Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Electrabregenz előltöltős vagy Privileg felültöltős a jobb? Véleményeket várok akiknek van ilyen gépük! fórum

Electrabregenz előltöltős vagy Privileg felültöltős a jobb? Véleményeket várok akiknek van ilyen gépük! (beszélgetős fórum)


8. Beabe (válaszként erre: 7. - Freny)
2009. nov. 22. 14:38
Bízom én is benne,nem néztem még tipust.Viszont a szavazáson aminek ue a címe,ott a privileg vezet nagy fölénnyel.Csak tudnám mért nem jönnek ide is át,hogy leírják a véleményüket:_((-pedig odaírtam..
7. Freny (válaszként erre: 6. - Beabe)
2009. nov. 22. 13:58
Sajos a privilegről nincs tapasztalatom. Remélem jár erre majd más is, nagyon kíváncsi vagyok, kinek mi a véleménye az elektráról. Nem egy elterjedt gép itthon. A vörpivel én is így vagyok, ha fizetnek érte, sem hozhatják be még egyszer a házba. Anyuék is azt cserélték le egy elektrára, első mosás után közölte velem, hogy beleszeretett. Tudni kell, hogy nem igazán kötődik egy háztartási gépéhez sem. Picit meg is lepődtem az érzelemkitörésén... Neki waf 5340 van, nekem waf 3760. Típust néztél már? Ezeket merem ajánlani.
6. Beabe (válaszként erre: 5. - Freny)
2009. nov. 22. 13:33

Ezek jó kis infók,köszi:-)-igen azt hallottam már h felsőkategóriás,de állítólag a privileg is az:-D

aztán lehet,hogy az előltöltős mellett döntök,mert végülis azzal soha nem volt gondom hiába csak alsókategóriás volt,végül kiöregedett:-O-jött a vörpi és azt tudom h az sosem kell többet ha ingyen adják sem:-P

5. Freny (válaszként erre: 4. - Beabe)
2009. nov. 22. 13:22
Szívesen, én is túlvagyok egy whirpoolon, meg egy candy-n, egyik sem bírta 2 és fél évnél tovább... Az elektrának az az egy "hátránya" van, hogy hivatalosan még nem engedték be a márkát az országba. Így nincs hivatalos szervíz háttere. Na nem mintha kellene neki! :) Én még nem bírtam megölni, pedig olajos, kenőzsíros, téglaporos stb. munkásruhákkal etetem. Ezt próbáld meg a whirpivel... Azt el is felejtettem, hogy amióta ez megvan, fele!!! annyi géllel és öblítővel mosok, és a ruháim két hét múlva is illatoznak a szekrényben. Szerintem egy nagyon jól eltalált kis gép. Nekem nem volt még gondom vele. A némteknél ez a gép felső kategóriás besorolásban van...
4. Beabe (válaszként erre: 3. - Freny)
2009. nov. 22. 13:09
Szia!köszönöm szépen a hozzászólást,nagy dilemmába vagyok.Mondjuk nekem is jobban bejönnek az előltöltős gépek-leht azért,mer az volt az első gépem:-)-már elfogyasztottam két felültöltőst mindkettő wirhpool volt:-p,viszont a privileg az egy jó márka ahogy hallottam párszor.nem tudom..
3. Freny (válaszként erre: 2. - Beabe)
2009. nov. 22. 13:03

Szia. Nálunk a családban két előltöltős elektra bregenz is van, nekem 7kg-os, anyumnak 5kg-os. Én imádom a gépet, tökéletesen tisztára mos, szuperül centrizik, nem gyűri meg a ruhát, és mindezt nagyon kevés vízzel és árammal. Halk, nem ugrál, és könnyű tisztán tartani. Rengeteg programot, és plusz választást tud. Nekem a megbízhatóságával semmi gondom, lassan két éve nyúzom, kétnaponta. Kisgyerek és ezermester férj mellett van mit mosni:)

Hirtelen ennyi jutott eszembe. A Privileget nem ismerem, de én nagyot csalódtam a felültöltős gépekben.

2009. nov. 22. 12:51
...és persze a megbízhatósága,hatékonysága is érdekel..
2009. nov. 22. 12:47
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi akik vagy napiszinten használnak ilyen mosógépeket,vagy a ffi felhasználók közt van szakember:-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook