Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? fórum

Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
1789. lavanda (válaszként erre: 1788. - NataliaWeiss)
2013. márc. 11. 12:51

Nagyon fáj, hogy elment...

Mi "szívesek",hiszem, hogy sokkal jobban átérezzük...

"A csend beszél tovább..."

1788. NataliaWeiss (válaszként erre: 1787. - Evecee)
2013. márc. 11. 11:59
Igen, ő is "közülünk való volt". Milyen jó annak, akinek soha semmi problémája nem volt a szívével:(((
1787. Evecee
2013. márc. 11. 10:43

Meghalt Cipő:(

Nyugodjon békében:(

1786. Evecee (válaszként erre: 1785. - Pázizita)
2013. márc. 11. 08:30
Kitartás...
1785. pázizita
2013. márc. 10. 22:06
menstruációs időszak,iszonyatos extrák...mintha meg akarna állni,gyenge vagyok :-(
1784. Evecee (válaszként erre: 1783. - Lavanda)
2013. márc. 10. 13:32
A városmajor útiba.Nekem pitvarfibrillációm van meg SVES,és pár ütésből álló begyorsulás.Igazából majd a műtét közbe derül ki mi van:(Ezért is félek,olyan nagyon hülyeségekre gondolok :(
1783. lavanda (válaszként erre: 1782. - Evecee)
2013. márc. 10. 13:16

Szia Evecee!

Melyik kórházban fognak műteni? Téged is PSVT miatt?Ne izgulj, bár tudom, könnyű ezt mondani, de én is átestem rajta, tudom mit érzel.Én azzal nyugtattam magam, hogy azért jöttem a kórházba, hogy segítsenek rajtam, mert szeretnék meggyógyulni.De a kórházi ágyon sokszor eltörött a mécses nálam,a szobatársak vigasztaltak (mindegyik idősebb volt tőlem).Volt egy 84 éves néni is, na akkor azt mondtam, ha ő meg akar gyógyulni, akkor nekem ( kb.fele annyi idősen)kutyakötelességem.


Jó egészséget mindenkinek, vigyázzunk magunkra!

1782. Evecee (válaszként erre: 1781. - Ildikó0808)
2013. márc. 10. 10:56

Úgy látom nem vagyok egyedül az extrákkal.Nálam is kijut bőven,én is elfáradtam.Na persze sokat idegeskedek az abláció miatt,már egyre közelebb van a 27.e.Kicsit rá vagyok pánikolva.Hülye dolgok járnak a fejembe:(

Legyen ritmusos és szép a vasárnapotok :)

2013. márc. 9. 18:55

Sziasztok!

Egy hete, hogy elég sokat extrázok, és sokszor érzem, hogy legalább 120-130 a pulusom. Már belefáradtam... Ma erre, csak hogy tetézze a dolgot, jött egy olyan hirtelen begyorsulás, hogy 160-170 lett a pulzusom, és az amúgy alacsony vérnyomásom is felment. Kb. 10 perc alatt sikerült légzéstechnikával visszaállítanom. Gondolom a frontok miatt lehetett... talán... :(

Remélem Ti jobban vagytok! Szép estét mindenkinek!

2013. márc. 9. 16:09

Sziasztok megint!:)


Hétfőre vagyok kiírva, meg kellene szülnöm a lánykámat.Egyre jobban foglalkoztat, hogy vajon engedik-e természetes úton megszületni, vagy császároznak.4.gyermekem lesz, az első háromnál elenyésző volt a psvt-s roham, mondhatni, tünetmenetes voltam.Ám 2008 óta pánikbetegséggel párosult, mivel egy egész napig tartott a roham, az ügyeleten láttak el.Akkor azt mondta a doki, hogy ez miatt minek küldtek ügyeletre..:SNagyon kedves volt.Frontint, és Betalocot szedek.A terhesség utolsó 3 hetében jött elő a pánikolás, és egy roham, bevallom, addig nem nagyon vettem be a gyógyszert, csak akkor, ha menni kellett valahová..Most megint pánikolok.Minden áldott este.Pláne, hogy 4 kilós gyerekeket szültem, és a mostani sem kisebb.Hétfőn megyek dokihoz, kíváncsi vagyok, mit mondanak, mert eddig rá se bagóztak a problémámra.

1779. barbidus (válaszként erre: 1777. - Mokika80)
2013. márc. 8. 15:44

Szia Mokika,


Jól emlékszem neked is AVNRT volt? Az újulhatott ki? Mit mondtak a dokik?

1778. lavanda (válaszként erre: 1777. - Mokika80)
2013. márc. 8. 12:20

Kívánok neked nagyon sok erőt! Bízni kell, hogy sikerül és végleg meggyógyulsz!

Én is felkészültem, hogy ha menni kell ismét, akkor megyek.Hasonlókat tapasztalok, mint Te, de eddig még(!) nem volt rohamom.(kopp, kopp).

1777. mokika80 (válaszként erre: 1774. - Lavanda)
2013. márc. 8. 10:54
PSVT rohamok miatt végeztek ablációt 2011 márc-ban!Egy évig próbálkozások,bedobbanások voltak,de roham nem!Aztán egy év után jöttek rohamok,amiket visszaállítottam,ekkor még az orvos is azt mondta,hogy még várunk,ezért nem ismételjük meg a beavatkozást!És most februárban jött olyan roham,amit nem tudtam visszaállítani,csak a mentősök(bár be nem adtak ők sem semmit,csak a manővereket csinálták)és ezután az ekg után mondta a doki,hogy tovább nem lehet várni,újra abláció!A tüneteim nagyjából ugyanazok voltak most is!Most várom az időpontot!
1776. lavanda (válaszként erre: 1775. - Evecee)
2013. márc. 8. 10:47

Szia!

Normális! Én is nagyon féltem,állandóan sírtam.

1775. Evecee
2013. márc. 8. 10:32

Sziasztok.

Normális dolog,hogy nagyon-nagyon-nagyon be vagyok rosálva az ablációtól?:(

1774. lavanda (válaszként erre: 1767. - Mokika80)
2013. márc. 8. 08:14

Mokika!

Neked miért kellett ablációt végezni? Egy évig teljesen tünetmentes voltál, most pedig visszatért? Vagy az egy év alatt voltak próbálkozások,beütések, dobbanások? Én is nagyon félek, hogy meg kell ismételni. Ugyanolyan tüneteid voltak most, mint abláció előtt? Orvost hívtál vagy visszaállt magától?

1773. Evecee (válaszként erre: 1772. - Barbidus)
2013. márc. 7. 10:41

Nem ártana elmenned dokihoz a nátháddal.Nekünk sziveseknek ajánlott az antibiotikumos kezelés.Engem kicsit szenvedtet ez a front.De lesz jobb:)

Ritmusos napot Nektek.

1772. barbidus
2013. márc. 7. 09:45

Iszonyú nátha, megfázás meg ami ezzel jár.... 2 és fél héttel a műtét után, remélem nem lesz gond.

Veletek mi zujs? Remélem ti jobban vagytok!

Szép napot! :)

2013. márc. 6. 21:24
Megint érkezik valamiféle front:( Lefekvéskor 5 perc rendszertelenség, össze-vissza ugrálás. Komolyan ma alig tudtam ágyba feküdni, nem győztem felugrálni, hogy álljon már vissza. De napközben is érezteti, hogy köszöni megvan. Ti hogy vagytok? Gondolom a sok melegfront majd nem tesz jót senkinek sem:( Ritmusos napokat mindenkinek!
1770. pázizita (válaszként erre: 1769. - NataliaWeiss)
2013. márc. 5. 14:05
göbös vok :-(((( már 2005ben műtöttek is. azóta kínlódom sajna. a tegnapi délutánunk nem volt teljesen szabályos,mert picikét érintkeztem a kisfiammal. tegnap 11kor kaptam meg az injekciót,12kor már 1,5 liter folyadékot megitam,hogy vizelettel minnél hamarabb távozzon,bár így is 24 óra a tuti. egy szobábann alszunk,bár most az apukája feküdt mellette,és délután 3 körül mentem haza,aztán estig néhányszor pár másodpercre érinkezett velem. naon sírt utánnam,nagyon anyás. nem tudom ezzel így mekkora bajt okoztam. azt kérdezte az ápoló,hogy erre az egy napra nem tudom elvinni vhová? mondom ez h...e. hová tegyem az 1,5 éves egyébként is anyás gyerekem? szóval megittam vagy 3 liter folyadékot,sokat vizeltem,hogy tisztuljak.
1769. NataliaWeiss (válaszként erre: 1768. - Pázizita)
2013. márc. 4. 20:28
Zita, tényleg nem szabad a gyerekhez közel menned ilyenkor. Én rengeteg ilyen vizsgálaton estem át, persze az én fiam is kicsi volt, szopott. Lefejtem a tejet előtte és aznap még nem is szoptathattam, üvegből adta neki az apja. Miért kellett a vizsgálat? Rosszak a hormonszintek?
1768. pázizita
2013. márc. 4. 18:06

Sziasztok,


Csak benéztem,és gyorsan elolvastalak Titeket...elrohant ma az egész napom,jól elfáradtam,a debreceni klinikán voltam pajzsmirigy izotóp vizsgálaton,ami azt vonza maga után,hogy 24 órán keresztül "óvjam magamtól" az 1,5 éves kisfiam,mert sugárzok.....Teljes mértékben nem tudom betartani,mert állandóan rajtam csüng,nagyon anyás. Egyébként is mikor nem velem van, "nem úgy van ellátva" mint ahogy én csiálom,és ilyenkor neki is-nekem is csak egy nagy kavar a napunk. Hát még ilyen vizsgálatokkor :-(((

Ritmusos estét mindenkinek!

1767. mokika80
2013. márc. 4. 13:22

Szia Brigi!

Nekem is volt abláció két éve és most várakozok újabb időpontra,mert újra visszatért!

Egy év volt az,amíg tünetmentes voltam!Azóta jelentkezik néha a roham!Orvosom azt mondta,újra meg kell csinálni!Nekem is azt modta a beavatkozás után a doki,hogy sikerült és itt valószínűleg nem találkozunk többé!Hát most mégis!

Én is nagyon megijedek mindig rohamnál,mert két kicsi gyerekkel vagyok otthon,általában egyedül és attól félek,mi van ha egyszer elveszítem az eszméletem!

1766. 69490619ae (válaszként erre: 1765. - Lavanda)
2013. márc. 4. 13:13
Igen, most írtam először..:) Eddig csak olvastalak benneteket.:):):) Mindenképpen megírom a dolgokat...:):)Hátha valakinek majd hasznára válik, mint nekem itt ebben a fórumban annyi mindenki hozzászólása..:):):)
1765. lavanda (válaszként erre: 1762. - 69490619ae)
2013. márc. 4. 10:38

Szia Angel!

Ha lesz időd és kedved,írd meg nekünk a történetedet!

Új vagy itt? Akkor üdv a klubban!

1764. barbidus (válaszként erre: 1758. - Brigi 85)
2013. márc. 4. 09:13

Szia Brigi,


Kíváncsi leszek mit mond most az orvosod, mitől lehetett a ritmuszavar. Mikor mész? Meséld majd el légy szíves!

Kitartás neked! Szép napot!

1763. barbidus (válaszként erre: 1754. - Pázizita)
2013. márc. 4. 09:07

Szia Zita,


Nekem nagyon hasonlít a helyzetem a tiedhez. Nekem is AVNRT volt és nekem is előjött a műtőasztalon legalább 2x még, utána igaz már nem, de olyan nehezen hiszem el, hogy sikerült. Miután újra előjött, nem nagyon mondott semmit a doki. Én kérdeztem rá és mondta, hogy minden ok, sikerült. 2 hete volt a beavatkozás, gyógyszert nem szedek.

Evés után nekem is sokszor vannak furcsa dolgok, extrák is néha. Talán ezek veszélytelenek...

Szeretnék most már elkezdeni sportolni, remélem nem lesz gond.

Szépe napot nektek!

2013. márc. 3. 19:15
Annyira jó, hogy vagytok, szülés előtt állok eme problémával a háttérben, és ahogyan olvaslak benneteket, megnyugszom..:)
1761. lavanda
2013. márc. 3. 18:51
Brigi, egy másik fórumon olvastam, szó szerint bemásolom,egy kardiológus válaszolta egy kérdezőnek:"Általában veszélytelen dolog és ha nincs a háttérben szívbetegség, az megkönnyíti a kezelést.Infarktusa,agyvérzése, szívmegállása nem lehet ettől az eltéréstől.Remélem megnyugtattam:"
1760. lavanda (válaszként erre: 1759. - Brigi 85)
2013. márc. 3. 18:39

Brigi, nekem azt mondta a doki,hogy nem életveszélyes, csak borzasztó kellemetlen megélni.Szerintem aki még nem érzett ilyet (psvt), el sem tudja képzelni, milyen. Nekem olyankor mindig halálfélelmem volt, ennek ellenére tavaly tavasszal egy 2 órás rohamot itthon vártam végig, mert nem akartam a sürgősségire bekerülni.

Engem még azzal nyugtatott a doki, hogy egészséges szívben nem valószínű, hogy gubancot okoz.

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook