Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyenjogúság vagy esélytelenség fórum

Egyenjogúság vagy esélytelenség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egyenjogúság vagy esélytelenség

2010. jún. 21. 08:57
Remélem megtaláltad már a párod és boldogan éltek!
2009. dec. 2. 10:35

Szia! Nekeseredj el! Mindegy kinek mi a véleménye keresd tovább a párod, de ne úgy hogy közben tartasz attól, hogy ki mit szól hozzá!

A Te életed, neked kell tudnod mit is szeretnél!Én 44 éves vagyok, most kezdem 3 szor , kicsit tartok tőle, de ha megse próbáljuk akkor biztos hogy egyedül maradok. Én most egy társkereső oldalon találtam meg a párom, és nagyon boldogok vagyunk!Ne add fel!Mindíg pozitívan állj a dolgokhoz, és akkor sikerül! Kívánok hozzá sok sok erőt és kitartást, és ha megtaláltad a párod sok boldogságot hozzá! Fel a fejjel, fiatal vagy , előted az ÉLET!, csak akarni és tenni kell érte!

2009. nov. 28. 16:05
Sziasztok! Köszönöm mindenkinek a biztató hozzászólásokat! Sajnos anyukám olyan, annyira más a felfogása, nézete mindenről, mint az normális lenne, hogy barátnő, bébiszitter ide nem jönne, mert elüldözné a beszólásaival, kritizálásával. Lehetetlen megmagyarázni neki, hogy ő látja rosszul a dolgokat és csak árt mindazzal, amivel szerinte csak jót akar. Együtt kell élnünk, mert anyagilag nincs más megoldás egyikőnknek sem, ez hosszú történet, miért alakult így. Ez van, ebből kell kimásznom valahogy. Sajnos a gyerekek apja se jöhet szóba, mivel más városban messze él, amúgy bevállalná, mert szereti őket nagyon. Ha megmondom kerek perec, hogy randira megyek annak érdekében (is), hogy változtassak az életünkön, mindent tudni akar. De nem ez a gond. Ha nem jön be és lesz második, harmadik próbálkozás, akkor már az van, hogy hány pasim volt már, nem szégyellem magam? Hazudnom kell(ene), míg meg nem találom az igazit és bátran elmondhatom, hogy elmegyünk, elköltözünk új életet kezdeni. De addig nagyon nehéz...
9. Nyerő (válaszként erre: 7. - Üveg)
2009. nov. 28. 09:41

Szia!

Itt a gond aki megkapja az ilyen férfit az nem becsüli meg hanem beletapos. Ezek után persze már annak sem hisz akinek lehetne. Ilyen nők miatt nem nézznek bennünket semmibe.Bízom benne te is megtalálod azt akinek te is fontos leszel. Ne add fel.

8. e59b092169 (válaszként erre: 7. - Üveg)
2009. nov. 26. 14:11

Szia!

Hát, jól beleválasztottál! Én ismerek olyan elvált 2 gyermekes anyukát, aki pár hónapja kezdett új kapcsolatot. Nagyon jól meg vannak együtt! Ennek ellenére próbálkozz, nem minden nő egyforma!

2009. nov. 26. 09:29
helló. nyugodj meg van eséjed gyerekkel is fogsz párt talalni.en 2-ét gyerekes nővel voltam és bevalatam. azt hittem hogy akinek van 2-ét gyereke az mar egy komoly nő,azért probaltam megvele. de ő sajnos csak beby sziternek kelletem neki.délelőtt dolgoztam,ő othon volt mert nem dolgozott.allandoan a szomszédba tarsalgott. délelőt lepaszolta a gyerekeket az anyanak,és ment pletykazni a szomszédba. amikor én hazaértem melóból,akkor meg én vigyaztam rájuk.ő meg ment koncsorogni. aminek az lett a vége hogy megcsalt a szomszéd sraccal.pedig hidd ell soha nem csinaltam neki semi rosszat és egy rossz szóval se bantottam meg.vigyazz hogy ne es ilyen hibaba. ha talsz valakit,és jó lesz hozzád,akkor becsüld meg. szia.
2009. nov. 23. 20:08
Mindenképpen tiszta vizet kell öntened a pohárba, mert így csak egyre jobban el fog mérgesedni a helyzet. A Te lakásod, a Te életed! Anyukádnak köszönet, hogy felnevelt, de nem áldozhatod fel magad. Alkalmazkodjon Ő is! Sajnos a generációs különbségek sem könnyítik meg a dolgod, pláne ha sok a korkülönbség közted és anyukád között. Neked is jogod van a teljes élethez, ráadásul a gyerekeknek is jobb lenne családban élniük. Barátnő, bébiszitter és az apuka közül valaki csak szóba jöhet?!
2009. nov. 22. 20:27
Igen. Felnőtt ember vagy, akár mennyire szereted anyukádat, el kell mondanod neki, hogy ez a te életed, te irányítod. Ő vagy elfogadja, vagy nem. De ha nem, akkor azt tartsa magában. Mégiscsak ő lakik nálad, ha jól értettem. Legyél kemény és határozott. Itt nincs más lehetőség. Én nem a kisgyerekekben látom az akadályt, hanem anyukádban. Igen, kérd meg egy barátnődet pl., vagy ha tudsz kipróbált , megbízható bébiszittert. Vagy vidd őket az apjukhoz..vmi csak megy.
2009. nov. 22. 18:02

Mennyire kicsik a gyerekeid? Nincs egy barátnőd aki a randi idejére elvállalná őket? Édesanyáddal viszont le kell tisztázni a dolgokat,hiszen felnőtt nő vagy és jogod van a boldogsághoz.A volt férjeddel mi a helyzet, ő nem vigyázna a gyerekekre?

Nem ismerem a részleteket ezért kérdezem. Egyébként átérzem a helyzeted, én is hasonló cipőben jártam, járok.Valóban nehéz helyzet,és az is igaz, hogy a nők helyzete nehezebb.

2009. nov. 22. 16:49

Tényleg,miért lakik anyukád veled?


Ha pedig veled él,alkalmazkodnia kell neki is-beszéljetek-közöld vele,hogy te nem óhajtod feláldozni magad,és nem akarsz olyan életet mint ő élt!Mi az,hogy semmi sem jó amit csinálsz?Csak az jó,hogy neki nincs türelme?Nem értem!?

2009. nov. 22. 16:13

Érdekes ez a felvetés,mert nekem van két unokanővérem,az egyiknek 2 a másiknak 3 gyermeke van.Mind a kettő talált párt magának.


Mindent meg lehet oldani,csak akarni kell.

Miért él anyukád nálad?

2009. nov. 22. 16:03
Mihez kezdjen az ember lánya, ha két kicsi gyerekkel elhagyták és egy idő után szeretne újra társat találni, a gyerekeket teljes családban felnevelni.
Jobb híján regisztrálhat több társkereső oldalon. De a gondok ekkor kezdődnek, mert rájöhet, nincs esélye semmire.

Ugrás a teljes írásra: Egyenjogúság vagy esélytelenség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook