Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szombathelyi éttermek fórum

Szombathelyi éttermek (beszélgetős fórum)


30. varga.nora (válaszként erre: 29. - 72f62a66ed)
2009. nov. 29. 20:45
:-)
29. 72f62a66ed (válaszként erre: 28. - Varga.nora)
2009. nov. 29. 20:35
Akkor sok sikert! Azt nem mondom hogy kéz- és lábtörést, mert akkor nem tudsz elmenni a sikeres vizsgák után kajolni egy jót :))
28. varga.nora (válaszként erre: 27. - 72f62a66ed)
2009. nov. 29. 14:11
Köszönöm, de addig még vár 2 megmérettetés!!!
27. 72f62a66ed (válaszként erre: 26. - Varga.nora)
2009. nov. 29. 13:02
Jó szórakozást és jó étvágyat! :))
2009. nov. 27. 21:38
Szürkebarát lefoglalva :-)
2009. nov. 23. 20:01

Amikor kinyitottuk az étlapot, már nem volt pofánk felállni az asztaltól. Pedig nem először voltunk a Gerendásba. Régebben olcsóbb volt. Nem számoltak többet mint kellett volna, csak sajnos emeltek az árakon, és ezért fizettünk ilyen sokat.

Férjemék decemberben mennek céges vacsorára, természetesen a Gerendásba (hova máshova). Megnézte, amit a cégbe küldtek étlapot árral, 200-300 Ft-tal többe kerül, mintha most bemennénk és ennénk valamit. Szóval ez egy vicc! De hát a főnökség a Gerendásba akar menni, így nincs más választás.

Két éve voltunk egy baráti házaspárral, szintén négyen voltunk (négy felnőtt), és ugyanígy 10.000 Ft körül fizettünk. Azért két felnőtt + két pici gyerek fele annyit nem eszik meg mint négy felnőtt. Szerintem.

24. varga.nora (válaszként erre: 22. - 72f62a66ed)
2009. nov. 23. 19:36
Hú, az tényleg szép ár.
2009. nov. 23. 19:21
Hát,az bizony tényleg sok.Az árlapon mennyi volt rá kiírva?Én biztos utánaszámoltam volna,ha illik,ha nem.Lehet elszámoltak vmit vagy ki tudja.Mondjuk ilyen éttermi kajálásokkor sokszor a köret+a savanyúság is nagyon meg tudja nyomni az árat.De a karfiol esetében...nem tudom.
2009. nov. 23. 17:58
Két gyerekkel 10.000 Ft-ot hagytunk a Gerendásba. Kicsit soknak tartottam, mivel a gyerekek csak fél-fél adag kaját ettek, ráadásul rántott karfiolt, ami azért nem igazán tartozik a legdrágább kaják közé. Szóval én ezért mondtam hogy drága.
21. varga.nora (válaszként erre: 20. - Nadine81)
2009. nov. 23. 11:48
Már én is leszűkítettem erre, szerintem marad a szürkebarát, mert nekünk a józsi bácsi pl nagyon kiesik nekünk
20. nadine81 (válaszként erre: 19. - Varga.nora)
2009. nov. 23. 11:26
Szerintem nem lehet olyan drága,legalábbis még rosszat nem hallottam arról a helyről.De végülis a szürkebarátról sem:)Szerintem e 2 közül válassz akkor.
19. varga.nora (válaszként erre: 18. - Nadine81)
2009. nov. 23. 11:21

Köszi aranyos vagy, szerintem nem kell. Mindenképpen inkább valami éttermet szeretnék.

Igen, én is szoktam nézni az éttermek honlapját, csak pl a józsi bácsinál sincs étlap....

2009. nov. 23. 11:18

Mi a Gerendásból majdnem mindig úgy jöttünk haza,hogy csomagoltattunk is,mert nem bírtuk megenni annyit adtak.Amúgy szerintem ha beírod keresőbe az éttermek nevét,lehet van vmelyikeknek honlapja,amin esetleg árlap is van.

Még egy lehetőség,amit tudok ajánlani,tesóm a country club-ban dolgozik,s ott is szoktak ilyen összejöveteleket szervezni-mármint még az este folyamán,a bulik előtt.Ott is meg lehetne oldani a kaját is,ha gondolod,megkérdezném,mennyiből jönne ez ki.

17. varga.nora (válaszként erre: 16. - Nadine81)
2009. nov. 23. 11:13

Ez így igaz. Tényleg valakinek a pap, valakinek a papné.

Én is voltam már a Gödörben, többször is, hatalmas adagokat adtak, nekem ízlett is, csak a végén a számla nem volt annyira barátságos.

16. nadine81 (válaszként erre: 14. - N.beja)
2009. nov. 23. 11:10
Amint írtam már,nem saját tapasztalataim vannak,szinte egyik helyről sem(kivéve Gerendás,Bozsok).Nekem ezt mondták,ez van.Állítólag hidegen vitték ki az ételt ami rendelését nagy nehezen vették fel(pedig nem voltak sokan),utána meg szintén sokáig üldögéltek ital nélkül,mert feléjük se ment senki.Nade ki tudja aztán mi volt ott.Ez olyan dolog,én a Gerendást dícsérem,alább meg más azt szólta le.Ez tipikusan egy ilyen fórum lesz,ahol megoszlanak a vélemények,de nem hinném hogy bármi is vita tárgya lenne majd:)
15. n.beja
2009. nov. 23. 10:07
bocs elgépeltem nem mini adagokat adnak
14. n.beja (válaszként erre: 4. - Nadine81)
2009. nov. 23. 10:06
A Gödörben pocsék a kaja ezt hol hallottad? Hát szerintem ott a legjobb Szombathelyen igaz h egy kicsit drága de ilyen kis mini adagokat adnak, érdekes mindig tele van.Ugy kell előre asztalt foglalni ha menni akarsz 7végén.Akkor nem lenne ilyen felkapott ha olyan lenni mint amilyennek irtad.
13. varga.nora (válaszként erre: 12. - Nadine81)
2009. nov. 23. 09:59
Nem tudom,h a Toscanaban a kaja milyen lehet, egyszer voltunk ott pizzázni, és az szörnyű volt.
2009. nov. 22. 23:42
Hát ja,kár hogy az messze van,így kéne legalább 3 auto.Vagy vki akinek van mikrobusza:)Oladba van a Toscana is,azt is szokták emlegetni..de tapasztalatom nincs onnan.Esetleg a belső uránia udvarban amik vannak helyek?Vagy nyílott nemrég egy új,ott a városházával szemben,az se lehet rossz.Mondjuk,kivi lennék,a tóvendéglőben vagy a claudiusban mennyiből jönne ki ez a dolog.Lehet nemis kerülne sokkal drágábba..Nameg,ez mégiscsak emlékezetes alkalom...úgyhogy a hely se lehet mindegy:)
11. varga.nora (válaszként erre: 10. - Nadine81)
2009. nov. 22. 23:34

Gondoltunk arra is, de 15 emberrel azért könnyebb megszervezni szombathelyet, főleg ha decemberben esetleg bejön egy nagyobb havazás is.

Amúgy igen ott feljebb van, a pincék között

2009. nov. 22. 23:29

Igen,az elég reális összeg:)Az az,amelyik kicsit ott fennt van?Azt a barátomék újították fel:)

Hát nem tudod valahogy oda megszervezni a te bulidat is?

9. varga.nora (válaszként erre: 8. - Nadine81)
2009. nov. 22. 23:13
Igen, pont ma voltunk mi is Bozsokon kajálni a Határmentiben, ugyanis öcsém ma lett 20 éves. Nagyon finom ott a kaja, és 6-an voltunk, és úgy fizettünk 12000-t, szerintem nem volt olyan sok
2009. nov. 22. 23:02
Először a templom mellettibe doliztam,2004-2005ben.Aztán a Módosban 2007 őszig.Akkoriban mondjuk elég"kocsmás"volt,de szerettem ott dolizni.Hallottam,már vmi lagzi félét is tartottak ott:)Amúgy az egyik bozsoki vendéglőt is dícsérik többen.
7. varga.nora (válaszként erre: 6. - Nadine81)
2009. nov. 22. 22:50

Szia. A Módosnak pár hónapja új tulaja van. Még állítólag a tekepályát is kinyította. (amúgy a Módostól nem messze lakok, bár nem a hosszú utcában).

Viszont a Bázis most nagyon korrektül néz ki, mióta felújították.

Te mikor dolgoztál erre felé?

2009. nov. 22. 22:08
Most látom,Gencsen laksz:)Én meg ott dolgoztam pár évet:)1et a presszóban,ami most a Bázis,kettőt meg a Módosba:)Nem tudom,a MÓdos most milyen,de rendezvényekre szerintem elég alkalmas,a hely is jó nagy,meg van konyharészleg is,szerintem amilyen kaját kérnétek,olyant készítenének.Vagy úgy is szokták anno,mikor pl.árubemutatókat tartottak,hogy étteremben megrendelték a kaját,kihozták,s nekünk csak a tálalás,felszolgálás volt a feladat.De általában hívtak szakácsot azokra az alkalmakra.
5. varga.nora (válaszként erre: 4. - Nadine81)
2009. nov. 22. 21:55
Elmentem a Szürkebaráthoz érdeklődni! Pont most újítják fel és nagyon korrekt lesz!!!
2009. nov. 22. 21:52
Sziasztok.Én eddig a Gerendással elégedett voltam mindenféle téren.Gödörről nem sok jót halottam(állítólag a kiszolgálás,s a kaja is pocsék,főleg hogy egy csomó tanulót foglalkoztatnak).Józsi bácsi vendéglőjéről jókat hallotam,de az eléggé kiesik a városból,azt hiszem vhol a petőfi telepen van.A szürkebarát nem rossz,elég sokan mennek oda céges bulikra stb.Lapozz fel esetleg egy szombathelyi est újságot,abba van sok lehetőség.
3. varga.nora (válaszként erre: 2. - 72f62a66ed)
2009. nov. 22. 12:09

A Gerendást is néztem, interneten van étlapja is, ott még sztem elég elfogadhatóak az árak, ami drága szerintem az a Gödör.

Tényleg a Józsi bácsi sem rossz ötlet

2009. nov. 22. 12:08

szia!


Ahova biztos ne menjetek, az a Gerendás. Drága nagyon.


Józsi bácsi vendéglőjében, nagyon finom kajákat főznek, és árban is jó, szerintem.

2009. nov. 22. 12:05

Sziasztok. Decemberben lesz a diplomaosztóm, ezért kb. 15 fővel mennénk étterembe. Nem tud valaki jó helyet, persze elfogadható árakkal?

Pl. apum a szürkebarát éttermet javasolta, de ott még nem voltam. Nem tudja valaki,h milyen kaják vannak ott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook