Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? fórum

Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
1879. lavanda (válaszként erre: 1875. - Dbf4d1e2a5)
2013. márc. 27. 19:11

Szia Ági! Hiányoztál, jól eltűntél!:)

Amit vigyél magaddal: papucs(!) és ha tanácsolhatom, halásznadrágos pizsama rövid ujjú felsővel, mert nekem a hosszú ujjúban melegem volt(addig még beszerezheted, ha nincs), a hálóingben meg olyan slamposnak érzem.

Sokat fogok Rád gondolni és szorítok Neked!!!

1878. lavanda (válaszként erre: 1874. - Sanka02)
2013. márc. 27. 19:02
Nekem is PSVT miatt volt.
1877. mokika80 (válaszként erre: 1874. - Sanka02)
2013. márc. 27. 18:35
PSVT miatt volt és lesz nekem is!
1876. Ildikó0808 (válaszként erre: 1875. - Dbf4d1e2a5)
2013. márc. 27. 18:05

Szia Ági!

Most jót mosolyogtam... Nem neked van két gyerkőcöd? :) :D

Drukkolunk ám!

Hálóing, köntös, törcsi,fogkefe+fogkrém, váltás fehérnemű, pohár+evőeszköz,zsepi, telefontöltő! Most hirtelen ezek jutottak eszembe..

Bármit ehetsz és ihatsz beavatkozás után. Én elég finnyás vagyok, de komolyan mondom egész jó volt a kaja. Előtte amíg várakozol semmit nem lehet, max. pár korty szénsavmentes vizet.

Várjuk a beszámolódat, sok sikert, kitartás!

Ildikó

2013. márc. 27. 17:29

Sziasztok!


Lassan elkezdek készülni... Akik már voltak abláción, miket csomagoltatok a kórházba? Nem akarok felesleges cuccokat vinni, de az sem lenne jó, ha hiányozna valami. Miket csomagoltatok a táskába? Hálóruha kell, vagy adnak valamit műtéthez és az marad rajtunk? Lehet, most nevettek rajtam, de tényleg nem tudom miket vigyek, mert eddig csak ott tartok, hogy fogkefe, és a kedvenc zenéim, utóbbi nélkülözhetetlen a túléléshez... :)

Ennivaló? Mit lehet enni, inni beavatkozás után???


Sanka02: psvt miatt ablálnak. :o

1874. Sanka02
2013. márc. 27. 16:49
Elég sok hozzászólás van, már biztos többször is leírtátok. Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy kinek milyen jellegű volt a panasza, amely ablációhoz vezetett?
1873. mokika80 (válaszként erre: 1871. - Evecee)
2013. márc. 27. 13:02
Gondolunk rád!!
1872. mokika80 (válaszként erre: 1867. - Dbf4d1e2a5)
2013. márc. 27. 13:02

Ági,akkor utánad már valószínű én jövök!Én igyekszem még nem sokat gondolni rá!Majd várom a te beszámolód is!

Nekem is vot múltkor olyan éjszakai begyorsulás,ami nem PSVT volt,de kb 2 perc alatt elmúlt!

De hogy milyen szerencsétlen vagyok,az is mutatja,hogy tegnap a Holter alatt egy olyan igazi nagy extra nem volt,mint szokott!

1871. NataliaWeiss (válaszként erre: 1871. - Evecee)
2013. márc. 27. 10:56
Évi, szorítunk neked, ügyes leszel:))
1870. pázizita
2013. márc. 26. 21:00
én is sűrű extrákkal küzdök. félek :-( egyébként is iszonyat megvisel most ez az időjárás. napok óta fáj a fejem és nagyon szédülök. és még ez a szívügy is.....totál készen vagyok...mindenkivel együtt érzek. abláció alatt-felett-előtt-mögött lévők kitartás nektek!!!!!!
1869. barbidus (válaszként erre: 1866. - Evecee)
2013. márc. 26. 20:15

Szia Evecee,


Sajnos nincs wi fi a kórházban! :) Kitartás!!!

1868. Sanka02 (válaszként erre: 1865. - Evecee)
2013. márc. 26. 19:51
Igen, ugyanúgy extrázok emellett is mint a magasnál. De talán kellemetlenebb, sokkal hosszabb a szünet két dobbanás között. Majdnem mintha elájulnék.
2013. márc. 26. 19:15

Ez az idő........ kikészít!

Tegnap éjjel arra ébredtem, hogy nagyon rosszul vagyok és "rohan" a szívem. Nem psvt, hanem "csak úgy ronah, mintha futnék". Aztán elszédültem. Muszáj voltam felébreszteni valakit. Megmértük a vérnyomásom: 160/100 (!) pulzus 145

Ez mi???? Nem psvt az biztos, az nekem nem ilyen (és 20 év tapasztalata alapján mondom!) Volt már máskor is ilyen éjszakai szívdobogás, de akkor 5-10 perc alatt jobban lettem, most 40 perc kellett'

Na meg ez a magas vérnyomás dolog. Nekem mindig kifejezetten alacsony szokott lenni. Jó ha vagyok 50 kg. szóval még súlyfelesleg sincs ami indokolná! Ez most elég kemény volt....


Hamarosan rámkerül a sor, pontosan 1 hét múlva. Már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz, meg hogy viselem, ilyesmik... Szerintem erre nem nagyon lehet felkészülni... Majd leírok mindent.


Vigyázzatok magatokra ebben a tavaszi télben!

1866. Evecee
2013. márc. 26. 19:01
Lehet most hülye kérdést teszek fel de nem tudjátok hogy esetleg van e wi fi a kórházba?:)
1865. Evecee (válaszként erre: 1864. - Sanka02)
2013. márc. 26. 18:53

Azt halottam az alacsony pulzus extrákat okoz.

Abba kellett hqgynom a bogyim volt egy jo kis begyorsulásos rohamom de azzal az orr befog hasprés technikával helyre jött.Izgi lesz a holnapom.Legyen ritmusos a Tietek.Jelentkezem a beszámolóval amint tudok.

1864. Sanka02 (válaszként erre: 1863. - Lavanda)
2013. márc. 26. 17:12

Én is az extrákkal küzdök. Holteren túl vagyok, 2800at számolt, amit egyesével megérzek.

Kb. az ötödik féle béta blokkolót kaptam fél éve. Concor. Kb két hete vettem észre, hogy a pulzusom leviszi 40 körülire. Enélkül magas, és tele vagyok extrával.

Ilyen "könnyelmű" választ már én is kaptam kardiológustól. Most várok egy újabb vizsgálatra, mivel a gyógyszert be sem merem szedni.

1863. lavanda
2013. márc. 26. 17:07

Sziasztok!

Most olvastam, kardiológus válaszolta egy kérdezőnek:

"Extrasystoléja mindenkinek van, az önmagában nem kóros. Ha gyakori, annak legtöbbször életviteli okai vannak.Gondolja végig, egészségesen él?"


Evecee! Nagyon szurkolok! Ne félj!

1862. Ildikó0808 (válaszként erre: 1858. - Evecee)
2013. márc. 26. 15:39

Evecee!

Engem is kikészített az elmúlt hetek időjárása, tegnap egész délután 110-160 között volt a pulzusom, az extrákról nem is beszélve, ja és a fejem s fáj.:( Gondolom mindannyiunkat kikészít ez a hülye időjárás.

Szorítunk Neked nagyon, nyugi nagyon rendes az ápolószemélyzet, csillagos 10-es, velem egész nap ott volt a lányom meg a párom, mert csak estétől reggelig volt szállásuk. Senkit nem zavart a jelenlétük, sőt egy kicsit feldobták a szobatársak hangulatát is! ;)

Várjuk a beszámolódat!

Többieknek is kitartás, lesz még jobb is reméljük! :)

Szép ritmusos napot!

1861. mokika80 (válaszként erre: 1859. - Barbidus)
2013. márc. 26. 13:59

Jaj annak én is örülnék,ha a férjem bent lehetne egész nap!

Nekem is nagyon fájt tegnap a fejem,pedig aztán nem vagyok egy fejfájós típus!

Rajtam van a 24órás ekg,remélem most is produkálja magát a szívem,ahogy szokta,aztán lebuktatom:)))

1860. TSanya (válaszként erre: 1857. - Pázizita)
2013. márc. 26. 13:04
Ez a zavaros szeles időjárás, összevissza frontok nekem is betett, az elmúlt négy napban naponta több ezer (!) extrám volt (bigeminia, trigenimia), még kórházi ügyeleten is voltam szombaton, ahol benn akartak tartani kivizsgálásra. Érdekes módon mára valahogy lecsillapodott, csak el ne kiabáljam. Persze ma is vannak, csak nem olyan sok. Ti hogy voltatok az elmúlt napokban?
1859. barbidus
2013. márc. 26. 11:40

Sziasztok Mokika, Evecee


Lehet ott veled természetesen valaki végig, velem is ott volt délelőtt a bátyám, délután a férjem, ugyanis én este 6 órakor kerültem sorra.

Evecee, holnap gondolunk rád! Minden rendben lesz! Várjuk majd a te beszámolódat is....

Puszi és kitartás!!! :)

1858. Evecee (válaszként erre: 1857. - Pázizita)
2013. márc. 26. 07:44
A szél a hó baromira betesz nekem is.A fejem is fáj.No meg a gyógyszernélküliség.Holnap a nagy nap.Szorítsatok :)
1857. pázizita
2013. márc. 25. 22:26

sziasztok,

nem nagyon voltam/vagyok mostanában...de általában elolvasom minden nap az új hozzászólásokat.

nekem most több az extrám ( olyan csontig hatolósak ) kivagyok tőlük. éssss....1-2 napja iszonyat fáj a fejem,ami ma délután óta oly annyira fel erősöödött,hogy hányingerem van,erőm semmi,és iszonyat szédülök. tavaly októberben szültem,akkor volt jó pár hónapig szédülésem. olyan furcsa érézés fog el,és a víz is szakad rólam. mindenféle vizsgálaton voltam,és semmi....hála. fontra gondolok,de soha nem volt ilyen,csak a szülés után vagy 2 hónappal jött elő. akkor több hónapig egyfolytában volt,viszont ha jól figyeltem meg,szeles időben,és hideg frontkor van. de lehet ez úgy,hogy semmi erőm????????? így nagyon nehezen vok el,egy 1,5 éves kisfiúval. naon szédülök.

1856. Evecee
2013. márc. 25. 22:16
Köszönöm a biztatást lányok.Nem lehet baj!!Bazira izgulok.Pont Anyukám kérdezte bent lehetne e lenni velem végig mert ő ott maradna.Jajj de jó is lenne ha mellettem lehetne akár.
1855. dbf4d1e2a5 (válaszként erre: 1852. - Evecee)
2013. márc. 25. 22:06
Jó kezekben leszel, ne aggódj! Minden rendben lesz.
1854. mokika80
2013. márc. 25. 18:50
Nekem elméletileg holnap feltesznek egy 24 órás ekg-t,mert hetek óta nem vagyok jól(rohamokon kívül)!Kíváncsi vagyok mit mutat,valódiak e a panaszaim vagy csak annyira ráparázok a szív témára,hogy attól érzek folyton mindenféle problémát!
1853. mokika80 (válaszként erre: 1852. - Evecee)
2013. márc. 25. 18:47

Szorítunk!Nagyon várom majd az "élménybeszámolód"!Remélem pozitív lesz és én majd abból meríthetek erőt!

Valakivel volt ott családtag napközben a kórházban?Ott lehet vajon lenni?Nálam az elsőnél nem tudott maradni senki,de úgy emlékszem volt akkor ott egy lány,akivel az anyukája végig ott volt!Nekem az is erőt adna,hogy tudnám valaki vár kívül és utána mellettem van,kiszolgálgat stb!

1852. Evecee
2013. márc. 25. 15:14
2 nap....
1851. hachiko68 (válaszként erre: 1850. - Marika10)
2013. márc. 25. 08:35

Köszi a választ! :)

Hát magnéziumot iszok minden nap, pezsgőtabletta formájában (azt mondták anno a kardiológián hogy így jobb mint tabiban).

Szokott megterehlésre is jelentkezni, de hál istennek az a ritkább. Valahogy a nyugalmi sokkal ijesztőbb. Amikor fekszik az ember, aludna el és akkor jön pár perc eltérésekkel több is. Na utána próbáljon elaludni az ember :)

Nyugtatót nem akarok szedni, a mert tudom hogy teljesen kifordítja az embert (a családban sajnos volt rá élő példa..). De citromfű teát szoktam inni, az úgy tűnik beválik gyakran..

1850. marika10 (válaszként erre: 1846. - Hachiko68)
2013. márc. 24. 19:08

Kedves Hacziko68!!

Nekem egyszer egy doki azt mondta,hogy az sokkal jobb,ha nyugalomban vannak extrák,mint ha terhelésre jönnek,de lehet,hogy egy enyhe nyugtató azért jó lenne,próbáltad már?Tudom,hogy nagyon nehéz ezeket megélni,sajnos én is napi szinten küzdök vele,meg szerintem mindenki aki ezt az oldalt látogatja,megértem a félelmeidet!A szív úgy van megalkotva,hogy "hálistennek"nagyon sok mindent kibír.Esetleg egy kis Magnézium,vagy Panangin még szokott használni.

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook