha bejön.Kicsit lehet elsőre soknak hangzik de talán jó lesz.

2361. andi2165 (válaszként erre: 2356. - Lara117)
2013. okt. 22. 14:26
Szívesen,igen azt az oldalt mondtam,Lara ,ha elfogadsz egy pár tanácsot,ha táplálékkiegészítőt veszel be ,vagy gyógynövégyes dolgokat,akkor 2 óra teljen el a gyógyszerek bevétele után.Idő kell a gyógyszereknek és a gyógynövényeknek is hogy kifejtsék a hatásukat,az nem elég,hogy néha bekapsz 1-1 szemet,pl ezt a neuroptimot is legalább 3 hétig kell szedni,én már nem szedem,mert nem nagyon van rá pénzem,de mikor szedtem 1 szemet vettem be naponta,de mikor már jobban voltam,akkor csak felet.Egyébként ez inkább az idegrendszerre ható készítmény,szerintem a szívre nem kimondottan jó.Nekem ami bevált az a citromfű és a galagonya virágos hajtás keveréke,ebből próbálj inni naponta 2-3 pohárral,sokkal olcsóbb is és nekem hatásosabb is volt.ezt a fajtát szoktam venni mind a kettőből. [link] idegi alapon is van valami gondod,akkor is tudok ajánlani készítményeket,pánikra gondoltam.De jó még szívre az L-karnitin,vagy a galagonyakapszula,állítólag a panangin is,de nekem nem használt ugyanúgy ,mint a magneB6 sem.
2360. andi2165 (válaszként erre: 2358. - Sanyamaci)
2013. okt. 22. 14:12
A frontok engem is nagyon megviselnek,de inkább a hidegfront és a szeles idő,olyankor én is sokkal többet extrázok.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook